Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלונות חשמליים. (למה אין מרימי שמשות בינדאי i35 2015?)

1Million
שימו לב! השרשור הזה בן 2654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, קניתי לפני מספר ימים I35 הדגם המפואר (סופרים) מהחברה.

ורציתי לשאול למה החלונות לא עולים בצורה אוטומטית כאשר נועלים את הרכב? כנל על הסאן רוף.

כאילו.. ברכב הקודם זה כן היה קורה והוא היה בן 2005, אז דגם של 2015 עם 0 קילומטר לא עושה את זה?

חוץ מזה רכב מעולה, אהבתי אותו מאד :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מפתח קפיץ יש רכבים שלוחים הרבה זמן על סגירה והחלונות נסגרים ברכב הקודם שלך כנראה היה מותקן מרים חלונות

מזאת אומרת מפתח קפיץ? בשלט אין מפתח בכלל (ההתנעה היא ע"י כפתור, לפתוח את האוטו אפשר פשוט לגעת בידית והאוטו נפתח,במידה והמפתח קרוב כמובן)

וכאן אין מרים חלונות? נשמע קצת הזוי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משרד התחבורה אסר לאחרונה להתקין מרימי שמשות במכוניות חדשות על ידי היבואנים.

אם אתה ממש צריך את זה, פנה למתקין פרטי שיתקין לך, כמובן יעלה כמה מאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משרד התחבורה אסר לאחרונה להתקין מרימי שמשות במכוניות חדשות על ידי היבואנים.

אם אתה ממש צריך את זה, פנה למתקין פרטי שיתקין לך, כמובן יעלה כמה מאות.

מה הסיבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לך על המידע ! עזרת לי מאד :)

אבל זה נשמע לי קצת דבילי ומעצבן .. היכן אני יכול לשים את המרימי שמשות הזה? וכמה זה יעלה?

חבל לי שקניתי רכב ב125K שמגיע עם כל טוב (אפילו עם מערכת MOBILEYE והתנעה ללא מפתח) אבל מרימי שמשות- לא ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כמו שבוקי אמר משרד התחבורה אסר על התקנה של המנגנון הזה וכל היבואנים מסרבים להתקין את המערכת הזאת לסגירת חלונות בעת נעילה.

מכיוון שאני לא רציתי לוותר על המנגנון הנ"ל אז מצאתי ספק באליאקספרס שמוכר מנגנונים מותאמים ליונדאי ולעוד כמה מכוניות, כלומר המנגנון מגיע עם פלאגים ייועדים לכפתורים של החלונות ברכב שלך, מה שאומר שלא צריך לחתוך חוטים ולעשות קומבינות, רק לחבר פלאג לפלאג ולחבר חוט 12 וולט+ וחוט לפיקוד שמגיעים מסומנים באותם הצבעים שיש לך בדלת של האוטו ומתחברים עם קליפסים מיוחדים כאלו.

אני השבוע קיבלתי את המנגנון לI10 החדשה שלי והוא עובד פיקס! ההתקנה לקחה בדיוק 20 דקות שכללו, פירוק והרכבה של חיפוי הדלת.

הנה דוגמא למנגנון כזה עבור I30, תצור קשר עם המוכר יש לו גם ל I35 פשוט הוא לא מפרסם את כל מה שיש לו:

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-For-specialized-Hyundai-I30-original-car-power-window-closer-automatic-close-and-open-4/1934694887.html

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כמו שבוקי אמר משרד התחבורה אסר על התקנה של המנגנון הזה וכל היבואנים מסרבים להתקין את המערכת הזאת לסגירת חלונות בעת נעילה.

מכיוון שאני לא רציתי לוותר על המנגנון הנ"ל אז מצאתי ספק באליאקספרס שמוכר מנגנונים מותאמים ליונדאי ולעוד כמה מכוניות, כלומר המנגנון מגיע עם פלאגים ייועדים לכפתורים של החלונות ברכב שלך, מה שאומר שלא צריך לחתוך חוטים ולעשות קומבינות, רק לחבר פלאג לפלאג ולחבר חוט 12 וולט+ וחוט לפיקוד שמגיעים מסומנים באותם הצבעים שיש לך בדלת של האוטו ומתחברים עם קליפסים מיוחדים כאלו.

אני השבוע קיבלתי את המנגנון לI10 החדשה שלי והוא עובד פיקס! ההתקנה לקחה בדיוק 20 דקות שכללו, פירוק והרכבה של חיפוי הדלת.

הנה דוגמא למנגנון כזה עבור I30, תצור קשר עם המוכר יש לו גם ל I35 פשוט הוא לא מפרסם את כל מה שיש לו:

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-For-specialized-Hyundai-I30-original-car-power-window-closer-automatic-close-and-open-4/1934694887.html

נשמע נהדר, אבל אין לי ידע ומפחד להרוס רכב חדש.. אתה בטח מבין אותי .

יש מקום בארץ שיעשה את זה עבורי במחיר הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה מקומות רק לרוב הם מחזיקים מנגנונים כאלו אוניברסאלים, מה שאומר שהם יצטרכו לחתוך חוטים ולחבר חוטים (תיקח בחשבון שרוב המתקינים מחברים לא בהלחמה).

לכן עדיף לך להזמין מנגנון ייעודי כזה מהמוכר שאני קניתי ממנו, ללכת לאחד המתקינים פה בארץ לתת לו 100 שקל על עבודה שיפרק לך את החיפוי, יחבר רק 2 חוטים ויסגור את הכל מבלי הצורך בחיתוכים מיותרים והתאמות מיותרות.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה:

http://www.aliexpress.com/snapshot/6450684969.html?orderId=65443932655443

לבחור הזה יש עוד להרבה רכבים, אם אתם מחפשים משהו ספציפי ולא מוצאים, בסה"כ תשלחו לו הודעה, תסבירו לו מה אתם צריכים ואם יש לו מנגנון כזה לרכב שלכם אז הוא פותח מכירה חדשה על מנת שתוכלו להזמין.

לי לקח בדיוק 23 ימים מרגע ההזמנה עד שזה הגיע אלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, לא חשבתי שזה יעניין מישהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תרצה לקפוץ למעונה כשזה יגיע לתת יד בתמורה לאספרסו ואירוח אני אשמח

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...