Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 1530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדכון:26.11.2015

אז ככה בעקבות הנושא.. פנה אלי חבר מכנופית הטיפולים מאור30,והציע לי את עזרתו בכל דבר באמת בכל שאלה שלי בעזרה בישור קו בטיפול.

אתמול נפגשתי עם מאור בחדרה בשביל החלפת שמן גיר בסיריון+בדיקות כללית.רציתי להחליף כי רציתי יישור קו עד הסוף

אפילו שבסיריון מחליפים כל 90K אני עומד על 160K, נאמר לי במוסך מורשה של דיהטסו שהוחלף ב90K אבל אחרי הצבע של השמן שיצא אני לא מאמין להם.

אז ככה נפגשתי עם מאור בחדרה קניתי בחנות חלפים שם את השמן גיר DX3, בזכותו של מאור קניתי בהנחה

ישר שראיתי אותו וגם לפני שדיברתי איתו בפלאפון ראיתי שהוא בחור נחמד גבר וסבלני מאוד, באמת בחור זהב

אחרי שקנינו את השמן יצאנו לתחילת העבודה (יותר נכון מאור רק מאור חח)

עשינו החלפת של חצי מהשמן נראה לי 2.2 ליטר..מהתחלה ראיתי איך מאור עובד מקצועית באמת שזה בדברים הקטנים

של לנקות את הצינור משפך עם השמן גיר קודם לפני או את בקבוק שאפילו טיפת ליכלוך לא תכנס לשמן באמת מקצועי אין דברים כאלה, עובד גם בטוח.. עונה על כל שאלה.. אחרי שמאור סיים עם החלפת שמן הגיר,בדק לי כללית את הרכב והברקסים שאני אחזור להחלפת רפידות+גומיות פעמון.

בהתחלה היה לי חששות מכל עניין הכנופיה באמת כי מי עושה משהו חינם במדינה אבל גילתי שיש אנשים טובים כמו הכנופיה, אין עליהם רעיון מופלא תותחים באמת כל אחד ,ומאור באמת כל כך מקצועי שזה מדהים. אז שוב תודהה רבה!

כמה תמונות של החלפה

איך השמן גיר היה נראה לפני החלפה פשוט שרוף!

[ATTACH=CONFIG]444813[/ATTACH]

ואיך הוא אמור להראות

[ATTACH=CONFIG]444815[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]444814[/ATTACH]

20151126_152955.jpg

20151126_153806.jpg

20151126_153832.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 741
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היום אסף היה אצלי לטיפול שכלל החלפת נוזל בלמים, שמן, פילטר שמן, מיכל מים חדש ונוזל קירור. אני אתחיל ואומר שלא האמנתי שיש דברים כאלו... אנשים שמשקיעים מהזמן שלהם ללא תמורה...והתבדתי. יצא לי להכיר בן אדם זהב! תותח אמיתי ומקצוען ברמות! הקדיש לי את כל יום שישי עבד כמו מקצוען והרכב שלי עכשיו מבסוט כמוני

54f5ec13813a67597a96cb1dbe9a4ac2.jpg

fb694205a0fef2c57da9887a4b8e3790.jpg

1b893cb52e668fad340a21bac081e4fe.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אז הפעם אני רוצה לפרגן לאסף התותח, שבפעם השלישית מסייע לי ביישור קו של טויוטה 96 (תיבדל לחיים ארוכים – אבל בחיאת אושריקו, זו רק טויוטה אז קצת פרופורציה), והפעם על הפרק החלפת רצועת התזמון, משאבת מים, רצועות מנוע ומותחנים, תרמוסטט ונוזל קירור.

להסביר על העבודה הטכנית – קטונתי, ואת הבמה אשאיר לאסף שעמל על מדריך כתוב עם תמונות. עם זאת על אסף – אשמח גם אשמח לספר.

תחילה החויך, הסבלנות, הענווה ומאור הפנים. תמיד נכון לעזור, סבלני, מסביר, מבהיר ומשתף בכל רגע ורגע בתהליך.

לבד מדרך הארץ – יש גם תורה. המקצועיות חסרת הפשרות, מבלי לעגל פינות ומבלי לחסוך במשאבים שלו עבור אחרים. כך למשל, כשחסר לי שמן גיר – נשלף גלון מהרכב, נוזל בלמים (רועי שים לב שלא כתבתי שמן) - במקרה יש לי סטוק ברכב, צינור גומי קצת יבש ומנופח – במקרה הכינותי מראש, נורות ללוח שעונים – הזמנתי מאי-ביי.

אסף, תודה רבה על הכל.

הכנופיה היא דבר מבורך מאין כמוהו ולא בגלל שהם רואים בעבודתם שליחות ולא דורשים שקל (ואין לי בעיה לשלם למוסך יבואן גם על טיפול ברכב ישן), אלא בגלל שהם עונים על צורך שלדעתי חסר לבעלי רכבים בישראל והוא האמינות. כשהכנופיה מכריזה שאין "קאץ", משמע שאין קומבינות, אין "לדחוף לך", אין "אחי תאמין לי שלבת שלי ברכב אני גם שם רפידות צ'ינג צ'ונג", ואין שיטת מצליח.

אז שוב תודה על הכל. מעריך מאוד ואני חושב שהשם כנופיה לא כל כך מתאים בנסיבות העניין בהתחשב שהשודדים נמצאים במקום אחר.

IMG-20151128-WA0007.jpgIMG-20151128-WA0003.jpgIMG-20151128-WA0004.jpgIMG-20151128-WA0005.jpgIMG-20151128-WA0006.jpgIMG-20151128-WA0008.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לנצל את הבמה להודות למתן, על פרויקט חשמל ברמה אחרת לגמרי. אחרי שכמה פעמים חיפשנו מה שורף פיוז אורות, מתן החליט לעשות חיווט חדש להכל, כל הצרכנים הנוספים שהותקנו ברכב: הגה כוח, פרוזקטורים קדימה אחורה, וונטה בשליטה נפרדת, אור גבוה נמוך חניה והתקנת פנסים חדשים מאחור, מחדש. הכל ברמה גבוהה, מוגן ובצורה בטוחה עם פיוזים מתאימים עוביי כבל מתאימים והכל בחיוך. נתן לי את החניה שלו לשבועיים וחצי ועבד על באהבה אפילו שזה אחד הדברים המייגעים.

תוך כדי החלפת רדיאטור ורצועות כנ"ל במקצועיות וטיפים מה צריך לעשות. הכל על זמנו הפרטי, וזה לא שחסר לו מה לעשות. לא יצא לי להכיר אנשים כאלה. תודה

בנוסף, תודה רבה למאור על עזרה אין סופית בטלפון בתמונות סרטונים וזמינות תמידית,אתה לא יודע לאן סמוראי 97 יכול לקחת אותך:)

שיהיה לכם שניכם ולכל חברי הכנופיה בהצלחה ענקית, ואם מתישהו יהיה מוסך אני אגיע עוד לפני הראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להודות לרועי ושלומי מהכנופייה!

אז אחרי חודש שאני כבר משגע את רועי בהודעות ווטסאפ ומנסים לתאם זמן להיפגש,ושאלות טכניות שלא נגמרות לי

החלטנו שנעשה את הטיפול ביום שישי לפורד מונדאו 2.3 2011

רועי הפנה אותי לשלומי שנבדוק את הבלמים,מבלי קשר לטיפול שמנים שתיכננו לעשות על מנת שנראה אם צריך להחליף אותם.

אחרי הפגישה עם שלומי הבנתי שהחברת ליסינג כהרגלם הזניחה את הרכב והוחלט להחליף את כל הצלחות והרפידות,מכיוון שלא היה בשר לצלחות.

החלטנו להחליף פילטר אוויר

שמן מנוע

פילטר שמן

נוזל בלמים

צלחות

רפידות

הגעתי לרועי בשישי ואחרי שהסביר לי את השלבים התחלנו לעבוד,היה חשוב לי לבצע את ההחלפת שמנים לבד מכיוון שאני רוצה להתחיל לטפל ברכב בעצמי.

רועי עזר בשלבים שנתקעתי,או שהייתה לי שאלה מקצועית,והסביר במפורט כל דבר !

לאחר ההחלפת שמנים נתתי לרועי לבצע את ההחלפת צלחות ורפידות ושוב, הבן אדם הסביר כל דבר שהוא עשה !

תוך כדי העבודה הבנתי מרועי שבאותו היום הוא עבד על כמה רכבים והכרחתי אותו לעשות הפסקה, גם שהוא לא רצה,חשוב לי לציין שלא הצלחתי לגרום לו לשבת אפילו לדקה.

לאחר ההחלפה של הצלחות והרפידות,

עברנו להחליף את הנוזל בלמים דרך משאבה.

בקדמיים הוחלף מתישהו הנוזל אבל מכיוון שלא ידענו באיזה נוזל השתמשו החלפנו בכל זאת.

ובניקוז של הברקסים מאחור ראינו שבכלל לא הוחלף נוזל בלמים והוא היה בצבע יותר כהה.

חשוב לי להגיד שבכל השלבים רועי עבד לפי הספר, מהמומנט הנדרש לבורג ניקוז השמן,

עד שלב הגירוז.

אז רועי תודה רבה לך,על העזרה,גם כשהיית עייף לא הפסקת לעבוד ולמנוע ממך להסביר כל דבר !

20151127_140804.jpg20151127_143408.jpg20151127_144147.jpg20151127_144532.jpg20151127_134635.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להודות מקרב לב ליגאל שעזר לי בבעית חשמל מעיקה שהייתה לי ברכב כבר חודשיים ושהחמירה ממש לאחרונה, ושעליה פתחתי שרשור בפורום. המיקרוסוויץ' שמעביר למחשב הרכב חיווי על מצב הדלת גסס, והדבר גרם לכל מיני תופעות מוזרות החל מחוסר יכולת לנעול את הרכב עד להעברת הגיר לניוטרל על ידי מחשב הרכב כדי לא לאפשר נסיעה עם "דלת פתוחה".

יגאל ממש התעקש לפתור לי את הבעיה וערך חיפוש קדחתני ברשת כדי למצוא איזה חוט לנתק בכדי לנטרל את המיקרוסוויץ' בדלת הנהג, בדק בצורה קפדנית ובאופן מקצועי במשך דקות ארוכות שאכן מדובר בחוט הנכון והקדיש מאמצים רבים כדי לפתור את הבעיה באופן הכי אלגנטי שניתן, ואכן הוא הצליח לפתור לי את הבעיה.

יגאל היה קשוב לכל בלבולי השכל שלי, וענה לי על כל שאלה בסבלנות כך שלמדתי רבות מהתהליך!

מחמם את הלב לפגוש אנשים כמוך... :-)

דרך אגב, אם מישהו נתקל בבעיה (שהיא דיי נפוצה בפיאט פנדה) יגאל פירט בשרשור המקורי שפתחתי כיצד לפתור את הבעיה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?585928-%D7%A4%D7%99%D7%90%D7%98-%D7%A4%D7%A0%D7%93%D7%94-%D7%94%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91-%D7%9E%D7%93%D7%95%D7%95%D7%97-%D7%A9%D7%94%D7%93%D7%9C%D7%AA-%D7%A4%D7%AA%D7%95%D7%97%D7%94-%D7%9B%D7%90%D7%A9%D7%A8-%D7%94%D7%99%D7%90-%D7%A1%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%94-%D7%9C%D7%92%D7%9E%D7%A8%D7%99&p=4935068#post4935068

Peugeot 208 1.2 Active (Manual) , 2014

.It's all about Music & Numbers

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להודות לאסף שנפגש איתי אתמול ברעננה, כדי לשחרר את הבורג של אגן השמן שהיה סגור חזק מאוד ע"י אימפקט.

אסף הדגים כיצד להרים את הרכב ביעילות עם ג'ק עגלה וכיצד להושיב אותו על הבוקים.

לאחר שהוא שיחרר את הבורג, רוקנו את השמן לתוך מיכל ייעודי שניתן לאטום ולרוקן במוסך הקרוב (מומלץ בחום) והמשכנו בהחלפת פילטר השמן ומילוי שמן חדש.

תמונה של המיכל:

Capture.JPG

אסף היה מקצועי אדיב ושירותי ושמח לענות על כל השאלות ;)

לאחר שסיימנו, היינו ממש רעבים אז סגרנו את הערב בשיפודיה קרובה.

עריכה אחרונה על ידי fusion-x
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף הגבר - אני רוצה להודות ולהמליץ בחום ובאהבה לבחור הזה :-)

לאחר ימים של התכתבויות ושאלות בוואטסאפ וקבלת תשובות סובלניות מאסף הוחלט לבצע החלפת שמן מנוע + פילטר + רפידות וצלחות קידמים.

הרכב - אלנטרה 2007.

אני מתנצל על איכות התמונות - הטיפול השתרך לשעות החשיכה וכנראה שהפלאפון לא ממקסם איכויות.

חובה להדגיש - אסף ממש מפנק כל בורג וחלק ואני לא סתם אומר כדי לייפות אלא כי זה ממש אמת - דאג למרוח גריז נחושת היכן שצריך, לנקות חלקים מלוכלכים שפורקו, לשמן חלקים היכן שצריך ותו"כ הוא מסביר את התהליך תוך שימת דגש על גימור מושלם כאילו מדובר ברכבו שלו.

ממש זן נדיר.

להלן מקבץ קטן (ושוב... מתנצל על האיכות)

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg7.jpg9.jpg10.jpg

אסף - אני ממש מעריך את המקצועיות - "מפנק , מפנק "

תודה

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת אין על החבר'ה האלה, מעבר לעבודה שכסף עבורם זו מילה גסה, המקצועיות... המקצועיות היא העיקר כאן.

אין חשש שמישהו מוכר לך חלק שאתה לא צריך, ותוקע לך חלפים סינים שיתפרקו אחרי חודש... פשוט מקצועיות.

וכמו שבתגובה מעליי ציינו, דואגים לכל בורג, כאילו זו המכונית שלהם - זה מה שחשוב באמת, אין פשרות ועיגולי פינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, בטיפל האחרון שאסף עשה לי כיבדתי אותו בעוגיות ושתייה.

אני חושב שזה המינימום שאפשר לתת להם בשביל עבודת חינם (עם איכות ומקצועיות).

על הדרך זה גם עושה את העבודה כיף יותר.

מי שיכול,לדעתי יכול להיות מצויין... לא אכפת לי אם הם לא בעד זה, זה מגיע להם ולאסף במיוחד שעמיד במיוחד בפני חפירות:).

על הדרך, אשכול שלי בפורום שהגיע ל40 ומשהו אלף צפיות, זה אדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

רוצה לפרגן לרועי התותח מירושלים

הגעתי אליו יום שישי בבוקר לצורך טיפול 60K + יישור קו לאחר שקניתי את הרכב לפני כמעט שנה והייתי מעוניין להחליף את כל העניינים לאחר שהרכב טופל רק במוסכי צ'מפיון תמיד

יש לציין שלפני הטיפול רועי ישב וחקר את הנושא של מה בדיוק צריך ומומלץ להחליף לפי הוראת היצרן

אז בסופו של דבר החלפנו פילטר שמן , פילטר דלק , פילטר אוויר , פלאגים , שמן מנוע ונוזל בלמים רועי היה מקצועי 100% ובעל ידע עצום

כמה תמונות מהתהליך P_20151127_104736.jpgP_20151127_112607.jpgP_20151127_132044.jpgP_20151127_132054.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב פעם הכנופיה מצילה את המצב.

חבר קרוב נסע לבקר את חברה שלו בירושלים.

בדרך חזרה הרכב מתחיל לעלות עשן [הוא מילא 8 ליטר שמן במנוע].

הבחור עוצר, גורר את הרכב ק"מ חזרה לבית של החברה ומתקשר אליי בלחץ. לבחור נמאס רוצה להשבית. כל יומיים תקלות [פונטו ישנה].

אמרתי שיירגע, ישאיר מפתח אצל החברה וייסע הביתה בתח"צ.

מרים טלפון לאסף - אסף אומר אל תדאג תתקשר לרועי מנכ"ל הסניף הירושלמי של הכנופיה.

מתקשר לרועי, מתאם אתו. הבחור נסע, קנה כל מה שצריך בעצמו, הגיע עד הרכב, החליף שמן ופילטר לכאלו איכותיים. בדק את הרכב שהכול תקין וכעת הרכב נוסע יופי טופי ובסופ"ש יחזור לבעליו המאושר.

מיותר לציין שהכול נעשה ללא אגורה אחת בתמורה. כתבתי את זה יותר מפעם אחת אבל אין על הכנופיה. המקצועיות, האמינות והסבלנות עם כל אחד. המסירות שלהם ראויה להערצה. שאפו עד אינסוף.

רועי, אני מה זה מקווה שחפרת לחברה קצת על שמנים, כדי שתדע איך זה מרגיש כשהיא חופרת לו :)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לשבח ולהודות למתן על הלימוד, הסבלנות והסיוע בטיפול הקטן (לראשונה ללא כניסה למוסך) ולשאר חברי הכנופיה על העזרה בוואצאפ במציאת חבר הכנופיה המתאים/הקרוב ביותר שיכול לסייע לי.

מתן, הניקוי הקל עזר, הרעידות בעמידה על D פסקו והרכב שקט יותר בנסיעה.

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה שוב להודות ליגאל, שמצא זמן לעשות לי טיפול לרכב.

הכל נעשה מקצועית יסודית, ללא קיצורי דרך, גם כשזה היה כרוך בללכת ברגל עד הבית בשביל שייבה קטנה לבורג של הקרטר.

על הדרך גם בדק ברקסים ומסביב.

גם שמתי שמן איכותי מאוד, גם פילטרים מקוריים וגם יצאתי בנזק אפסי לכיס.

תענוג מוחלט.

יישר כוח המשיכו כך, ותפתחו מוסך, מבטיח לכם שעבודה לא תחסר לכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להגיד המון המון תודה לאסף היקר!

ששוב ושוב מוכיח לי שהוא בן אדם זהב, אבל יותר מזה הוא ראוי לתואר ד"ר גטס :)

גיסי רכש לפני כחודש יונדאי גטס, ונתקל בתופעה מוזרה בשימוש בנעילה המרכזית.

פניתי לאסף, שמיד עלה על הבעיה, וציין שמדובר במודול הנעילה המרכזית.

כמו כן הסביר לי בדיוק היכן לרכוש את החלק דרך EBay כמעט בעשירית מהמחיר שנדרש עבורו בחברה.

לאחר שהחלק הגיע, פניתי לאסף, וכבר למחרת יצר קשר עימו על מנת להחליף את החלק.

כמו כן אסף ביצע בדיקה כללית למכלולי הרכב כולל הבלמים.

אז אסף - אתה הוכחה לזה שכן קיימים אנשים טובים...

מאחל לך ולכל חברי הכנופיה המון המון הצלחה, בתחום הרכב ובכל שאר תחומי החיים - שתעלו ותצליחו תמיד.

חג שמח ותודה רבה ממני ומגיסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...