Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור קומפוננט לפרוססור - לאון 2014

pashok.tr
שימו לב! השרשור הזה בן 3181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רכשתי פרוססור alpine pxe h650, אני רוצה לחבר אליו קומפוננט שכרגע מותקן אצלי כבר:

וופרים: rainbow profi phase plug 6.5.

טוויטרים: mt 23.

כרגע מחוברים למערכת המקורית ע"י קרוס של דוטק.

השאלה שלי היא איך אני מחבר את האלמנטים האלה לפרוססור ולמערכת המקורית כדי שיעבדו אקטיבית ויהיו מוכנים בעתיד להגברה אקטיבית ב3WAY יחד עם סאב.

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פאשוק - למה אתה רוצה לחבר קומפוננטים לפרוססור? למה אתה לא רוצה לחבר את הפרוססור למגברים קודם?

זה פרוססור עם מגבר פנימי או משהו בסגנון?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פרוססור מנחת כך שאתה מתחבר לכניסות ההיילבל עם המערכת המקורית

ביציאות FRONT1 אתה חותך את הטווטר

ביציאות FRONT2 אתה חותך את המידבאס

ביציאת SUB את החותך את הסאב

ראה עמוד 23

http://www.alpine-europe.com/fileadmin/user_upload/manuals//car_audio_manuals/PXE-H650/OM_PXE-H650_EN.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, זה פרוססור מנחת אני רוצה לחבר למערכת מקורית.

אודיו קינג, אם אני מחבר בצורה שתיארת אז אני בעצם מוותר על רמקולים אחוריים?

כלומר איך אני מחבר את הפרוססור ללמערכת מבלי לוותר על האחוריים? רכשתי קונקטור מיוחד בשביל לחבר לצמה המקורית במקום הקונקטור שיש שם, אני לו רוצה לחתוך חוטים בצמה מקורית.

אני רוצה לעשות עם הצמה כמו שהבחור עשה פה:https://www.seat-leon.de/vboard/showthread.php?101915-Projekt-Seat-Leon-5F-4-Wege-Vollaktiv/page6

עריכה אחרונה על ידי pashok.tr

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאשוק :-D

אתה רשמת חיבור קומפוננט לפרוססור

לא חיבור HU לפרוססור - אני לוקח דברים מילולית :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, זה פרוססור מנחת אני רוצה לחבר למערכת מקורית.

אודיו קינג, אם אני מחבר בצורה שתיארת אז אני בעצם מוותר על רמקולים אחוריים?

כלומר איך אני מחבר את הפרוססור ללמערכת מבלי לוותר על האחוריים? רכשתי קונקטור מיוחד בשביל לחבר לצמה המקורית במקום הקונקטור שיש שם, אני לו רוצה לחתוך חוטים בצמה מקורית.

אני רוצה לעשות עם הצמה כמו שהבחור עשה פה:https://www.seat-leon.de/vboard/showthread.php?101915-Projekt-Seat-Leon-5F-4-Wege-Vollaktiv/page6

יש לך 2 מצבים בפרוססור הנ"ל

מצב "רגיל" ומצב 2WAY

אתה צריך לכוון אותו למצב 2WAY ובמצב הנ"ל אתה מקבל

חיתוך אקטיבי בערוצים FRONT 1 חיתוך HPF עבור הטווטר

חיתוך אקטיבי בערוצים FRONT 2 חיתוך LPF עבור המידבאס

חיתוך HPF בערוצי REAR בין 50-200 הרץ כך שאתה יכול לחבר גם רמקולים אחוריים

חיתוך LPF בערוץ SUB בין 50-200 הרץ

ראה עמוד 18 ועמוד 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לחבר כרגע את הפורססור ללא המגברים, רק את הקומפוננט.

איך אני מחבר את הצמה שמגיעה עם הפרוססור לרמקולים ולמערכת המקורית של הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודיו קינג צירף את חוברת ההפעלה - קראת אותה?!

תראה אם גם הפוסט הזה יעזור: http://www.diymobileaudio.com/forum/how-articles-provided-our-members/96290-alpine-pxe-h650-simple-install-guide.html

לא הבנתי איך אתה מתכוון להשתמש בפרוססור עבור סט 3WAY.

או שהתכוונת לסט 2WAY + סאב או שמא ל"אילתור" עם הערוצים האחוריים?

אין יציאות ישירות לרמקולים מהפרוססור אלא רק למגבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

שאלה, את המתח של הפרוססור אני חייב לחבר ישירות למצבר או שניתן לחבר גם למתח של המגבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שלי אם אני יכול להתחבר עם הכבל מתח של הפרוססור לכבל מתח שמתחבר למגבר? יש לי כבל מתח שמתחבר למצבר והוא מתחבר למפצל לשני מגברים. האם אני יכול לחבר לשם את המתח של הפרוססור במקום להשחיל ולחבר למצבר עצמו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך מפצל אז למה שלא תמשוך כבל ממפצל לפרוססור כפי שבתמונה שני 4G למגברים 16G לפרוססור

attachment.php?attachmentid=411639&d=1422217792

phone

-> HELIX DSP PRO MK2 -> Mosconi AS100.4 -> ScanSpeak D3004 & ScanSpeak 12M

Mosconi AS200.4 -> JL ZR800-CW & JL 10W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה מה שהתכוונתי אם זה אפשרי, יש לי אבל מפצל מ4g אחד לשניים, זה משנה? כלומר אני פשוט אחבר שני כבלים ביציאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...