Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין להכניס הרכב ליישור קו מלא - סניק RX4 עם מנוע דיזל 1.9DCI - אשמח לשמוע המלצות

BigMak
שימו לב! השרשור הזה בן 3346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב חברים.

אני צריך לבצע טיימינג וככל הנראה כיוון משאבת סולר (הנעה קשה).

ישנם גם ויברציות לרכב בסל"ד סרק.

מכיוון שזהו רכב נדיר, עם מנוע נדיר (רובן הגיעו בנזין 2.0), אני זקוק להמלצה למוסך שיש לו גם מחשב ייעודי של רנו.

רדיוס 20 ק"מ מראש העין, רדיו 20 ק"מ מראשון לציון.

אשמח לשמוע דעתכם, ושוב שבוע טוב.

אריאל.

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן שירותי רכב שהנו חבר הפורום, יוכל לסייע לך בהגינות, במקצועיות, ובשירות מצויין בדגם זה. אתה יכול למצוא פרטים אודות המוסך תת פורום המלצות בעלי מקצוע, חזור לעדכן!

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצות חברים, אני יותר מכוון למוסך מורשה יבואן, מישהו שיש לו אפשרות לדיאגנוסטיקה עם מכשור יעודי.

אורן וגם מוסך גבע (שלא הוזכר פה משום מה) מקצוענים, מה לגבי מוסכי הילוך שישי וקרסו ? אפשר לשמוע המלצות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

בוקר טוב חברים.

את הרכב רכשתי לפני שנה וחודשיים במחיר נמוך יחסית (מחירון נמוך).

ככה שידעתי שיישור הקו הוא בלתי נמנע - גם במחיר גבוה האופייני למחירי החלפים של רנו.

לאחר שקיבלתי הצעת מחיר לביצוע הטיימינג בלבד ממוסך מורשה יבואן,

להוסיף לזה את העובדה שישנן עוד תקלות ברכב מלבד הטיימינג - אז הבנתי שאני לא בכיוון הנכון בכלל...

רקע:

ברכב של אחי, מגאן 2, 1.5DCI הוכנס למוסך עקב בעיות סחיבה וכיבוי פתאומי.

למוסך לא היה מחשוב יעודי של רנו (CAN CLIP), אלא מחשוב גנרי או יעודי של משאבות הדלק.

מפה לשם, לאחר הרבה כניסות ויציאות מהמוסך - החשבונית עמדה על סכום של 5 ספרות.

חזרה אלי:

לשמחתי איתרתי את קמיטק שזה בעצם מוסך עם מעבדה לדיאגנוסטיקה.

זה המקום להגיד גם מילה טובה על קמיל בעל המוסך.

לאחר שיצרתי איתו קשר, הוא הסביר לי ארוכות על הרכב שלי ועל איך שהוא ממליץ לגשת ולטפל בתקלות.

אז השבוע הכנסתי את הרכב לטיפול גדול שכלל:

1. החלפת סט טיימינג מקורי.

2. פתירת בעיות סחיבה/איבוד כח.

3. פתירת בעיות הנעה קשה וארוכה.

4. תקלה במזגן (בקרת אקלים בדגם זה).

במהלך כל הטיפול, קמיל עדכן אודות העלויות הכרוכות הן של החלק והן של העבודה ע"מ לקבל אישור לעבודה.

הרכב יצא אתמול מהמוסך לשביעות רצוני, המחיר היה הוגן מאוד ושיקף את עלויות החלפים המקוריים והעבודה עליהם.

ממליץ בחום !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...