Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רענוני נהיגה אחרי 5 שנים

שימו לב! השרשור הזה בן 3338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

לרישיון שלי ימלאו באפריל הקרוב 5 שנים.

קיבלתי אתמול מכתב ממשרד הרישוי על רענוני הנהיגה.

הם אומרים שיש לבצע את ההליך תוך חצי שנה. לצערי התקופה הזאת עמוסה עבורי ולא מתאים לי לבצע את הקורס,

מה קורה אם אני לא עושה את הקורס בחצי השנה הקרובה?

האם לימודים וצבא נחשבים סיבה מוצדקת לדחיה?

תודה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כן רק שזה יוצא לי בזמן קורס של שיפור בגרות ומתנגש עם השעות, עם כל הכבוד הבגרויות והלימודים שלי זה בעדיפות עליונה. גם הרישיון חשוב מאוד מאידך. אין דרך לקבל הארכה של שבועיים שלושה? (לעשות את זה אחרי הבגרות בשקט)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר לחב'/בי"ס אשר מעבירה את קורס הרענון ותבקש דחיה, הם בדר"כ נענים בחיוב.

באותו מועד תרשם ותשלם טלפונית על הקורס כך שיופיע רישום ע"כ ולא תשלח הודעה מטעמם לרשות הרישוי, אחרת רישיונך לא יחודש בזמן.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מגיע ל-5 או 7 שנים? בד"כ ההודעה נשלחת לקראת החלפת הרשיון הקבוע השני, זה שניתן מ-2 עד 6-7 שנים לאחר מעבר הטסט (מתחדש ביום ההולדת שבין 6-7 שנים מאז הטסט).

אני מניח שההודעה היא לקראת חידוש רשיון באפריל 2016 (אתה יליד אפריל?) לא 2015, כך שלא יקשה עליך למצוא שני ימי ו' כדי להשלים את הקורס.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מגיע ל-5 שנים, ההודעה צריכה להשלח אחרי 5 שנים ולא אחרי 6-7.

חידוש הרישיון שלי יהיה בינואר 2017, אני יליד ינואר 1993. את הרישיון קיבלתי במרץ 2012.

הקטע שהקורס שאני לוקח לבגרות נופל ביום שישי באותן שעות. פה הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בצבא עדיין לא? זה אחלה דבר לקחת דרך הצבא, אצלנו היו מלא הקצאות, ''נהיגה מונעת'' זה השם הצבאי של זה קורס של יומיים. תסביר שאתה צריך את זה לרישיון האזרחי ויקצו אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאורטית אתה צודק. מעשית חידוש הרישון נעשה אחרי 6 שנים + השלמה עד יום ההולדת. את הדרישה לביצוע הקורס שולחים כשנה מראש.

היה לי אותו עניין עם בני הבכור לפני כשנה - היה צריך לחדש רשיון בנובמבר 2014 וקיבל את ההודעה כשנה מראש. אצלו היתה מגבלת זמן בגלל השירות הצבאי, בסופו של דבר הסתדר עם שני ימי ו' - אבל היתה אפשרות נוספת, לבצע את הקורס במסגרת של 3-4 פגישות בשעות הערב. ממליץ לך להכנס לאתר משרד הרישוי ולבדוק היכן מתבצעים הקורסים באזור מגוריך (ניתנים על ידי האו"פ ועל ידי רשת עמל, בהתאם למקום), ואז בדוק באתר המפעיל הרלוונטי באיזה שעות תוכל לבצע את הקורס. בדרך כלל יש מבחר די גדול והקורסים מוצעים הרבה חודשים מראש, כך שלא צריכה להיות לך בעיה להסתדר.

ד"א - הבן השני שלי (יליד אוגוסט 1992, קיבל רשיון ביוני 2010 והנוכחי בתוקף עד אוגוסט 2016) עדין לא קיבל את ההודעה הנ"ל.

ועוד עניין - בדוק את האפשרות לבצע את הקורס במסגרת הצבא. מדובר בצ'ופר ששווה 200 ש"ח (מחיר הקורס) אבל אמור לאפשר לך לשלב אותו בשרותך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בצבא עדיין לא? זה אחלה דבר לקחת דרך הצבא, אצלנו היו מלא הקצאות, ''נהיגה מונעת'' זה השם הצבאי של זה קורס של יומיים. תסביר שאתה צריך את זה לרישיון האזרחי ויקצו אותך.

כן אני עדיין בצבא, עד אפריל.

אנסה לדבר עם המפקד שלי השבוע ולראות אם יש משהו שאפשר לעשות.

זה קורס יומיות או סגור?

תאורטית אתה צודק. מעשית חידוש הרישון נעשה אחרי 6 שנים + השלמה עד יום ההולדת. את הדרישה לביצוע הקורס שולחים כשנה מראש.

היה לי אותו עניין עם בני הבכור לפני כשנה - היה צריך לחדש רשיון בנובמבר 2014 וקיבל את ההודעה כשנה מראש. אצלו היתה מגבלת זמן בגלל השירות הצבאי, בסופו של דבר הסתדר עם שני ימי ו' - אבל היתה אפשרות נוספת, לבצע את הקורס במסגרת של 3-4 פגישות בשעות הערב. ממליץ לך להכנס לאתר משרד הרישוי ולבדוק היכן מתבצעים הקורסים באזור מגוריך (ניתנים על ידי האו"פ ועל ידי רשת עמל, בהתאם למקום), ואז בדוק באתר המפעיל הרלוונטי באיזה שעות תוכל לבצע את הקורס. בדרך כלל יש מבחר די גדול והקורסים מוצעים הרבה חודשים מראש, כך שלא צריכה להיות לך בעיה להסתדר.

ד"א - הבן השני שלי (יליד אוגוסט 1992, קיבל רשיון ביוני 2010 והנוכחי בתוקף עד אוגוסט 2016) עדין לא קיבל את ההודעה הנ"ל.

ועוד עניין - בדוק את האפשרות לבצע את הקורס במסגרת הצבא. מדובר בצ'ופר ששווה 200 ש"ח (מחיר הקורס) אבל אמור לאפשר לך לשלב אותו בשרותך.

במכתב שקיבלתי ממשרד הרישוי הכול מופיע. או"פ יותר רלוונטית למרכז, אני תושב באר שבע ועבורנו רלוונטית רשת עמל.

הקורסים שמופיעים במערכת הם לפברואר ומרץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יומיים יומיות, סיפוח לבסיס אחר בדר''כ לא זוכר איזה. אם אני זוכר נכון הוא היה במרכז. אבל באמת היו לזה אינסוף הקצאות ביחידה שלי לפני כשנתיים, אפילו קורסיסטים קיבלו הקצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אכפת לי לנסוע למרכז, זה לא מפריע לי. גם ככה אני אגיע לשם עם הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי כזה בצבא. גם חסך לי כסף, וגם עקיצה נחמדה. זה נפל על רביעי-חמישי ויצאתי חמשוש כמו גדול. ת"ש עולם.

אני בן 23 ועם 6 שנים רישיון, אין לי מושג איך עוד לא קיבלתי זימון לזה. יש מצב שמשרד הרישוי יודע שעשיתי דרך צה"ל?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו לדעתי הם מקבלים מידע מהצבא ברגע שעשית את זה. אני מכיר אנשים שהלכו לזה למרות שהיה להם רק שנתיים שלוש רישיון בשביל לא לעשות באזרחות בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי שאני לא צריך לעשות. פשוט עד היום נתקלתי במקרים שאנשים היו מקבלים זימון, ורק אחרי שהיו שולחים את האישור שכבר עברו קורס כזה היו מקבלים רישיון חדש. בחיי לא דמיינתי לעצמי שבין משרד הרישוי וצה"ל - שניים מהגופים הבירוקרטיים במדינה - תהיה התקשרות יעילה שכזו.

אני עדיין בספק למען האמת.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...