Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה חומר יש למרוח על דשבורד וצמיגים לקבלת מראה מבריק?

שימו לב! השרשור הזה בן 1580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה ספריי קצף? של איזו חברה? שבוע אחרי שריססת עדיין הדשבורד נראה נורמלי?

ידוע שחומרים לפלסטיקה יתאימו לגומי וההפך, בהרבה מקרים. אנדוראנס ג'ל לצמיגים של מגוויירס מרחתי על חלקי פלסטיק חיצוניים.

לא מבין, אבל בשביל מה להפוך את זה לשיטה? חומרים ייעודים לפלסטיקים פנימיים לא עולים יקר.

מה שנתת זה לא חוות דעת, לא כתבת סוג מוצר, לא צילמת תמונות גם. וצריך כמה ימים אחרי לבדוק ולראות שזה תפס טוב.

עריכה אחרונה על ידי ניסאן מיקרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 495
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

STP, ועוד ריססתי על דשבורד של דימקס צבאית שעוברת התעללות בשטח, שראיתי את הטנדר לאחר חודש ראיתי שזה פשוט דחה את האבק, האבק לא נדבק לדשבורד בכלל.

STP_SonofaGun_OneStepTireCare_1.7.1.png

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע , זה אפשרי. חומרים לצמיגים מתאימים גם לחלקי פלסטיק הרבה פעמים כמו שאמרתי. וההפך. אבל לא כל חומר וחומר. על רכב עדין יותר ממשאית לא הייתי מנסה ככה, אלא בשטח שלא בולט כמו הפלסטיקה שמתחת לכסאות וכו'. אם אתה רוצה לגמור את המיכל, תגמור אותו, ותקנה לך חומר לפלסטיקה פנימית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בהרבה מטליות מיקרופייבר שגורמות לשריטות כל הפלסטיק העדין של לוח השעונים.

לאחרונה מצאתי (והזמנתי) מחברה שמוכרת פילים שקוף להגנה בדיוק כמו הפילים למסכים של טלפונים סלולרים.

ממליץ לחברים עליו כדי לשמור על הדשבורד

קיבלתי אתמול ואתקין בסוף השבוע :)

20170626_075157.jpg20170625_200304.jpg

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

רכשתי את האנדורס של מגרוויס ושתי שאלות לפני שאני משתמש.

אני מניח שצריך לנקות את הצמיג לפני, האם אפשר לעבור עליו עם מברשת + שמפו מקסי סאדס של כימיקל גייז?

והאם זה משנה אם אני מיישם על צמיג ייבש או רטוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה נראה לי מצאתי:) של A3 אמורה להתאים לי(טוב אחותה בסופו של דבר)

תוכל לשתף את הלינק ואיך ההתרשמות שלך? אני חיפשתי כבר תקופה לליאון שלי ללא הצלחה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי את האנדורס של מגרוויס ושתי שאלות לפני שאני משתמש.

אני מניח שצריך לנקות את הצמיג לפני, האם אפשר לעבור עליו עם מברשת + שמפו מקסי סאדס של כימיקל גייז?

והאם זה משנה אם אני מיישם על צמיג ייבש או רטוב?

שמפו ינקה את הצמיג , אבל לא טוב כמו APC או דגריזר ייעודי לרכבים, או מנקה צמיגים ייעודי. יש שמשפריצים גם מנקה חישוקים או מפרק מתכות על הצמיג כדי לנקותו. בקיצור, הבנת...יש הרבה חומרי ניקוי יותר חזקים מסתם שמפו לרכב. תיישם על צמיג יבש, עדיף, שהג'ל לא יהיה מדולל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקלתי לרכוש APC של סונקס כדי לנקות את פנים הרכב, אם הוא יעזור גם לצמיג מה טוב.

דרך אגב, נסיתי את האנדורס על פלסטיקה חיצונית והוא עושה עבודה לא רעה. לא אמשיך עם זה כי זה טיפ טיפה שמנוני לדעתי אבל הייתי סקרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סונקס זה כמות קטנה, תקנה ב 50 שח מאוטוסטור את קומפו, אם אתה מנסה לחסוך, יספיק לך למלא זמן, כי זה ניתן לדילול. גם הדגריזר של כימיקל גייז שעולה 60 ניתן לדילול ומספיק להמון המון זמן. הדגריזר יכול להסיר בדילול 1ל10 לכלוכים קלים (לבדים וכו' ) עד לדילול 1ל20, ולמטלות קשות מדללים 1ל6 או 1ל4, זה חומר חזק לאללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקלתי לרכוש APC של סונקס כדי לנקות את פנים הרכב, אם הוא יעזור גם לצמיג מה טוב.

דרך אגב, נסיתי את האנדורס על פלסטיקה חיצונית והוא עושה עבודה לא רעה. לא אמשיך עם זה כי זה טיפ טיפה שמנוני לדעתי אבל הייתי סקרן.

בדילול יותר מרוכז גם יעזור לצמיגים, אבל בדרך כלל הסבון שנשאר לך בדלי מספיק לניקוי ג'אנט+צמיגים.

אני אישית משתמש במקסי סאדס ולעיתים בסיטרוס ובשני המקרים זה מביא את הצמיג והג'אנט למצב דיי נקי(אבל לפני כן הם עוברים גם שטיפה מאסיבית עם גרניק של ה145 באר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...