Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חומרים המתאימים לשימוש עם מדבקת xpel

שימו לב! השרשור הזה בן 2352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעוניינת לקנות ואקס בצורת ספריי לשימוש לאחר שטיפה על אזורים שלא מצופים במדבקה וגם על המדבקה עצמה.

בנוסף צריכה לקנות סבון לשטיפה ידנית (בלי מקציף) וחשבתי על הורוד של CG שבתגובות בעבר כתבתם שעובד טוב גם ללא מקציף ואינו אגרסיבי כמו הציטרוס.

אשמח להמלצה על ואקס כזה ועל סבון לשטיפה.

עומדת לקפוץ לאוטוסטור לקניה קטנה.

"ת' המעדיפה לעיתים להקרא ט'"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לקנות את הסיטרוס ולא את MR Pink (יש לי גם וגם), הוא מנקה יותר טוב, משאיר ברק (יש בו ווקס), עדין יותר על הצבע (סיכוך יותר טוב) ויותר חסכוני (יחס דילול גבוה יותר).

אני משתמש בפינק רק להקצפה, לא הייתי קונה אותו כסבון לשטיפה ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

יש היום ציפויים שלא צריכים וואקס- הם פשוט הידרופובים (דוחים ליכלוך ואבק) , וגם ללא דבק שעלול להרוס את הצבע בקילוף.

כרגע נמצאים באמריקה נתקלתי בתערוכת SEMA בלאס ווגאס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירין מאיפה הבאת שיש בסיטרוס ווקס?! סיטרוס מסיר ווקס ומזהמים קשים.

ציפוי XPEL בגדול צריש שטיפה ידנית טובה, סבון כמו מאקסי סאדס יספיק, צריך גם כפפה נורמלית, שניי דלאים וגם מגבות איכותיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...