Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סאב מחרחר-עזרה בזיהוי הכשל. סאב/מגבר.

adiel11
שימו לב! השרשור הזה בן 3376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

לפני יומיים כשאני יוצא מהעבודה הנעתי את הרכב ואחרי כמה דקות נשמעו חירחורים מהסאב,גם כאשר אין יציאה של סיגנל מהHD.

עצרתי מייד ונתקתי את החוטים שלו.

הרעשים היו חלשים ולא סדירים מבחינת איך שזה נשמע.

מיד ראיתי שהמגבר נכנס למצב הגנה והנורה האדומה שלו דלקה.

ביום למחרת ראיתי שהמנורה האדומה נכבתה,המשכתי לשמוע מוזיקה כרגיל ללא הסאב.

חלף עוד יום והמצב ללא שינוי הנורה האדומה חזרה לכחולה.אז חיברתי את הסאב בערב. הסאב עד בצורה תקינה וללא שום זכר למה שהיה במשך 10 דקות.

אך בבוקר נשמעו שוב חרחורים והמגבר לא נכנס הגנה.ניתקתי את הסאב.

ואין לי עוד סאב אחר לצורך בדיקה.

סוף הסיפור.

צריך לציין-ההתקנה היא בת 8 חודשים הותקן ע"י יוסיי אלפיין.

הסאב והמגבר לא חדשים עבדו כל חייהם ביחד.אף פעם לא היו על גיין גבוהה אקולייזר תמיד על פלט.

רציתי לדעת מה מקור התקלה?לאיזה כיוון ללכת?

תודה רבה.

AmpTw/Mid: genesis st60 AmpWoofer:celesrta fa 2150x AmpSub: jbl GTO 601.1

Tw: hybrid audio legatia l1v2 Mid: hybrid audio legatia L3 Woofer: focal k2p Sub: jbl GTO 2104bp

HU:Alpine CDA 9887 SQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל בלנסות להזיז ממש אבל ממש בעדינות את הממברנה של הסאב - האם אתה מרגיש חיכוך או התנגדות? - אם כן - ההימור שלי, הסליל של המסאב צריך מרכוז.

כנראה שזה יצר מצב של קצר שהמגבר ראה והוא נכנס למצב של הגנה.

שוב, זה ההימור שלי.

מציע לגשת ליוסי לנסות סאב אחר - ARC אודיו או אפילו סאן דאון.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין באפשרותי לגעת בממברנה,הסאב נמצא בתיבה מקורית.

מה שאני יכול לראות זה את כל החלק האחורי של הסאב.

זה ניראה ככה.

5819326758.jpg

עריכה אחרונה על ידי adiel11

Tw: hybrid audio legatia l1v2 Mid: hybrid audio legatia L3 Woofer: focal k2p Sub: jbl GTO 2104bp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אין לך יותר מידי ברירות.

או לנסות סאב חליפי או מגבר חליפי או לפרק את חלון התיבה, לנסות לחלץ משם את הסאב ולבדוק אותו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב.

הצלחתי לחבר סאב אחר,אומנם ממש פשוט.

אין רעשים שמיעים,והמגבר לא מכנס למצב הגנה.והסאב עובד.

אבל אם אני נוגע בממברנה אני מרגיש סוג של רעידות קלות.

אז מה שאפשר להסיק מזה?

המגבר עובר משבר??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאולי יש לך רצפת רעש מאוד נמוכה במערכת - בכל מקרה, נשמע שהבעיה המקורית היתה בסאב וופר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...