Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 1519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוצה להודות על הטיפול המסור לפולו 2002שלי , שביצעו אנשים טובים , שלמה ואסף , זכיתי בטיפול 10 אלף+פלגים כולל הדרכה בכל פעולה והענות לכל השאלות ששיגעתי אותם , ובטיפול הבא הבטיחו שיתנו לי גם ללכלך את הידיים) . באמת כייף לראות שיש אנשים כאלה וכמו ששלמה אמר ויפה . "כל זה התחיל מרצון ללמוד בעצמי לבצע את כל הטיפולים שעולים מאות שקלים שסתם שוחטים אנשים תמימים במוסכים! "

היישר כוח חברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 741
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היום נפגשתי עם אסף לטיפול בפורד פוקוס שלי (שנת 2006 162K ק"מ).

החלפנו שמן מנוע, פיטר שמן, פילטר אוויר, פלאגים, נוזל קירור וביצענו החלפה חלקית של שמן גיר.

(כשאני אומר החלפנו אז אסף החליף ואני שאלתי שאלות...).

למי שרצה לראות איך נראה הגיר אחרי ניקוז של כל השמן...

Transmission oil change.jpg

היה עמוס היום, הרבה מכוניות והרבה דברים הוחלפו.

אסף בנאדם מדהים עם סבלנות בלי סוף, עבר בין כולם וטיפל בכל דבר עד שלמות.

אז המון תודה אסף, מי יתן שלא יגמר לך הכוח :)

שבת שלום,

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לפוקוס שמעליי אני ואחי הגענו היום ליישור קו לI30 ו-I20 שנמצאים בבעלותינו, אסף ושלומי קיבלו אותנו עם חיוך וטיפלו ברכבים במסירות כאילו הם שלהם (שלומי ראוי לצל"ש על זה שהוא לא מפחד להתפלש בלכלוך :) ).

כל שאלה שלנו זכתה להסבר וראו שהם יודעים מה הם עושים, ועושים זאת מאהבה.

תודה לאסף ושלומי מהכנופייה.

עריכה אחרונה על ידי shlomi171
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רוצה להודות לשלומי (ד"ר סובארו) ולאסף על טיפול הבקרה שנעשה לאחר "הטיפול" במוסך.

הרכב - סובארו b4. הוחלפו באדיבותו הרבה של שלומי שמן 5w40 , פילטר מקורי, שמן דיפרנציאל אחורי וקדמי ( הדיפרנציאל האחורי מודה לך שלומי).

שמחתי על העזרה שלכם ומעל הכל על ההזדמנות ללמוד.

העבודה נעשתה במקצועיות, ולפי כללי הבטיחות המחמירים, למרות שטופלו באותו היום שמונה רכבים!!!

בהערכה רבה!

עריכה אחרונה על ידי Toyota1996
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני דיברתי עם אסף לפני חודש וגם לנו לא יצא לתקשר מאז גם שכל החלפים מוכנים. למען האמת לא מבין איך לבחור יש זמן לעצמו. מהבוקר עד הלילה עסוק בלעזור לאנשים, לא נתקלתי מעולם במישהו שמקדיש מעצמו כל כך הרבה ואני בטוח שהוא לא מתעלם ... אין מה לבוא לבחור בתלונה. אל תשכח, אצלו הכל בא מהלב ובכוונה טובה. הייתי מציע לך לפרסם בקשה בפורום הראשי, יש כאן עוד כמה חברים שבטוח ישמחו לעזור.

Sent from my Moto G (4) using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בקרוב אצטרך להשתמש בשירותי הכנופיה.

בעבר תקשרתי עם אחד מהחברים, אבל זה לא יצא לבסוף לפועל בגלל חוסר זמן שלי.

בקרוב אצטרך להחזיר את הפונטיאק לכביש אחרי שהיא עמדה 4 שנים.

מקווה שיוכלו לעזור בנושא. :-)

בהחלט יוזמה מבורכת וכול הכבוד.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרק 2.5 עם אסףאסף הבלתי מעורער מארח את שלומי שחקן חדש ותותחי שהכרתי ב"כנופיית הטיפולים השוטפים"

בתפריט:

החלפת נוזל בלמים + החלפת פילטר דלק (יונדאי גטס מודל 2007 )

שלומי התביית על רביעיית גלגלי המכונית ורוקן מאחורי הגלגל את נוזל הבלמים הישן והעכור שנראה כמו מיץ של גפילטע-פיש.

במקומו מילא את נוזל הבלמים החדש וכעת אני מרגיש בטוח בכביש.

אסף לקח את הפילטר הישן של הדלק ושם במקומו פילטר חדש ונוצץ. ניפצנו את הפילטר הישן. אסף מחווה דעה: "הפילטר הישן אכן שחור אבל ראיתי כבר מקרים יותר גרועים".

בנוסף, באותו יום ומוקדם יותר, הוחלפה משאבת מים ביונדאי איי30 של דוד שלי מתן (matanfr) שאני כותב תודה רבה גם בשמו.

אני רוצה להודות לאסף ולשלומי שהקדישו מזמנם ממרצם ומזיעת אפם לסדר את הפערים ברכב ואני מברך אותם ואת שאר חברי הכנופיה בשנה טובה ומוצלחת.

תגיות @shlomi_11 #

shlomi_11
#
asafasaf
@asafasaf

shlomi_11 asafasaf

תמונות מהטיפול ביונדאי 30 של מתן:

מתן1.jpgמתן2.jpegמתן3.jpg

תמונות מהטיפול ביונדאי גטס שלי מצ"ב גם כן....

2016-10-11 13.34.07.jpg

2016-10-11 13.33.38.jpg

שמי איתי

וממש לאחרונה נעשיתי בעל רכב: יונדאי גטס 2007 !! 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע תורי להודות לאסףסף!

נפגשתי איתו היום להחלפת נוזל בלמים בדייהטסו של אשתי,הייתי בטוח שיגיעו כמות נכבדה של חברים הזקוקים לעזרה אך התברר שהבחור הגיע רק בשבילי!

הגיע מדוגם,בדק,פירק,החליף,הסביר וכל זאת בנועם,רוגע ושקט אבירי.

אסף-תודתי לך!

תומר961a4a9ee5606480f81c255a46f7addb.jpge8b34596ca83621dd3596e5af6f36b23.jpg411281ba3bb4ea1e7772e21a48c565e1.jpg4a57fd3772697b90304fe2d5c3533505.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי חברים, לאחר זמן מה שהגבתי כאן לא בנועם לכיוון אסף, קבלו את סליחתי הרבה, ראש השנה לא הגיע לי בטוב לכן הוצאתי את כל מה שהיה לי רע אל הפורום, מצטער מאוד.

אסף ואני דיברנו בינינו, קבענו להיפגש בנתניה, היה לי את החלפים כבר איזה שבוע ישב אצלי, נסעתי למקום המפגש בנתניה, שם, קרא לי אסף מהחלון, לבוא לעקוב אחריו עם האלנטרה שלו, באתי אחריו, חנינו בצד, דיברנו בינינו והופ, יצא בחור מקסים, הבין את המצוקה שלי ברכבי הישן, ביצע יישור קו לפני מכירה, היישור קו כלל החלפת פלאגים, פילטרים של שמן, אוויר ומזגן, והוחלף גם שמן חדש שעומד בתקן שאסף ציין לפני קניית החלפים, וגם בדק עבורי את הצמיגים, שם לב שחייבים להחליף צמיגים דחוף (אחליף אותם בשבוע הקרוב).

יש תמונות הכל מהכל :)

20161016_154633.jpg20161016_154726.jpg20161016_155340.jpg20161016_160340.jpg20161016_162406.jpg20161016_162752.jpgIMG-20161016-WA0007.jpgIMG-20161016-WA0009.jpgIMG-20161016-WA0011.jpgIMG-20161016-WA0013.jpgIMG-20161016-WA0015.jpgIMG-20161016-WA0018.jpg

IMG-20161016-WA0028.jpg

יישר כח אסף! מקווה שזה יעזור במכירת הרכב בקארספורום (אם מישהו רוצה :) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הגיע זמני גם להגיד לאסף תודה רבה רבה בפעם המי-יודע-כמה.

לאחרונה משאבת המים של הרכב התחילה להחזיר את נשמתה לבורא לאחר כ-93 אלף ק"מ. המשאבה השפריצה נוזל קירור על כל אזור תא המנוע ומפלס הנוזל ירד בחדות.

הצעות לתיקון ממוסך מורשה יונדאי היו יקרות מאוד. נרכשה משאבת מים חליפית קוריאנית.

נפגשתי עם אסף, שעבד בצורה פדנטית כהרגלו, מרח סיליקון מיוחד לאיטום על המשאבה, והחליף אותה בזריזות ויעילות.

על הדרך גם החלפנו רצועת אביזרים (שאמנם נראתה טוב אך העדפתי להחליף אותה על הדרך), ושתי נורות פנס קדמיות.

3 ימים לפני התיקון הזה החלפנו שמן מנוע ומסנן מזגן.

באמת נגמרו לי מילות התודה. אסף, אין עליך. בשמי ובשם הבן דוד שלי (הגפילטע מלמעלה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז שבוע שעבר נפגשתי עם אסף בפעם הראשונה (מקווה שיהיו עוד..), לאחר המלצה מאיתמר שכדאי לי להיעזר בכנופיה בטיפולים- לא היה לי כל מושג מי זאת הכנופיה הזאת, אבל בסוף התקשרתי עם אסף וזאת הייתה חוויה חד-משמעית!

למדתי רבות מאסף, שגם עשה טיפול שוטף לאוטו, וגם כמובן הסביר בצורה מדהימה, עם רוגע וסבלנות, למרות שכנראה אני לא הראשון שעובר אצלו ואפילו לא קרוב לזה. אז קודם כל תודה אסף!!

הוחלף/תוקן בטיפול-

שמן מנוע, נוזל קירור, פילטר שמן, פילטר אוויר, פילטר מזגן, רצועת אביזרים- שחרקה קצת אז הבאתי מראש אחת חדשה, רביעיית פלאגים.

כמובן שאסף חסך לי פה המון כסף, וחוץ מזה נהנתי מאוד, וכנראה גם אמשיך ואתעניין בתחום הטיפולים לרכב. מצורפות תמונות מהחוויה[emoji16]

IMG_1597.JPGIMG_1599.JPGIMG_1601.JPGIMG_1602.JPGIMG_1605.JPG

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם השלישית אני רוצה להודות לאסף ולרועי שנפגשו איתי בכדי לבצע ישור קו מאוד גדול למזדה 2 שרכשתי.

הוחלפו פ. שמן פ. אוויר מצתים שמן נוזל קירור מקורי רצועת מנוע צלחות ורפידות קדמיות והחלפה מלאה של נוזל בלמים שיצא שחור לגמרי.

במשך שעתיים וחצי עבדו כמו מקצוענים על הרכב וענו כל השאלות בסבלנות.

אז שוב פעם תודה תודה תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן לכולם!אני רוצה להודות מאוד לרועי הענק! האמת שבהתחלה פחדתי... אבל כשראיתי את רועי עובד בסדר מופתי,מתוכנן ומפורט, מעדכן אותי בכל פרט שהוא עושה או יעשה, הפגין ידע עצום בכל תחום הרכב- ידעתי שאני בידיים של מקצוען!

רועי אין עליך! היה לי כיף להכיר בחור טוב כמוך!ירבו כמותך!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב תודה ענקית לאסף.

הרכב פונטו ספייס 2006 החל לקרטע רק לאחר כ-5-7 דקות נסיעה.

מכיוון שהרכב מטופל לפי הספר ופלאגים מקוריים הוחלפו לפני 35,000 ק"מ(החלפת פלאגים ברכב זה כל 40,000 ק"מ) ומכיוון שחוטי הצתה של חברת BERU הוחלפו גם לפני 35,000 ק"מ,החשד שלי לאחר התייעצות נפל על סליל הצתה או על החוטי הצתה BERU שאולי בגלל שהם לא מקוריים נדפקו או גרמו לסליל הצתה להידפק.

מכיוון שכך הבאתי קניתי חוטי הצתה מקוריים וסליל הצתה של בוש.באותה הזדמנות קניתי גם פלאגים,כי בין כה וכה עוד 5000 ק"מ צריך להחליף אותם אז העדפתי לעשות זאת עכשיו.

הגעתי לאסף,ובמקצועיות ובסבלנות אסף החליף את כל החלקים הנ"ל,ואף עשה סריקת מחשב ומחק את קודי התקלה שהיה ברכב.(לאחר שנדלקה נורת בדוק מנוע)

המון תודה ושוב אין מילים שיכולים להביע את ההערכה לאיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להגיד תודה בפעם המיליון לאסף ומאיר היקרים שהחליפו ברנו מגאן שלי 2 שסתומי סלונואיד!

עבדו בצורה מקצועית יסודית ובטיחותית תוך כדי ביצוע כל הבדיקות הנחוצות!

אין לי כבר מילים להגיד תודה על עבודת הקודש הזאת בהתנדבות גמורה.

הלוואי שאחרים יעזרו לכם שתזדקקו לכך כמו שאתם עוזרים לאחרים. :-)

14826185_1305091759522582_1390413510_n.jpg14885924_1305091789522579_2108269693_n.jpg

עריכה אחרונה על ידי itzik13
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...