Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש גייז טוב ועמיד

שימו לב! השרשור הזה בן 3388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לרכב בצבע שחור.

עדיפות לעמידות גבוהה (יש שימוש בכיסוי קבוע לרכב, ומן הסתם יש לו תרומה להיווצרות הסרווילים).

אין בעיה להזמין מחו"ל.

תודה

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה מוצרים, חלקם לאו דווקא גלייז אלא מוצר שנקרא show car polish.

יש לך את Zaino z5 שאני משתמש בו והוא מין גלייז שמסווה את כל הסווירלים ויוצר ברק מטורף.

בנוסף יש לך גם את ה Prima Amigo, Super Reisin Polish ועוד כמה מוצרים שכבר שכחתי את שמם

מכיוון שכבר תקופה ארוכה לא הייתי בתוך העניין של הדיטיילינג. בצע חיפוש וחוות דעת על מוצרים אלה,

ממליץ בחום על ה zaino z5.

Seat Leon 1.8T 248Hp//2017

Stage 1 // Revo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי המלצה על SRP, קיבלתי מחבר פורום אך טרם השתמשתי בו.

רוב מי שהשתמש לא הפסיק לשבח (במיוחד SCIPOPO שהמליץ לי גם) כולל מחו"ל, אומרים שהוא הגלייז הכי טוב.

לצערי קיים רק בחו"ל - אפשר להזמין מה EBAY

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הSRP עובד מעולה וקל ליישום גם עם מכונה וגם ביד (מומלץ ליישם לפחות פעמיים), הבעיה איתו זה שללא אוטם הוא לא מחזיק הרבה זמן.

ישנה גרסה שלו בשם Ultra Deep Shine שמחזיקה יותר זמן אבל לפי מה שאני יודע אוטם / ווקס לא נתפסים עליה כמו שצריך

או שהשילוב המומלץ זה SRP + EGP, שילוב שמחזיק הרבה זמן ונותן תוצאות מעולות ביישום פשוט יחסית

בשיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אלי מה יהיה.

כמה אפשר להמליץ לך על srp?

בניגוד מוחלט למה שנאמר קודם, במקרה של srp דין יד אחת כדין עשר ידיים.

בוודאות ואחרי שניים וחצי בקבוקים (יישום ידני).

תקפוץ אליי, תנסה קצת מהחומר על הבגאז או על הכנף, אני בטוח שאחרי הבאפינג אתה נכנס לאיביי להזמין לך 500 מ״ל.

לגבי הuds, בעיקרון מתאים לצבעים כהים וממסך ברמה פחותה, מתאים יותר לרכבים במצב טוב.

הגנה גבוה יותר לכשעצמה, אבל את מי זה מעניין, תמיד מוסיפים הגנה איכותית מעל.

מאז הפורמולה החדשה של srp אין לו שום עליונות, כולל בתחום הזה וזה מוצר שדיי נשכח מאחור ואין לו באמת הצדקה קיומית.

השילוב הזה של egp+srp, משהו שהיה נפוץ בדיטיילינג וורלד ב2009 בערך, מאז התקדמנו לסינלנטים טובים, עם עמידות גבוה בהרבה, ויישום קליל מאין כמותו.

לא מצליח להפסיק להמליץ על mpl+srp.

אלי, עם שני המוצרים האלה ובשימוש עם המכונה שלך, מחכה לך עבודה קלילה מאין כמוהה שתעניק לך גלוס מפגר לחלוטין והגנה מטריפה.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הגלייזים של CLEARKOTE,במיוחד האדום,נותן מראה רטוב ומדליק.

אם זה בעיקר כדי להסוות שריטות,אז כדאי לך לחפש גלייז שהוא FILLER כבד,כמו למשל זה:http://www.cleanyourcar.co.uk/glazes/chemical-guys-glossworkz-glaze/prod_850.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוך כמה זמן מתחילות בדיחות על כותרת השרשור? :lol:

כמעט 24 שעות, בכל זאת זה פורום עם פחות תנועה:-)

לפות"ש, לא חשבתי שאתה כזה, אבל הנה ההמלצה:

http://youtu.be/olCDwHKLW9c

נראה לי אחד מאלה, הם שרדו דיי הרבה משימות ותנאים קשים

עריכה אחרונה על ידי Oshri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוסו מיישמים לבד, לא מעל גלייז.

Autoglym super resin polish new formula.

איזה אוטם / ווקס תמליץ להשתמש מעל ה SRP? לי לדוגמא יש פוסו שהמלצת שלא כדאי

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אוטם / ווקס תמליץ להשתמש מעל ה SRP? לי לדוגמא יש פוסו שהמלצת שלא כדאי

נו אלי מה יהיה.

כמה אפשר להמליץ לך על srp?

בניגוד מוחלט למה שנאמר קודם, במקרה של srp דין יד אחת כדין עשר ידיים.

בוודאות ואחרי שניים וחצי בקבוקים (יישום ידני).

תקפוץ אליי, תנסה קצת מהחומר על הבגאז או על הכנף, אני בטוח שאחרי הבאפינג אתה נכנס לאיביי להזמין לך 500 מ״ל.

לגבי הuds, בעיקרון מתאים לצבעים כהים וממסך ברמה פחותה, מתאים יותר לרכבים במצב טוב.

הגנה גבוה יותר לכשעצמה, אבל את מי זה מעניין, תמיד מוסיפים הגנה איכותית מעל.

מאז הפורמולה החדשה של srp אין לו שום עליונות, כולל בתחום הזה וזה מוצר שדיי נשכח מאחור ואין לו באמת הצדקה קיומית.

השילוב הזה של egp+srp, משהו שהיה נפוץ בדיטיילינג וורלד ב2009 בערך, מאז התקדמנו לסינלנטים טובים, עם עמידות גבוה בהרבה, ויישום קליל מאין כמותו.

לא מצליח להפסיק להמליץ על mpl+srp.

אלי, עם שני המוצרים האלה ובשימוש עם המכונה שלך, מחכה לך עבודה קלילה מאין כמוהה שתעניק לך גלוס מפגר לחלוטין והגנה מטריפה.

אדום :)

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...