Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כתבה בנושא קידום הספורט המוטורי בארץ

scoob
שימו לב! השרשור הזה בן 3336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כחלק מפרויקט בחוג לתקשורת במכללת עמק יזרעאל הוכנה כתבה בנושא קידום הספורט המוטורי בארץ.

הכתבה הופקה ברקע הג'ימיקאנה האחרונה לשנת 2014 במשמר דוד.

אורח מיוחד שכיבד את המעמד באותו יום היה אלון דאי שכמובן שרואיין יחד עם שאר המתחרים ולסיום ישנה תגובת הרשות לספורט מוטורי בארץ.

צפייה מהנה וכמובן שנבקש מכם לעזור לנו להפיץ את הכתבה ולעזור בקידום הנושא.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה פרגון על הכוונות או חוות דעת כנה על הרמה המקצועית של הסרטון (והכתבה)?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ביקשתי פרגון וגם לא חוות דעת (אני יודע שזה רחוק מלהיות מושלם או מקיף מספיק אבל זה כבר שייך לכמה כשלים טכניים שהיו ומגבלת הזמן הנקובה לכתבה).

בסה"כ אנחנו פורום של חובבי רכב ואני מאמין שכולם פה תומכים במאבק הזה גם מי שאין לו רכב ספורט או נהג מקצועי.

אז החברה סטודנטית (זאת לא כתבה שלי ומכאן אין לי שום אינטרס.) וזרקתי רעיון לנושא לכתבה, כמו שכל החברים חובבי הרכב וכמו כן גם הנהגים במירוץ שמחו כולם וממש הודו שמצאנו לנכון לפרסם ולקדם את הנושא חשבתי שישמחו גם כאן.

חוץ מזה שתמיד כיף לראות דברים כאלה (לי לפחות).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום יובל,

אני לא חושב שצריך לקחת אירועים כאלה כ"ביזוי" כזה או אחר, להפך, מקובל מאוד לערוך אירועי ספורט לזכר נופלים (אני לא אומר שהאירוע הזה ספציפית הוא לזכר מישהו) כמו מרתונים או מירוצי ניווט.

אני רוצה להאמין שאתה לא חושב שזה מבזה כי כמה ילדים החליטו לעשות "חראקות" במקום כזה.

בדיוק הפוך, חלק מהכתבה בא להראות גם את הפרצוף האמיתי של אלה שעוסקים בתחום אנשי משפחות, בעלי תפקידים מכובדים ומלומדים, אפילו מבוגרים (כן מבוגרים כמו סבא) ואפילו כאלה עם קצת קשיים בתפקוד כזה או אחר (מקווה שראית את הכתבה ותבין למה אני מתכוון).

מעבר לכל זה, אני הגעתי לשם באמצעות חבר קרוב שאני מכיר מהפורום הזה עצמו, הוא בתור תפקיד מארשל ומההפקה של האירוע בעצמו יוצא גבעתי שנפצע באחד מן המבצעים.

מאמין שאם היה אפילו סיכוי לביזוי כזה או אחר של נופלים הוא לא היה לוקח חלק ואני מאמין שגם אחרים.

אולי זה דווקא מצביע על המשך החיים? על זה שבזכות הנופלים מתאפשר לנו להמשיך ולעשות את מה שאנחנו אוהבים?

על אותו משקל שאת יום הזיכרון אנחנו סוגרים בחגיגות ענק של יום העצמאות.

סתם נקודה למחשבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט חסרים מקומות שמוכנים לארח כזה ארוע בתקציב הגיוני שכולם יכולים לעמוד בו.

ורשימת התנאים באורך מגילת אסתר מהרשות לספורט מוטורי שכמובן "פועלת" במלוא המרץ לאורך כל השנה לקיום ארועים ומסבסדת אותם מתקציבה... בלה בלה בלה...

מנהלי האתר בטוב ליבם לאחר עמידה בכל התנאים נתנו יד בדבר ועל כך יבורכו, מוזר בהחלט שהפורום המוטורי הגדול בארץ לא הזכיר מילה לגבי שלושלת הארועים שהתקיימו בדצמבר האחרון, בהחלט אף אחד לא ביזה את המקום והתייחסו למקום בכבוד רב, לדעתי זה לא גורע אלה רק מוסיף למורשת המתקן שלא רק מכבד את הנופלים אלה גם עוזר להצית מחדש דבר נשכך מהעבר בארצנו, תחום שרובינו חשבנו שאין לו מקום בישראל בגלל בעיות אחרות שתמיד דחופות יותר, הספורט המוטורי העממי שכל אחד יוכל להשתתף בו בהוצאה שווה לכל כיס.

פרט לכמה ספונסרים שנתנו כתף לארוע לא היתה עזרה של אף גוף כלכלי בהכנות והארגון, הכל בא מהנהגים בשביל הנהגים.

ודמי ההשתתפות חיפו על הוצאות הארוע, לא פחות ולא יותר.

הלוואי וקהל היה יכול להגיע ולהנות גם אך שוב כדי להשאר בגבול החוקיות זה לא היה אפשרי, אולי בסופו של יום או יומיים או שנה שנתיים זה יהיה מתוקשר ונגיש יותר, בינתיים גם זו התחלה מעולה.

עריכה אחרונה על ידי evgeni432

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה שום דבר באירועים שביזה את זכר הנופלים. האירוע התקיים ברחבה ולא ליד האנדרטה או כל דבר דומה, מעבר לכך, כל המשתתפים התנהגו בצורה יוצאת מן הכלל והכל עבר בצורה מתוקתקת וממושמעת.

באמת חבל שהאירוע לא זכה למספיק חשיפה כאן. אולי למרות שמדובר בפורום חובבי רכב, אין כאן הרבה עניין בנושא, ואולי סתם לא כתבו על זה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא לכמה קבוצות כתבתי בפרטי על הכתבה או בכלל על האירוע ואפילו לא קיבלתי לא.

אפילו לא ענו.

הרבה מדברים על כמה שצריך לקדם ולעשות, במעשים = כלום.

(למען הסר ספק כל הקבוצות עוסקות ברכבים וספורט מוטורי, אפילו מדף הפייסבוק של קארס פורום לא זכיתי לתגובה.

אפילו שיגידו לא, הייתי מסופק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מוזר שבפורום חובבי רכב לא התפרסמה שום ידיעה בעניין.

אולי אין הרבה שנכנסים לפורום הזה וצריך היה לפרסם בכללי.

יש עמוד פייסבוק לתחרות - ג׳ימקאנה 2014

ואפילו הופק סרטון

[video=youtube_share;oSFO8zuUiO0]http://youtu.be/oSFO8zuUiO0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אין הרבה שנכנסים לפורום הזה וצריך היה לפרסם בכללי.

הנקודה שעד עכשיו, חודש-חודשיים אחרי האירועים, לא היה שום אזכור בפורום.

שלושת האירועים התקיימו בארגון המועדונים עצמם ועם הרבה קשיים ופרסום היה יכול רק להפריע, בעיקר מאחר והאירועים הוגדרו ללא קהל (בגלל הקושי להרים אירועים כאלה עם קהל לפי כל הוראות החוק).

עדיין מאוד מפתיע שלא היה שום אזכור לכל הפעילות הזאת, אפילו בדיעבד.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כתבתי 3 שורות בדיוק מנקודת המבט שלי, בשרשור על המסלול שאולי יקום בערד.

אבל באמת מפתיע (וחבל) שלא נפתח שרשור ייעודי לזה ולא נכתבה כאן שום סקירה.

אולי האירועים הבאים, אם יהיו עם קהל, יזכו ליותר חשיפה כאן.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אני ניר_1985 אני דיסלקתי ואני יענה לכולם סלחה על השגיאות שלי חברים !!!!

בהחלט חסרים מקומות שמוכנים לארח כזה ארוע בתקציב הגיוני שכולם יכולים לעמוד בו.

ורשימת התנאים באורך מגילת אסתר מהרשות לספורט מוטורי שכמובן "פועלת" במלוא המרץ לאורך כל השנה לקיום ארועים ומסבסדת אותם מתקציבה... בלה בלה בלה...

מנהלי האתר בטוב ליבם לאחר עמידה בכל התנאים נתנו יד בדבר ועל כך יבורכו, מוזר בהחלט שהפורום המוטורי הגדול בארץ לא הזכיר מילה לגבי שלושלת הארועים שהתקיימו בדצמבר האחרון, בהחלט אף אחד לא ביזה את המקום והתייחסו למקום בכבוד רב, לדעתי זה לא גורע אלה רק מוסיף למורשת המתקן שלא רק מכבד את הנופלים אלה גם עוזר להצית מחדש דבר נשכך מהעבר בארצנו, תחום שרובינו חשבנו שאין לו מקום בישראל בגלל בעיות אחרות שתמיד דחופות יותר, הספורט המוטורי העממי שכל אחד יוכל להשתתף בו בהוצאה שווה לכל כיס.

פרט לכמה ספונסרים שנתנו כתף לארוע לא היתה עזרה של אף גוף כלכלי בהכנות והארגון, הכל בא מהנהגים בשביל הנהגים.

ודמי ההשתתפות חיפו על הוצאות הארוע, לא פחות ולא יותר.

הלוואי וקהל היה יכול להגיע ולהנות גם אך שוב כדי להשאר בגבול החוקיות זה לא היה אפשרי, אולי בסופו של יום או יומיים או שנה שנתיים זה יהיה מתוקשר ונגיש יותר, בינתיים גם זו התחלה מעולה.

אתה צודק ביקשו לא לפרסם כי זה היה ליבדוק אך זה מתנאל בפואל וגם לרים עירוה אם מישטרה זה עוד עליות !

לא היה שום דבר באירועים שביזה את זכר הנופלים. האירוע התקיים ברחבה ולא ליד האנדרטה או כל דבר דומה, מעבר לכך, כל המשתתפים התנהגו בצורה יוצאת מן הכלל והכל עבר בצורה מתוקתקת וממושמעת.

באמת חבל שהאירוע לא זכה למספיק חשיפה כאן. אולי למרות שמדובר בפורום חובבי רכב, אין כאן הרבה עניין בנושא, ואולי סתם לא כתבו על זה.

נכון אבל כמה חודשים היה שמה מרוץ עבירות שכן פורסם ביקשו לא לפרסם בשום מקום את זה כי אחרת האירוה היה מיטבטל לנו

הנקודה שעד עכשיו, חודש-חודשיים אחרי האירועים, לא היה שום אזכור בפורום.

שלושת האירועים התקיימו בארגון המועדונים עצמם ועם הרבה קשיים ופרסום היה יכול רק להפריע, בעיקר מאחר והאירועים הוגדרו ללא קהל (בגלל הקושי להרים אירועים כאלה עם קהל לפי כל הוראות החוק).

עדיין מאוד מפתיע שלא היה שום אזכור לכל הפעילות הזאת, אפילו בדיעבד.

ניר

כולכם צודקים היו מבטלים לנו את המרוצים !

והיה מקום אחד שפירסם את זה

לקראת מירוץ ג'ימקאנה משמר דוד

אחרי קפאון של שנה הספורט העממי חוזר עם מירוץ ג'ימקאנה ביום שישי הקרוב, מיד אחריו צפויים 2 מירוצים נוספים עד לסוף החודש.

http://www.autosport.co.il/magazin/58209/%D7%9C%D7%A7%D7%A8%D7%90%D7%AA-%D7%9E%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A5-%D7%92%D7%99%D7%9E%D7%A7%D7%90%D7%A0%D7%94-%D7%9E%D7%A9%D7%9E%D7%A8-%D7%93%D7%95%D7%93/

סיקור: ג'ימקאנה משמר דוד – דצמבר 2014 – המירוץ הראשון

אתמול (שישי) התקיים המירוץ הראשון מבין שלושה מרוצים שמאורגנים על ידי ועד מועדוני הרכב במשמר דוד ובו לקחו חלק 39 נהגים, שהתחלקו ל- 4 קטגוריות (הנעה קדמית, הנעה אחורית, הנעה כפולה וקטגוריה פתוחה).

http://www.autosport.co.il/magazin/58346/%D7%A1%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%A8-%D7%92%D7%99%D7%9E%D7%A7%D7%90%D7%A0%D7%94-%D7%9E%D7%A9%D7%9E%D7%A8-%D7%93%D7%95%D7%93-%D7%93%D7%A6%D7%9E%D7%91%D7%A8-2014-%D7%94%D7%9E%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A5/

סיקור: ג'ימקאנה משמר דוד – דצמבר 2014 – המירוץ השני

שבוע עבר ואיתו הגיע מירוץ הג'ימקאנה השני במשמר דוד עם מסלול שונה, מתחרים חדשים, הרבה מאוד אקשן ומלחמה על כל מאית שניה במסלול.

http://www.autosport.co.il/magazin/58644/%D7%A1%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%A8-%D7%92%D7%99%D7%9E%D7%A7%D7%90%D7%A0%D7%94-%D7%9E%D7%A9%D7%9E%D7%A8-%D7%93%D7%95%D7%93-%D7%93%D7%A6%D7%9E%D7%91%D7%A8-2014-%D7%94%D7%9E%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A5-2/

סיקור: ג'ימקאנה משמר דוד – דצמבר 2014 – המירוץ השלישי

את שנת 2014 אנחנו מסיימים עם מספר אירועים מוטוריים הנותנים תקווה לעתיד מוטורי יותר. את סדרת אירועי הג'ימקאנה סיכם שלשום (שישי) הסבב השלישי והאחרון בסדרה.

http://www.autosport.co.il/magazin/58793/%D7%A1%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%A8-%D7%92%D7%99%D7%9E%D7%A7%D7%90%D7%A0%D7%94-%D7%9E%D7%A9%D7%9E%D7%A8-%D7%93%D7%95%D7%93-%D7%93%D7%A6%D7%9E%D7%91%D7%A8-2014-%D7%94%D7%9E%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A5-3/

חברים אני איתי שמה ואיתחרתי וגם מופיה בקטבה שמה בשם ניר אבל עוד דגובת על הבירות בהמשך תודה

אני דיסלקטי גאה! *כשכתוב נכון, מתקנים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליגת העבירות 2014 - סיכום התחרות הראשונה

לועסים סלעים - אחרי הפסקה ארוכה-מדי, חוזרת ליגת העבירות לנוף הישראלי בלבוש חדש ועם מארגנים חדשים

תצלומים: בן חסון, רונן טופלברג

http://www.4x4.co.il/articles/article.aspx?pCat=ARTICLES&catID=245&articleId=9895

ליגת עבירות MDC 2014, סבב ראשון - משמר דוד

http://www.jeepolog.com/forums/content.php/3351-%D7%9C%D7%99%D7%92%D7%AA-%D7%A2%D7%91%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-MDC-2014-%D7%A1%D7%91%D7%91-%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%95%D7%9F-%D7%9E%D7%A9%D7%9E%D7%A8-%D7%93%D7%95%D7%93

וידאו: ליגת עבירות MDC 2014, סבב ראשון

http://www.jeepolog.com/forums/content.php/3354-%D7%95%D7%99%D7%93%D7%90%D7%95-%D7%9C%D7%99%D7%92%D7%AA-%D7%A2%D7%91%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-MDC-2014-%D7%A1%D7%91%D7%91-%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%95%D7%9F

אני דיסלקטי גאה! *כשכתוב נכון, מתקנים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...