Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה חומר יש למרוח על דשבורד וצמיגים לקבלת מראה מבריק?

שימו לב! השרשור הזה בן 1553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ברשותי מזדה 3 שהוחלף זה דאשבורד (היה ריקול, הפלסטיק נמס בחום הישראלי).

מומלץ ליישם את אחד מהחומרים הנ"ל בהתחשב בסיטואציה?

זה יכול להאיץ שוב את התהליך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 495
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חומר איכותי אמור להאט את התהליך, לא להאיץ.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך לנקות את פנים הג'נאנט וזה אזור שלא נוקה שנים.

בהתחלה חשבתי לרסס את התכשיר של סונקס באזור הזה אבל מדובר בכמות ענקית של לכלוך שתגמור לי על הבקבוק.

האם יש איזה סוג של סבון שאיתו אפשר להשתמש? משהו שאטבול בו את המברשת? וזה צריך להיות חומר ממש חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

APC

בדילול מתאים להורדת המסה של הלכלוך ולסיום מעבר עם סונקס או כל חומר ייעודי אחר לגאנטים.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקישור שלך לא עובד אצלי, אבל הוא נמצא במיכל ירוק ועולה 79 ש"ח

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

ערב טוב!

ידוע שזה נושא טחון עד אין כץ, אבל אני עדיין לא מבסוט משום חומר שהשתמשתי בו בישביל הצמיגים.

הTire Gel של מגויירס הוא שמנוני מידי, ומושך אליו המון לכלוך, אני בשטיפות מעביר "ויש" עם הכפפה הלבנה של המגויירס שלי על הצמיגים והיא נהיית שחורה,

הHyper G6 עושה עבודה בינונית על צמיגים כי הוא יותר לפלסטיק, וגם הוא יחסית יקר וחבל להשתמש בו לצמיגים.

ניסיתי עוד שיטה של משחת נעליים בהתחלה דווקא די אהבתי את הרעיון אבל עם הזמן הפסקתי משום מה.

התוצאה שאני רוצה לקבל אחרי מריחת חומר

*צמיגים שחורים ובלי יותר מידי 'גלוס' ושמנוניות

*שהחומר לא ימשוך לכלוך ואבק בהגזמה אליו

*שיחזיק לפחות שבוע וחצי

HU : Pioneer AVH-X5750BT AMP1 : Soundown Sax 100.4

AMP2 : Celestra FA475X Sub : Hertz ES300 Comp : Rainbow GL-C6.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב!

ידוע שזה נושא טחון עד אין כץ, אבל אני עדיין לא מבסוט משום חומר שהשתמשתי בו בישביל הצמיגים.

הTire Gel של מגויירס הוא שמנוני מידי, ומושך אליו המון לכלוך, אני בשטיפות מעביר "ויש" עם הכפפה הלבנה של המגויירס שלי על הצמיגים והיא נהיית שחורה,

הHyper G6 עושה עבודה בינונית על צמיגים כי הוא יותר לפלסטיק, וגם הוא יחסית יקר וחבל להשתמש בו לצמיגים.

ניסיתי עוד שיטה של משחת נעליים בהתחלה דווקא די אהבתי את הרעיון אבל עם הזמן הפסקתי משום מה.

התוצאה שאני רוצה לקבל אחרי מריחת חומר

*צמיגים שחורים ובלי יותר מידי 'גלוס' ושמנוניות

*שהחומר לא ימשוך לכלוך ואבק בהגזמה אליו

*שיחזיק לפחות שבוע וחציניסית את הג'ל של סונקס?

אני ממש מרוצה ממנו.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
כמו שאמרו לפניי, ודאי מרחו לך תכשיר כלשהו על הדשבורד טרם המסירה.

יש מוצרים רבים שתוכל לרכוש כדי לשמור על הפלסטיקה מבריקה תמיד, ולהגן עליה מפני דהייה וקרני שמש.

באתר שלנו (בחתימה) תוכל להכנס לקטגוריית "מחדשי ואוטמי פלסטיקה", ושם תוכל לבחור מבין המוצרים מהו הנכון עבורך, יש כאלו מבריקים יותר וכאלו מבריקים פחות, לפי טעמך.

ההמלצה שלי היא Chemical Guys Silk Shine, ביחוד כשמדובר ברכב חדש, אין טעם לקבל ברק מוגזם והמוצר הזה מספק ברק משי בדיוק כמו ברכב חדש.

לגבי שמפו, כמו שדניאל אמר, שימוש בסבון רגיל או סבון כלים אינו מתאים למטרה זו, ולאורך זמן ישפיע לך על הברק.

שמפו יעודי ואיכותי הוא כנראה המוצר הזול ביותר בתחום, ומוצר טוב יחזיק לך לאורך חודשים רבים, לכן גם כלכלית עדיף לקנות אחד יעודי.

גם כאלו ניתן למצוא בחנות שלנו בקטגוריית "שמפו וניקוי כללי"

אתה מוזמן לפנות בהודעה פרטית בכל שאלה או בעיה שקשורה למוצרים שלנו.

שבת שלום.

משתלט על השרושר. האם יש לי טיפ איך אפשר לטפל בשריטה שטחית על דשבורד של רכב חדש? זה שריטה ששמים לב אליה רק באור ישיר. חוץ מזה לא מרגישים בה במגע. רוצה לעשות אותה פחות בולטת כי כרגע היא לבנה והעור של הדשבורד אפור כהה.Screenshot_20180131-110357.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום,

ברכב מצטבר אבק וניקוי עם מטלית לא מחזיק להרבה זמן, הייתי רוצה להתחיל להשתמש עם מוצר שמיועד לזה ויחזיק ליותר זמן וכמובן יגן על הפלסטיק וחלקי העור (כמו למשל של ההגה)

כמובן שהמוצר אמור להיות עמיד לשמש בארץ ושהחלקים ברכב לא יתחילו להתפרק לאחר שימוש ממושך במוצר.

שמעתי על 2 חברות טובות Sonax / Meguiar's, אני מתכנן לקנות את המוצר באוטודיפו והם מוכרים מוצרים של Meguiar's אז איזה מוצר שלהם אתם ממליצים לקנות? או שעדיף לחפש של Sonax?

בנוסף אשמח לייעוץ על מוצר שאיתו אפשר ליישם את החומר ניקוי על הפלסטיק (יכול להיות של אחת החברות שהזכרתי קודם, או אולי משהו אחר?)

תמונה להמחשת הפלסטיק ברכב:

https://www.google.co.il/search?q=hyundai+i20&prmd=inv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiErtnf2vXZAhXRY8AKHbFIAz4Q_AUICSgB&biw=360&bih=512#imgrc=RmSwl4BgWUEu0M:

תודה רבה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

STP son of a gun!

01000100 01101111 00100000 01101110 01101111 01110100 00100000 01110100 01100101 01101100 01101100 00100000 01110100 01101000 01100101 01101101 00100000 01110111 01100101 00100000 01100001 01110010 01100101 00100000 01010010 01110101 01110011 01110011 01101001 01100001 01101110 00100000 01100010 01101111 01110100 01110011 00101110

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמליץ במה שאני משתמש:

ניקוי כללי- Meguiar's Interior Detailer:

http://www.autostore.co.il/תרסיס-דיטיילר-פנימי-Meguiars-Quik-InteriorDetailer.html

הגנה- Carplan Flash Dash:

http://www.autostore.co.il/151426/פלאש-דש-תרסיס-Carplan

חוץ מזה תכין:

-מטליות מיקרופייבר.

-מברשת שיניים להוצאת לכלוך מסביב לכפתורים.

-מברשת איפור\ דיטיילינג\ כללית להוצאת לכלכוך מפתחי מזגן, מסביב לכפתורים של הקונסולה, ובכול המרווחים שרק מברשת יכולה להגיע אליהם ולהוציא את הלכלוך (כולל הגה, לוח שעונים, כפתורי מזגן ופתחי מזגן וכו').

אני מתחיל מ:

1. ניקוי כללי כולל ניגוב חלונות.

2. הגנה.

3. מעבר על כול הרכב עם שואב אבק.

4. פחית ריח או מה שאתה אוהב.

והכי חשוב לדעתי לא פחות, תמיד תשים סכך שמש.

שומר על פנים הרכב מנזקי שמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...