Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רענון ושדרוג מערכת שמע - מרצדס CLK 2001

orenuchx
שימו לב! השרשור הזה בן 3347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני חדש בפורום האודיו ולמעשה משוטט פה לראשונה. נכנסתי לכאן כדי לקבל עצה לגבי רכב חדש שקניתי לאחרונה.

מדובר במרצדס CLK 320 שנת 2001. ברכב מותקנים 8 רמקולים שעושים רושם כמקוריים. הרכב שמור ביותר ולא נראה שמישהו משני הבעלים הקודמים שינה משהו במערכת השמע - יעידו על זה הרדיו-דיסק והצ'נגר המקורים של מרצדס שנמצאים ברכב.

העצה שאני מבקש היא בנוגע לבאים:

1.החלפת הרדיו דיסק המקורי במשהו איכותי ומודרני עם אפשרות לחיבור USB/BT/AUX

2. חיבור שני הרמקולים האחוריים (BOSE) למערכת - כי כרגע הם לא מחוברים ו/או לא מפיקים סאונד משום מה..

3. והעיקר - המלצה מתוך נסיון על בית עסק באיזור ת"א-הרצליה- בני ברק- ר"ג שניתן לקבל בו שירות אמין ומסביר פנים עבור הדיוט אאודיו שכמוני ?

הרעיון הוא לשמוע טוב (לא מפלצת סאונד) על בסיס הקיים, עם שדרוגים נדרשים בתקציב של איזור ה 1500-2000 ש"ח.

תודה ,

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה את יוסי אביזרים בהרצליה - הוא מייבא גלאדן ומוסקוני שנותנים פתרונות מוכנים מראש לרכבי יוקרה גרמניים (בעיקר בימרים אבל שווה לבדוק איתם)

ואם לא אז אמליץ ישר על יוסי אלפיין www.ecaudio.co.il עילית קאר אודיו.

בנוסף לכך תבדוק מול מרצדס מי מתקיני הבית שלהם - אם אני זוכר נכון A CLASS פעם היו מתקיני הבית וליוסי יש עבר משותף איתם דרך אגב אז אני לא אתפלא אם הוא מכיר את המרצדסים האלה מהשנתונים האלו ה-י-ט-ב

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביזרי רכב יוסי נימצאים ברעננה

יוסי מעילית קאר אודיו מאוד מומלץ

אתה יכול גם להגיע לאהובי שי בת"א ,בנוגע לרמקולים האחוריים זה לא בעיה לחבר השאלה היא אם הם תקינים

כי לא הגיוני שהם סתם מנותקים ,בנוגע למכשיר אתה יכול ללכת על מכשיר מולטימדיה מתקדם

שעונה לדרישות ויותר כמו Pioneer AVHX5650BT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם יש לי מרצדס שנת 1994 E220. אני הייתי הולך על שדרוג לרדיו דיסק אחר יותר מתקדם ממרצדס שיתאים למרצדס שלך.

כנס ל http://Www.benzworld.org פורום מעולה למרצדס, כנס לתת קטגוריה לרכב שלך (לפי בודי, למשל המרצדס שלי בודי 124)...

תשאל אותם, ואני בטוח שהם יענו לך ותקבל ההעצה הכי טובה.

מחפש חלקים למרצדס בודי W124 שנות 1985-1995.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה עם תמונה של הרכב? :oops:

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג לעיניים - מת על העיצוב מהשנתון הזה!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שוב שלום לכולם,

אז הלכתי ועשיתי קצת שיעורי בית ואני חוזר לפה לקבל חוות-דעת מומחים לפני שאני מתקדם הלאה.

לפני השאלות - קצת רקע שלמדתי לגבי מה שיש ברכב ואיך הוא משפיע על הבחירות שלי:

ובכן ברכב מותקנת מערכת מקורית של מרצדס הכוללת:

1.HU מקורי מימי אנו באנו

2. מגבר מקורי- שממה שהבנתי מכיל קרוס-אובר שמפעיל רמקולים 3way המותקנים בדלתות (וופר, מיד וטוויטר).

3. הרמקולים מאחור הם כנראה סאבים (של bose) והם, כמו כל המערכת, מקוריים שבאו עם הרכב. הם עובדים אבל לא נותנים אפקט אמיתי.

ברכב שומעים ממש לא רע אגב...

בדקתי וחקרתי וניסיתי להבין מה יכול להיות שדרוג טוב, או טוב מאוד- וכרגע זאת תמונת המצב:

רכשתי HU חדש Alpine CDE153 EBT - מה שאומר שזה נתון למערכת עתידית.

ממה שלמדתי בהנחה שארצה לחבר רק את ה HU ולהשאר עם שאר המערכת המקורית אני אצטרך להתקין "משהו" שיושב על המגבר המקורי שמקשר ביניהם ומאפשר שליטה של ה HU על המגבר - האם נכון?

להלן יתר הדברים שנשקלים ועליהם אני מבקש חוות דעת או הצעות אחרות:

עוד הבנתי שמערכת 3way אופיינית למרצדס ולכן הכוונה להתקין 3way כדי לשמר את האיכויות שהרכב מציע - האם הגיוני?

האופציות הנשקלות הן:

1. HU - כמו שנאמר למעלה.

2. 3Way מסידרת hi energy של הרץ - או-

3. 3way מסידרת energy של הרץֿ - או -

4. 3way של מורל מהסידרה הפחות יקרה.

למישהו יש רעיון נוסף? האם יש הבדל משמעותי בין שתי הסדרות? האם יש 3way אחר שיתן תמורה טובה יותר במסגרת המחיר? הכוונה להשאר על 3way של עד 2K שזה לא זול בכלל...

5. מגבר דיגיטלי של הרץ HDP4, מדובר על 2.3K ש"ח . כאן השאלה היא של מחיר לעומת תועלת - האם בתור אחד שמעדיף איכות על עוצמה ניתן לדחוף את המערכת עם מגבר אחר במחיר יותר ידידותי? רעיונות?

הוצע לי גם מגבר אחר של חברת בת של הרץ (לא זוכר מה..) בעלות של 1800 ש"ח - מה אני צריך כדי לדחוף כראוי את הרמקולים הנ"ל אבל להשאר באיזור ה 1500-2000 ש"ח?

6. סאב מסידרה פשוטה של הרץ, או להשאר ללא סאב כרגע עם הכנה לחיבור עתידי (חייב לציין שאני לא פריק של סאבים שמרעידים את הרכב בלשון המעטה)

כל הסיפור כולל התקנה באיזור ה 4.5K - 5k, לא כולל ה HU שכבר נרכש אבל כן כולל סאב במידה וזה יהיה לכיוון ה 5K

המתקין שנתן את ההצעה איכותי וידוע לא אפרט את שמו כדי לשמור על נייטרליות בעצות, אבל ראיתי ושמעתי השבוע עבודה שלו שנעשתה אצל חבר והרמה, הטכנית לפחות - ממש ממש טובה.

נשאלת השאלה אם ניתן להוזיל את העלויות ולהשאר עדיין ברמה טובה?

מה דעת המומחים או בעליהנסיון עם הרכיבים שפירטתי?

הדגש הוא לשמוע איכותי עמוק וצלול ולאו דווקא חזק..

תודה לעונים

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה מערכת ראש מקורית באמת מדובר בCLKית שלך? האם יש לה יציאת MOST?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי כזאת לא מזמן אך עם מנוע 2000 . דווקא המערכת המקורית לא אכזבה אבל הכל תלוי בצרכים של המשתמש

דרך אגב ממש יפה שמור עליה

C200k W204 & C180k W203 coupe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...