Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 1513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול החלפתי פילטר דלק בגטס שלי, בזכות המדריך הנהדר של אסף.

כמיטב המסורת, מצורפת תמונה של הפילטר לאחר ריסוק בעזרת אבן.. :wink:

צבעו המקורי של נייר הסינון הוא לבן ובתמונה ניתן לראות שהוא חום לגמרי.

הפילטר לא הוחלף מעולם - הרכב בן 9 שנים ו-80,000.

מסנן דלק2.jpg

תודה לאסף ולחברי הכנופיה על שיתוף המדריכים והנכונות לעזור.

עריכה אחרונה על ידי fusion-x
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 741
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה למתן מהכנופיה שעזר לנו להחליף אטם ראש מנוע בפיאט שלנו עשה עבודה מדהימה, כיף ללמוד ממנו וכיף היה לעבוד איתו

כל הכבוד לכל חברי הכנופיה ועל הרצון שלהם לעזור לאחרים,

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ענקית לאסף על הטיפול המסור שעשה לפורד מונדאו 2006 של גיסי.

הטיפול כלל החלפת שמן מנוע,פילטר אוויר ונוזל קירור.אסף דאג לנקז את האוויר כמו שצריך ולדאוג שהמאוורר ייכנס לפעולה לפני שהוא שחרר את הרכב.

בטיפול הקודם שנעשה לפני 10 אלף ק"מ או יותר נעשה גם החלפת פלאגים והחלפת שמן מנוע ופילטר שמן.

אני רק מקווה שהנוזל קירור שהבאתי עומד בתקן של פורד.אחרי הכל לא מצאתי נוזל מקורי פה בארץ.

http://www.autostore.co.il/%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%A7%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A8-%D7%90%D7%93%D7%95%D7%9D-Prestone.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז פעם שלישית שאני נפגש עם הכנופיה!

הפעם נפגשתי עם רון להחלפת רפידות + צלחות קדימה למאזדה 3 2006,

הוא הגיע אלי עד הבית! החליף וגירז את הברקסים והסביר על כל חלק,

באותה הזדמנות הוא סידר לי גם חלון אחד שלא נפתח הוא פירק את המנוע וחיבר מחדש,

ובדק לי רעשים שהיו ומצא שצריך להחליף את התושבת מנוע התחתונה.

אין לי מילים כמה אפשר להודות לרון ולכנופיה הם פשוט תותחים ועוזרים לכל החפירות בוואצאפ!

תודה ענקית!!!

20160426_085632.jpg

עריכה אחרונה על ידי yoelb00

Mazda 3 2006 1.6L - SOLD

Hyundai Coupe 2008 2.7L Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון הציע את עזרתו בהחלפת מצתים,

ואכן אחרי משמרת לילה(!!!), הגיע והחליף את המצתים בקלות, בכיף ובחינם! תותח אמיתי!

תודה רבה!

attachment.php?attachmentid=458990&d=1462515214&thumb=1

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?599792-%D7%9E%D7%A6%D7%AA%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%97%D7%95%D7%98%D7%99-%D7%94%D7%A6%D7%AA%D7%94-%D7%9C%D7%A1%D7%99%D7%90%D7%98-%D7%90%D7%99%D7%91%D7%99%D7%96%D7%94-TSI-(%D7%A0%D7%A2%D7%A8%D7%9A)

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צברתי מספר מקרים שאאחד אותם לתודה ענקית אחת.

המקרה הראשון קרה בשעת לילה מאוחרת. מישהי שעובדת איתי מתקשרת ומספרת שנדלקה לה מנורה אדומה והמנוע של הגטס שלה התחיל לעשות רעשים "כמו טרקטור". למרבה הצער היא לא עצרה אלא המשיכה לנסוע עם המנוע דופק עוד רבע שעה עד שהגיעה לביתה :shock:

בנקודה זו צריך לציין שיומיים קודם מזגתי לה למנוע חומר פלאשינג שמיועד לנסיעה של 150~ ק"מ לפני הטיפול (שקבעתי לבצע באותו השבוע עם אסף), מעין פלאשינג עדין יותר במסגרת יישור הקו.

יום חמישי בערב, גשם, אני מתקשר לאסף להתייעצות. אסף לא חושב פעמיים, מבקש את הכתובת ונוסע אליה! אני מצטרף אליהם חצי שעה מאוחר יותר, אחרי שאסף כבר הספיק לרוקן את שמן המנוע, החליף פילטר שמן ופלאגים.

מניעים.

המנוע דופק אבל נורת לחץ השמן לא דולקת.

מחכים כמה דקות והרעש נחלש אבל עדיין קיים.

אסף מציע לה לצאת לסיבוב של 10 דקות, לשים לב לנורת לחץ השמן ולדומם מנוע אם היא שבה לדלוק.

עוברות 10 דקות.

הגטס חוזרת שקטה מאי פעם. אלוהים יודע איך המנוע ניצל.

יומיים אחרי זה המשכנו את יישור הקו שכלל החלפת שמן גיר, נוזל קירור וביטול קודנית מעצבנת.

הסיפור השני הוא עזרה ביישור קו בטנדר ססאנגיונג אקטיון 2008 שקניתי. למרות שהרכב הזה מ-א-ו-ד נוח לטיפול עצמי ועל אף יש ברשותי את כל הספרות הטכנית הדרושה העדפתי לעשות את יישור הקו בנוכחות עוד זוג ידיים, לכל צרה שלא תבוא

החלק הראשון של יישור הקו נעשה יחד עם רועי חובב הדיזלים, ביצענו הליך ניקוי באינפוזיה למזרקים, ניקוי סעפת היניקה, ניקוי חיישן ה MAF, ריקון מפריד המים והחלפת פילטר הסולר.

החלק השני של יישור הקו נעשה למחרת עם אסף, החלפנו ביחד שמן מנוע, פילטר שמן, פילטר אוויר, ניקוי נשם PCV, נוזל בדיפרנציאלים, נוזל הגה כוח, נוזל טרנספר והחלפת נוזל בלם. הטיפול ארך חצי יום (!) ועבדנו באיזי ובנינוחות (יחסית, אמרתי לאסף שצריך לקנות ליפט, הוא לא זרם איתי על הרעיון :screwy:).

אז אסף ורועי תודה ענקית!!! לא ניתן לתאר את ההתנהגות והנתינה הכל-כך לא ישראלית הזו. אני מצדיע לכם ולכל מי שלוקח חלק במיזם הזה.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצם העובדה שהמנוע נשמע כמו טרקטור כנראה כתוצאה מלחץ שמן נמוך או/גם חוסר שימון לפרק זמן ארוך גרמה לנזק בלתי הפיך למנוע לטווח הארוך.

ייתכן מאוד שהפלשינג גרם להמסה של משקעים אשר נעו וסתמו את המסנן בכניסה למשאבת שמן המנוע.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמחתי לפגוש היום את אסף, מכנופית הטיפולים השוטפים, טוב לדעת שיש אנשים טובים :) אשמח להעזר בכם שתצוץ בעיה במגאן ff4b8a9b28b78170d1c17fb5099aad54.jpg

Sent from my E5823 using Tapatalk

הרכב שלי: שברולט ספארק 1.0 14'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להודות למתן שהיום החליף לי פלגים ופילטר דלק ברנו שלי , הכל נעשה במקצועיות רבה והמון הסברים , רציתי לצלם את כל התהליך אבל אני עם פלאפון חלופי.

נשים אי אפשר איתן,וכבשים לא יודעות לבשל .......:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לחברי הכנופיה,

אמנם (עדיין) לא נעזרתי בחברי הכנופיה אך אני רוצה להציע מחווה קטנה של מיכל 5 ליטר שמן חצי סינטטי LM מקורי אשר הצטבר אצלי לאחר טיפולים שעשיתי(היה במקום מקורה וקריר)

54816.jpg

במידה ומישהו יתקע השמן יכול להועיל מאוד לעזרה.

אשמח להקפיץ אותו לאחד מחברי הכנופיה באיזור גוש דן (אני מתגורר בראש העין)

(שלחו לי הודעה במידה ורלוונטי)

תומר

עריכה אחרונה על ידי pipinoadar

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוצע ניקוי קל לשירשור.

מתנצל בפני מי שנמחקו לו הודעות, אך אתם חייבים להבין שזה לא המקום לדיון על שמנים.

מי שמעוניין בדיון כזה מוזמן לפתוח שירשור בפורום טכני ולנהל את הדיון שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...