Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מייבש כביסה Miele T640 -לא מייבש .

erga25
שימו לב! השרשור הזה בן 2962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב , המייבש מהדגם הנ"ל לא מייבש את הבגדים . התוף מסתובב , האוויר נשאר קר לגמרי , צינור יציאת האוויר וכן הפילטר נקיים .

שאלותי הן :

1) האם זה מצביע על גוף חימום מקולקל ? .

2) האם ניתן/מומלץ להחליף לבד ? .

3) היכן ניתן לקנות את הגוף חימום למייבש הנ"ל באיזור הוד השרון או מרכז הארץ ?

4) האם מומלץ לקנות גוף חימום מקורי ? .

תודה מראש ויום נעים .

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת מהחנויות שמוכרת חלפים למייבשי כביסה בין השאר , אמרה לי שאין להם גוף חימום כזה והם לא יכולים להזמין , אך הם יכולים לתקן אותו והעלות 350 ש"ח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ יש 4-5 חנויות חלפים גדולות למייבשים ומכונות כביסה. יש לך את דובין, אמיליז, אביקל, ואביב חלפים.

ברר עם כולם, ואם אין אפשרות להשיג את החלק, אולי שווה לתקן ב 350 שקל, כי אני מניח שמייבש של מילה

עולה פי 15-20 מעלות התיקון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כדאי להחליף סתם גוף חימום. ישנן עוד סיבות אפשריות למייבש שאיננו מייבש.

אם אתה לא יודע לאבחן את התקלה לבד, ממליץ לך להזמין טכנאי. אם אתה רוצה המלצה לטכנאי, (איזור השרון אם אני זוכר נכון) צור קשר.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחלק ממייבשי הכביסה יש פיוז טרמי בגב המכונה.

במצב של OVERLOAD הפיוז (שנראה כמו כפתור לחיץ לפעמים) קופץ החוצה ואז לחhצה עליו עושה לפיוז מעין RESET.

תחפש בגב המכונה כפתור כזה.

מה שכן, כ"כ התעצבנתי עליו שהוא לא עונה אז שאלתי אותו אם הוא רוצה למצו# לי אז הוא ענה שהוא נעלב והוא לא מדבר איתי יותר, הזכיר לי את אישתי :lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקצת הסתכלות ברשת עושה רושם שכנראה דווקא הטרמוסטט הוא האחראי לתקלה.

יש כאן תיאור איך לעשות את הבדיקה:

http://www.diynot.com/forums/appliances/miele-tumble-dryer-not-heating-up.290924/

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם התרמוסטט - נמצא פיזית על האלמנט של הגוף חימום . למה אני שואל , כי דיברתי עם טכנאי שאמר לי שהיו שריפות של מייבשי כביסה , מספר מהם גם השנה , עקב החלפת טרמוסטט תקול בלבד , לפי מה שהוא אמר לי זה לא תקני וצריך להחליף קומפלט את הגוף חימום יחד עם הטרמוסטט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע להגיד.

לכאורה, מחיפוש חלקי חילוף למכונה (בעיקר אתרים בריטיים), גוף החימום והטרמוסטט נמכרים בנפרד.

הדבר שהטכנאי ציין נשמע הגיוני אם הוחלף טרמוסטט לרכיב אוניברסלי/לא מתאים שאינו בעל הערכים הנדרשים עבור המכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מחיפוש שלי הבנתי שבד"כ זה התרמוסטט. נסה אולי לקצר אותו לנסיון של דקה, רק לראות שזו אכן הבעיה.

כמובן שאל תשאיר את זה ככה בשום פנים ואופן, כי זה יוביל לחימום ללא בקרה, ועלול לגרום לשריפה.

לגבי מה שאמר לך הטכנאי, אם זה נכון, מה שצריך זה למצוא את אותו תרמוסטט בדיוק, ויכול להיות שהוא

לא נמכר בנפרד מגוף החימום. במקרה כזה, הדרך לקומבינה של חאפרים קצרה מאוד, וכך גם השריפה של

המייבש במקרה הטוב, ושל כל הבית במקרה הגרוע יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש בפורום , כנופיה , כמו כנופיית הטיפולים השוטפים למוצרי חשמל(אני מהוד השרון ) ? .

שוב תודה רבה על מגוון התשובות .

אשמח לקבל קישור לאתר הבריטי שמוכר חלפים מקורים של חברת Miele .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...