Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על כנופיית הטיפולים השוטפים בכלל וasafasaf בפרט

DUKE2
שימו לב! השרשור הזה בן 3347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטער שאני פותח אשכול חדש אבל הייתי חייב.

בקיצור, אני עד עכשיו בהלם!

בהמשך לבקשת המלצה בפורום לטיפול לגטס של אבי, הגעתי לחבר'ה של כנופיית הטיפולים השוטפים,

חזר אליי בחור בשם אסף (asafasaf). אחלה בחור, באמת.

קבענו בבית הוריי, הבחור הגיע עם כלים מסודרים ומקצועיים, כולל מיכל לאיסוף השמן השרוף (!!!).

איזו סבלנות, ובדיקות ממש יסודיות וכפולות על כל נעילה.

הבנאדם לא מעגל פינות, עושה עבודה מושלמת (אני לא מגזים).

לדוגמה: הטיפול היה החלפת אטם מכסה שסתומים וטיפול. עד שהוא לא ניקה משמן ודבק את כל משטח ההלבשה של האטם לחלוטין(!!!)- הוא לא התחיל להרכיב את האטם. וראיתי כבר החלפות.

גם ההרכבה והנעילות היו לפי הספר, בצורת X ועם ידית מומנט, גם את הפלגים עם ידית מומנט...

ראיתי הרבה מוסכים ומוסכניקים, דבר כזה לא ראיתי- ואני מהתחום.

והתשלום, הבנאדם עקשן רצח!! אני ואבא שלי רודפים אחריו לתת לו כסף והוא מתעקש. איזה עצבים!!

אני עדיין לא מבין מה הקטע של הכנופיה.. אבל מסתבר שיש עדיין אנשים טובים במדינה.

אני מצאתי את המוסכניקים שלי. נמאס כבר מהמוסכים (רובם), הגישה וההתנשאות על הלקוח והתשלום כשם של מדעני גרעין (שוב-רובם).

לדעתי הם יהיו הקופיקס של המוסכים. היחס, המקצועיות והמחיר לא מובנים מאליהם.

חייב לציין, אין לי שום קשר קודם עם אף 1 מקבוצה הזו.

תודה רבה :wink:

עריכה אחרונה על ידי DUKE2
תיקון
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער שאני פותח אשכול חדש אבל הייתי חייב.

עם כל הכבוד וההערכה, יש שירשור יעודי שנפתח לשם כך, תעתיק בבקשה את התגובה לשם.

אחרת זה סתם יוצר כפילויות, תמיד עדיף שכל התודות והמידע הרלוונטי יהיו מרוכזים במקום אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...