Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 1492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אחרי ששמעתי על הכנופיה החלטתי לנסות בעצמי.

השורה התחתונה היא שהכל אמיתי , מקצועי, שירותי ובחינם !

הגעתי עם יונדאי אקסנט שהגיר מחליק באופן קיצוני, בכל הילוך וכלהזמן... לא היה ניתן לנסוע מעבר לכמה מטרים ספורים.

שלחתי הודעה לאסף ואחרי אבחנה שלו הוא אמר לי לקנות קלאץ' של VALEO וכל שאר הטיפול עלהכנופיה. השארתי את הרכב בחניון.

אחרי שאסף ראה את המצב הוא קבע שצריך גם לחרוט את גלגל התנופה ולהחליף מחזיר שמן (כמובן מקורי)

כל העסק של החריטה, הקניה של המחזיר והעבודה הייתה באדיבות חברי הכנופיה !

מדהים איך שהחבר'ה עובדים בצורה מקצועית ועונים לכל שאלה שעולה ברצוןללמד ולא עושים טובה שעונים כמו בהרבה מוסכים שיצא לי לבקר ...

נשים רגע בצד את הכסף שחסכתי (ומדובר בהרבה כסף, עבור עבודה בלבד שלהרכבת קלאץ' קיבלתי הצעה של 900 ש"ח) יצאתי בידיעה שהרכב שלי קיבל את הטיפולהכי טוב שאפשר ! מכל הלב ובלי לחסוך בזמן או בחלפים.

אז מה היה לנו?

1. קלאטץ, של VALEO – 400 ש"ח

2. מחזיר שמן מקורי – 60ש"ח

3. חריטה של גלגל התנופה– 200 ש"ח

4. עבודה – חינם גם אחריהתמקחות לא הצלחתי לשלם ...

תודה רבה !!

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

עריכה אחרונה על ידי רפאל4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 741
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני רוצה להודות לחברי הכנופייה כשם שהודו ושיבחו רבים לפניי.

אסף עזר לי, יותר נכון לומר שהוא ביצע את רוב המשימות ואני הסתכלתי מהצד, בטיפול מקיף ליונדאי גטס שלי.

אסף - בחור צנוע אך משכמו ומעלה עם המון ידע, ניסיון, סבלנות ורצון לעזור וללמד, לא מחפף ולא מעגל פינות, משקיע בטיפול כאילו זה הרכב שלו.

הלוואי וירבו עוד אנשים כמוהם.

אבנר

אני רוצה להודות לאסף על הטיפולים הבאים שהוא ביצע בי שכללו:

- החלפת שמן מנוע + פילטר שמן מנוע

- החלפת שמן תיבת הילוכים אוטומטית וכן החלפת הפילטר (פרוצדורה די נדירה של החלפת הפילטר)

- החלפת פילטר אויר

- החלפת פילטר מזגן

- החלפת נוזל קירור לרדיאטור

- החלפת נוזל בלמים

- החלפת פלגים

- החלפת סט רצועות מנוע

- החלפת ראש אנטנה

אחרי כל הטיפולים האלה, אני נוסעת כמו חדשה ומרגישה טוב מתמיד.

כולם כותבים תשבוחות עליו ועל שאר חברי הכנופייה ואני רוצה להצטרף אליהם.

תודה לך אסף,

יונדאי גטס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפול נוסף ללנסר של אבי,

מה היה הפעם?

1.אטם מכסה שסתומים

2.בושינג משולש (שמאל/ימין)

3.מוטות קישור.

4.שמן מנוע + פילטר

5.החלפת נוזל הגה כוח.

במילה אחת, חוויה!

כל פעם אני מופתע כמה זה כיף לטפל ברכב לבד - במיוחד כשזה נעשה בבטיחות ובמקצועיות!

אסף, תודה רבה!

IMG-20170729-WA0003.jpgIMG-20170729-WA0004.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

המשך טיפול ביונדאי קופה אצל הכנופיה,

הוחלף:

שמן מנוע

מסנן שמן

מסנן מזגן

נוזל קלאץ

נוזל בלם

ניקוי חיישן MAF

ובפעם הבאה:

בוקסות למשולשים

ובולמי זעזועים קדמיים

הם פשוט תותחים! הכל בוצע כמו שצריך!

הראו לי והסבירו איך להחליף כל דבר,

תודה ענקית!

לגבי תמונות פשוט ברח לי מהראש ושכחתי לצלם.

בפעם הבאה נצלם הכל :)

עריכה אחרונה על ידי yoelb00

Mazda 3 2006 1.6L - SOLD

Hyundai Coupe 2008 2.7L Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להודות בחום לחבר הכנופייה שהסכים לפגוש אותי ביום שישי בצהריים, שזה לא מובן מאליו בכלל, ועזר (יותר נכון אני הפרעתי לו) להחליף: שמן מנוע, מסנן שמן, מסנן מזגן ומסנן אוויר.

החלפים נקנו אצל אבי חלקי חילוף באותו הבוקר במחיר שווה לכל נפש.

העבודה נעשתה במקצועיות ועם חיוך. אז תודה רבה לחברי הכנופיה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להודות לאיש יקר מאוד, שמפאתי צניעות, ביקש שלא אפרסם את שמו וחבל כיוון שתרם מזמנו היקר ועבד במקצועיות רבה על הרכב.

העבודה כללה:

החלפת שמן גיר dsg 6 כולל פילטר ו o-ring.

החלפת סט ברקסים קידמיים- זוג רפידות Trw וצלחות גם של Trw.

חידוש נוזל בלמים ליקווי מולי DOT4.

החלפת שמן קאסטרול אדג , מסנן שמן מאן ובורג ריקון.

כל זה בשעתיים וחצי שאת רוב הזמן לקח המילוי של שמן הגיר שנכנס לאט מאוד לתוך התיבה.

מודה לך מאוד ומעריך את עבודתך ונתינה מזמנך הפנוי. למדתי הרבה ואיישם את הידע בטיפולים הבאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכלום,

ברצוני להודות לחברי הכנופיה שעומד בראשה אסף שנתן לי שירות מעל ומעבר

בכדי להחזיר את האלנטרה שנת 2005 מנוע 2.0 למצבה המקורי.

השקיעו מזמנם החופשי ביום שישי וזה לא מובן מאליו.

טרם ביצוע העבודה בוצעה בחינה של אסף על הרכב בכדי שנבין מה נדרש להחליף, רצוי לציין

שכל חלף שאסף עדכן שנדרש להחליף הוא המליץ מה כדאי להחליף מקורי או תואם למקורי.

לאחר הבחינה נדרש היה להחליף:

1. רצועת מזגן- מקורי מיונדאי שופ

2. אטם מכסה שתומים- תואם למקורי מאוטו ציון-יהוד

3. פלגים מקורים- מיונדאי שופ

4. זוג בולמים קדמיים(מנדו)- מאוטו ציון-יהוד

5. זוג כריות בולמים- מקורי מיונדאי שופ.

6. פילטר אויר- מאוטו ציון-יהוד

7. פילטר מזגן- מאוטו ציון- יהוד

8. בוקסות אחוריות למשולש- תואם למקורי מיונדאי שופ.

9. פילטר שמן- סופק ע"י אסף הצדיק

10. החלפת שמן מנוע סינטטי מלא.

11. ציריה ימין- לצערי אין בשום מקום ציריה חדשה או תואמת עבור האלנטרה ולפי חנויות חלקי חילוף

שם רוצים לראות דוגמא לפני שמזמינים וההמלצה היא שנפרק את המקורית ונשלח לשיקום בדיסקל.

כרגע דחינו את החלפת הציריה ובהמשך נטפל בה.

היום בוצעה העבודה להחלפת כל החלפים הנ"ל בעזרת חברי הכנופיה הנוספים: מאיר, משה ואפי

שנתנו יד ליישור קו לאלנטרה.

מודה לכם מקרב לב על ההשקעה והנתינה שאין דברים כאלה כיום במדינה שלנו.

אתם מבחינתי מלאכים שנשלחו משמים ולפי הפוסטים זה רק מתעצם!

אז שוב תודה רבה ושבת שלום

מוסתר 3.jpgמוסתר 2.jpgמוסתר 1.jpg20170825_134813.jpg20170825_125737.jpg20170825_120528.jpg20170825_120315.jpg20170825_114746.jpg20170825_114106.jpg20170825_113453.jpg20170825_113444.jpg20170825_113419.jpg20170825_113414.jpgמוסתר.jpgמוסתר 4.jpg

20170825_114034.jpg

בברכה,

שגיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו , יש אולי איזה קבוצת ווצאפ בסגנון הכנופייה?
יש קבוצת פייסבוק תשאלו כנופצון
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אין לי תמונות מהיום אבל רוצה להודות לליאב (wa11a) על עזרה צמודה בהחלפת שמן גיר ונוזל בלמים .

היה אחלה יום ,תודה גם לאסף וחן שעזרו, למדתי עוד כמה דברים חדשים וכרגיל מרוצה ב1000% .

תודה רבה!

Honda Civic 2006 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להודות (שוב) לכנופיית הטיפולים השוטפים מעומק ליבי.

עד לאחרונה (מזה זמן רב) דוושת המצמד בגטס שלי הייתה קשה ללחיצה, לרוב ברמה נסבלת.

בשבועות האחרונים, המצב הלך והחמיר. פנייה לכנופייה הובילה להטלת האשמה על המצמד שהזדקן (מצמד מקורי שכבר 10 שנים נמצא ברכב).

חברי הכנופייה לא היססו להציע את עזרתם גם בהחלפת המצמד. הם עזרו לי בהמלצה ורכישה של קיט מצמד איכותי והיום נפגשתי עם שניים מהם לצורך ההחלפה.

הרכב הועמד על בוקים. החלקים הנדרשים לפירוק פורקו כדי לאפשר גישה אל הגיר שהוסר אחר כבוד מהרכב, והמצמד הוחלף. לאחר מכן הורכב הכל בסדר ההפוך.

הוחלף גם מחזיר אחורי על אף שהמקורי היה\נראה תקין כדי לא לקחת סיכון שיהיה צורך לחזור על העבודה הרבה רק בשבילו.

במהלך הפירוק התגלה כי הציריות והגומיות שלהן תקינות (לשמחתי), יש "בוקסות" שצריך להחליף + תושבת גיר שמראה סימני עייפות והזדקנות - החלקים יוזמנו.

אחת מהרצועות של המנוע (אביזרים כמדומני) התגלתה כמועדת לפורענות והוחלפה גם היא במהלך הטיפול.

בהזדמנות זו הוחלף גם שמן הגיר בעקבות תלונה קודמת שלי על קושי בהעברת הילוכים נמוכים בבוקר כשהמנוע קר.

על אף החום הכבד, החברים עמלו במרץ על ההחלפה ועשו עבודה סופר-יסודית. מדובר בהרבה עבודה לא קלה ואני מלא תודה והערכה על כך.

בקשה קטנה מכל מי שנעזר בהם ו\או מתכנן להיעזר בהם.

הם עובדים קשה, נותנים את הנשמה ומקפידים על עבודה שהיא לא פחות ממושלמת. בו בזמן, מסרבים לקבל תשלום.

תביעו את תודתכם והערכתכם ותפנקו אותם ולו במעט. תדאגו להם למשהו לאכול (הם לא יוצאים להפסקות אוכל) ולא פחות חשוב בימים חמים אלה - לשתייה קרה. אל תקחו אותם כמובן מאליו (לצערי, נתקלתי בכאלה שכן חושבים כך, וזה חורה לי).

IMG-20170828-WA0035.jpg

IMG-20170828-WA0037.jpg

IMG-20170828-WA0038.jpg

IMG-20170828-WA0039.jpg

לאחר ההחלפה, השינוי עצום. דוושת המצמד כ"כ רכה יחסית לקודם, שקשה להתרגל אליה והקושי בהעברת ההילוכים נראה שנעלם.

עריכה אחרונה על ידי Platinum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להודות לאסף על הדרכה ותמיכה מרחוק ב... טיפול הראשון שבצעתי בעצמי!

אסף הדריך אותי לגבי תוכן הטיפול, כלי העבודה, ואפילו ענה לקריאת מצוקה כשחפשתי את בורג הריקון.

הרכב: פאביה ידנית 1.4

אז הטיפול היה טיפול קטן וכלל בסך הכל:

החלפת שמן + פילטר

פילטר מזגן

נורת לוחית רישוי

אז קודם כל הכלים והחלפים נקנו אצל "חנות הבית"(אבי חלפים) על ידי משלוח שהגיע תוך יום אחד לחיפה.

2 בוקים כלים לריקון שמן, פילטרים, שמן סינתטי 5W40 של יורול.

20170829_130532.jpg

נקנה רצ'ט בעליאקספרס + בוקסה אחת שלא הייתה בערכה הבסיסית. עלה גרושים ועשה את העבודה יפה מאוד.

-612021721-1398298153.jpg

הרכב מורם על הבוקים:

20170901_121110.jpg20170901_121115.jpg

קצת מבאס שהג'ק מרים את הרכב ממש טיפה, ואי אפשר לנצל את כל הגובה של הבוקים. קצת קשה לעבוד ככה שהרכב ממש קרוב לפרצוף. אבל נראה לי שלקנות ג'ק בשביל פעם בשנה זה קצת overkill

פותחים את בורג הריקון, אסף תודה כאן, זה היה משבר קטן להיות פעם ראשונה מתחת לרכב ולא להבין מה קורה שם בכלל, כשהוא נמצא קרוב מאוד לפרצוף..

IMG-20170901-WA0006.jpg

נותנים לשמן לצאת ובינתיים מחליפים פילטר מזגן

20170901_125133.jpg

ממלאים שמן

20170901_124509.jpg

היה תענוג. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד! כייף לראות פוסטים כאלה.

מזכיר לי את הטיפול הראשון שעשיתי לגטס שלי פני כשנתיים..

החלפתי נוזל קירור, פלאגים, חוטי הצתה, פילטר אוויר ופילטר מזגן וכשהגעתי לשלב ריקון השמן, לא הצלחתי לשחרר את בורג הריקון (נסגר עם אימפקט במוסך :) ).

דיברתי עם אסף והגעתי לרעננה כדי שיעזור לי לפרק את הבורג וכמובן שאסף הצליח.

בנוגע לג'ק העגלה, גם אני חשבתי כמוך ולאחר ניסיון להרים את הרכב בעזרת הג'ק המקורי, החלטתי שאני קונה הג'ק עגלה..

לרוב מוכרים אותו במבצעים וניתן למצוא אותו בטווח של 150-200 ש"ח והוא שווה כל שקל, מכיוון שפשוט להרים איתו את הרכב (אתה לא תאמין עד כמה) וניתן להרים יותר גבוה מאשר רוב הג'קים המקוריים וכך תהיה לך גישה יותר נוחה.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סיוט להרים לצורך עבודה עם גק כזה, פעם אחרונה שהשתמשתי בכזה הוא נשבר ופצע את הרכב.

גק עגלה עולה פחות אפילו, בין 130 ל170, בל.כ המחיר קבוע ולפעמים יש מבצעים באייס ושות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...