Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור כוח לפאביה 2009 טורבו דיזל 1900, ידנית

m.l
שימו לב! השרשור הזה בן 3378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים, לאבא שלי יש פאביה, 5 דלתות, אלגנס. לא זוכר כרגע את גודל המידת צמיגים ברמת גימור הזאת, אבל יש ג'אנטים סגסוגת מקוריים מהחברה.

הרכב עם מנוע 1900 טורבו דיזל, גיר ידני 5 הילוכים. שנת 2009, מבחינת קילומטרים הוא לא עבר הרבה ביחס לדיזל, 150 אלף קילומטר בערך.

השאלה היא כזאת, הרכב מגיע עם 105 במקור.

האם צ'יפ ישפר בצורה מורגשת? לכמה כוח סוס ומומנט זה אמור לשפר? וכמה דבר כזה אמור לעלות לדעתכם?

כמובן שהמטרה היא לא להגיע ל"קצה", אלא עדיין לשמור על האמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על מנוע דיזל שהיה בשעתו מאוד פופולרי. בהחלט קיימים שיפורים וחלקם אף נאים מאוד.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חישוקי הסגסוגת מגיעים בדר"כ עם מידת צמיגים 205/45R16 83W, אחרת המידה אמורה להיות 195/55R15 85H.

האם זה אומר שאתה מחפש המלצה גם לצמיגים?

הנה שתי תוכנות שיש להן נציגים בארץ למיטב ידיעתי (יתכנו עוד):

http://www.upsolute.com/en/chiptuning/db/car/2649/skoda/fabia-ii/skoda-fabia-ii-tdi-19-pd-105

http://www.goapr.com/products/ecu_upgrade_19tdi.html

השיפור הוא בהחלט יפה, כ-30 כ"ס וכ-6 קג"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

30 כ"ס זה בהחלט מכובד ביותר, המומנט כבר עכשיו נחמד מאוד, אז כל המרבה הרי זה משובח.

בקשר לצמיגים, יש חדשים שאבא שלי שם לפני כמה חודשים, של קלבר או דנלופ, לא סגור.

לאבא פשוט מתחשק לשנות קצת, אני אשב לי בריו הידנית שלי ואזדחל לי אחריו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב.

תוכנת ניהול מנוע לרכב שלך תעלה את ההספק מ 105 כ"ס ל 138 כ"ס !

גם המומנט משתפר משמעותית ועולה מ 24 קג"מ ל 30 קג"מ.

צריכת הסולר יורדת בממוצע ב 5-7 % . (כן כן -יותר חסכוני)

העדכון מתבצע דרך שקע הדיאגנוזה ואורך כ 40 דקות בממוצע .

הנסיון חינם - מה שאומר שתוכל לנסות את התוכנה לשבוע שלם ובמידה ולא תהיה מרוצה- מלוא כספך יוחזר-בהתחייבות.

לתיאום התקנת נסיון :

אי אנד איי אוטוספורט,ר"ח ברוך הירש 21 בני ברק. 03-5702345

_1207_Skoda_Fabia2_5.jpg

http://www.upsolute.com/en/chiptuning/db/car/2649/skoda/fabia-ii/skoda-fabia-ii-tdi-19-pd-105

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...