Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקור סיאט איביזה FR 2015

rotem1322
שימו לב! השרשור הזה בן 3366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם כבר מולטמדיה אז שיהיה משהו איכותי ולא הזבל שבדרך כלל שמים, עדיף להשאר עם המקורית, להשיג פאנל תיאום ולהתקין דאבל דין איכותי של מותג.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כל כך מרגש במערכת מולטימדיה?

אני לא אומר שלא הייתי שמח אם היה לי, אבל זה פשוט לא כזה משנה, אלא אם יש לך מצלמת רוורס שאז זה באמת מעולה.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי איביזה 2011 אבל לצערי לא TSI.

שאלה, לא הייתה לך אפשרות לקבל מערכת מולטימדיה?

אני אישית לא רואה את עצמי נכנס לאוטו שאין בו מערכת מולטימדיה, זה פשוט חוויה אחרת.

אגב, עניין הלדים מקדימה פשוט מעצבן! הייתי מזמין מחו'ל או משהו, זה פשוט משדרג את הרכב.

זו המערכת מולטימדיה שהם מתקינים אצל היבואן: מחיר:4790 ש"ח. זה שווה?

מע" תואמת מקור ב-איביזה 2014 לא תקינה, וגם מה עלה בגורלה של זו שהייתה ברכב. ההתנהלות

ועדיף שיתעסקו עם כמה שפחות פירוקים ברכב או עם מע" החשמל שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כל כך מרגש במערכת מולטימדיה?

אני לא אומר שלא הייתי שמח אם היה לי, אבל זה פשוט לא כזה משנה, אלא אם יש לך מצלמת רוורס שאז זה באמת מעולה.

זה כבר נהיה סטנדרט במכוניות מודרניות, ואתה רואה אפילו לא מעט בעלי רכבים ישנים שעושים כל מיני קומבינות ומתקינים דאבל דינים.

(בדרך כלל ההתקנות האלו מזעזעות ונראות ממש רע, אבל זה כבר סיפור אחר)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי איביזה 2011 אבל לצערי לא TSI.

שאלה, לא הייתה לך אפשרות לקבל מערכת מולטימדיה?

אני אישית לא רואה את עצמי נכנס לאוטו שאין בו מערכת מולטימדיה, זה פשוט חוויה אחרת.

אגב, עניין הלדים מקדימה פשוט מעצבן! הייתי מזמין מחו'ל או משהו, זה פשוט משדרג את הרכב.

ענין של השקפה. לא רואה שום דבר מיוחד במולטימדיה וזה מתוך היכרות קרובה עם אוטו שיש ואוטו שאין. יותר מכך, רואה סיכון לא קטן בהתעסקות עם המסכים האלה במהלך נסיעה, אבל גם לא מדבר בטלפון מאותה סיבה, אז כנראה שאני עוף קצת מוזר. וגם הלדים האלה, שאי אפשר להתווכח על תרומתם לניראות ( ולא במובן של פוזה ) של הרכב, כבר לא עושים רושם על אף אחד, ודאי מאז מוצאים אותם על כל אוטו, קטן כגדול, יקר כזול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם רועי5,גם אני נוהג בג'וליטה ללא מסך מגע,בקורולה עם מסך מקורי,ובמסחרית עם מסך לא מקורי, המסכים יוצרים השתקפויות,תפעולם איני אינטואטיבי,הם תמיד נראים מלוכלכים כאשר הם כבויים מהאצבעות השומניןת,בקיצור לא אוהב.

לגבי הלדים, לעתים זה נראה מרשים,לעיתים מצועצע ואני מדבר על מקוריים,מה שכן היום אפילו פיקנטו "ספורט" מגיעה עם לד קדימה אחורה,זו כבר איננה תוספת "פרימיום".

פותח שרשור,תתחדש ותהנה,חזור לדווח במשך הזמן.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ותרצה לשדרג את הרמקולים יחד עם מערכת השמע תיקח בחשבון שפרוק הדפנות שבדלתות לא פשוט בכלל. לא הרבה מוכנים להתעסק בזה.

אני בצעתי שדרוג למערכת השמע באיביזה שלי אצל יוסי אלפיין (ספונסר פורום). מומלץ ביותר.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...