Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לנסיעות בינעירוניות ושילוב של שטח ברמה בינונית.. עד 60K.

Alex Gurtovenko
שימו לב! השרשור הזה בן 3371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וברכה.

החלטתי לרכוש רכב אשר ישמש אותי לנסיעות בינעירוניות למקום עבודתי ובנסוף לפחות פעם בשבוע לטיולים בשבילי ארצינו היפה (דרגת קושי נמוכה-בינונית).

התחלתי לקרוא כתבות ומבחני דרכים ועדיין לא הצלחתי לגבש דעה, אשמח לשמוע עצות ותגובות.

דרישות לפי חשיבות:

1.מספר נפשות: 2 - עדיפות מאוד גדולה לרכבים קצרים.

2.חסכון בדלק.

3. הנאה בנסיעות בינעירוניות.

4.עלות אחזקה סבירה.

5. יכולת נסיעה בשטח טיפה מעבר לשבילים.

מספר אופציות:

1. סוזוקי ג'ימני שנת 2009 ידני - לאחר נסיעה של רבע שעה בכביש בינעירוני הבנתי שאני הולך לסבול בנסיעות הבינעירוניות והחלטתי לוותר עליו (על אף התנהגות שטח מדיהימה).

2. דהייטסו טריוס שנת 2008-2009 אפשרות נחמדה אך לאחר קריאת מבחן דרכים הבנתי שהוא לא מרגיש בנוח בנסיעה בינעירונית - אשמח לשמוע תגובות של אנשים אשר ברשותם טריוס בשנים האלו.

3. סוזוקי גרנד ויטרה קצר שנת 2009 - אפשרות סבירה מאוד ועדיין לא גיבשתי דעה.

4. מיצובישי פאג'רו קינג קצר שנת +/- 2003 מאוד רוצה אך מפחד מצריכת דלק, אחזקה וביטוח אשר יכיבידו עליי לאחר הקנייה.

אלו הרכבים אשר נשקלו ואני יודע שישנם עוד רכבים בשוק שלא הזכרתי...

כל מי שיכול לתרום מנסיונו האישי עם ייתקבל בברכה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורסטר נשמע לי בהחלט כמו מתמודד ראוי לתואר ולא הייתי שולל את ההסבה לגז. חבר הסב לגז פורסטר 2009 ועם תוואי הנסיעות שלו יוצא שהרכב עושה באיזור ה 1:16 מבחינת עלויות הגז.

עוד רכב שנשמע לי מתאים הוא ראב4, קצר או ארוך לבחירתך.

אם הינע 4X4 הוא לא must, מה לגבי הדאצ'יה סנדרו סטפוויי החדש? מתיחה מינימלית של התקציב ומקבלים רכב חדש מהיבואן, חסכוני מאוד ולפחות על הנייר בעל יכולות שבילים מעבר למשפחתומטית המצוייה.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו לא היה מעוניין ברכב 4x4 הוא היה נכנס לפורום יעוץ בקניית רכב ולא לפורום רכבי שטח.

חוץ מזה עם האוכל בא התאבון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז - אני לא מאמין בהסבה לגז..

תודה על התגובות.

את חוסר אמונה, הנובע מחוסר ידע, ניתן לתקן. דרור ברלי כתב סקירה מעניינת ביותר על הנושא שהתפרסמה בג'יפולוג. הרי לך קישור לכתבה

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי גרנד ויטרה קולע ל-4 מתוך 5 הסעיפים שציינת -

יש גרסה קצרה (3 דלתות), הוא בסדר גמור בכבישים בין עירוניים (לא מצוין כמו סקודה אוקטביה RS או וולוו S60, אבל גם לא מעיק כמו הג'ימני), עלות האחזקה שלו דומה לעלות אחזקה של רכב פרטי ויש לו יכולת לנסוע בשטח מעבר לשבילים כבושים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרגאל - מהי הצריכת דלק מחוץ לעיר?

ארז - אני לא מאמין בהסבה לגז..

תודה על התגובות.

1:10,11 נדיר 12 ק"מ.

יש לו תיבה 4 הילוכים , אז מרגישים את החסרון של החמישי בשיוט.

מבחינת שטח החסרון העיקרי זה מרווח גחון .

אגב אני מכיר חובב שטח שגם הסב את ג.הויטרה שלו לגז , ודי מרוצה מהעניין.

עריכה אחרונה על ידי סרגאל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים, אני מודה שישנו חוסר ידע בהסבה לגז אך בכל זאת אני נמנע מהעניין, התחלתי לחפש גרנד ויטרה 3 דל' שנת 2009 ואם מישהו מכיר/מוכר והוא לא פירסם ביד 2 או WINWIN אשמח לשמוע...

שבוע טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...