Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית שירות מחרידה במוסך מורשה מאזדה פורד בחולון

bennnn
שימו לב! השרשור הזה בן 3418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכולם, בשעה טובה התחדשתי במאזדה 3 ספורט עם 5 דלתות, לאחר שיקבלתי טיפול ראשון חינם בדואר, קבעתי אתמול תור למוסך לשעה 730 היום בבוקר.

הגעתי בכ 7:40 למוסך, נרשמתי אצל הפקידה ושאלתי איזה סוג של שמן הם שמים ומה הפילטר, היה שם יועץ שירות שאיני יודע את שמו, הוא שאל אותי, כמה קמ הרכב שלך? אמרתי לו 90000 מיד הוא ענה, אתה יודע שצריך להחליף פלאגים וצריך זה וצריך זה... אמרתי לו תודה ושאני מסתפק בטיפול שנתנו לי.

הוא ענה , אה, רק מה שבחינם אתה רוצה? עניתי שכן נכון לרגע. לאחר שסיימה הפקידה למלא לי את הכרטיס, הוא מגיע אליי ואומר לי בטונציה מזלזלת "זה ייקח בין שעתיים וחצי לשלוש שעות תמתין". מיד עניתי שקבעתי תור והגעתי בזמן וזה אבסורד שהחלפת שמן ופילטר תיקח 3 שעות!! הוא ענה שאין ליפט פנוי, מה שלא היה נכון.

בכל מקרה אני באמת מזועזע מהיחס המעליב, מה גם שבאתי בשיא המבול על הבוקר לאחר שהזמנתי תור. מיד אחרי שהוא ענה מה שענה כמובן שביקשתי את השובר חזרה ויצאתי משם!! הפקידה ניסתה שאשאר והוא מצידו אמר לה, זכותו ללכת. אני למוסך המגוחך הזה "אקספרס" לא חוזר!! פשוט בושה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממש הישראלי היפה.

גם מקבל מתנה בחינם, גם רוצה שיגדילו לו אותה בשקל תשעים, גם מתעצבן שלא עובדים מספיק מהר לטעמו וגם טורח ללכלך אחר כך באינטרנט על המוסך.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחינם לא מקבלים דבר .

הם בונים על זה שידחפו לך פריטים נוספים ועל זה יעשו את הרווח .

לפי דעתי עליך לפנות לאגוד המוסכים ולהגיש תלונה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשרכשתי את המאזדה .קיבלתי גם שובר לטיפול,במוסך שקבעתי לא ניסו לדחוף כלום וביצעו את העבודה בשעה וחצי +-.

כך צריך לנהוג כל מוסך.

אגב הגעתי ללא תור וחיכיתי לליפט פנוי.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הרבה יותר פשוט.

באים בלי הרבה ציפיות. בכל זאת זה בחינם.

נתנו לך שירות מעולה - שני הצדדים הרוויחו.

לא נתנו שירות טוב - לא חוזרים אבל גם לא לוקחים קשה.

מה לעשות, כשלוקחים סיכון, לפעמים הוא מתממש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש הישראלי היפה.

גם מקבל מתנה בחינם, גם רוצה שיגדילו לו אותה בשקל תשעים, גם מתעצבן שלא עובדים מספיק מהר לטעמו וגם טורח ללכלך אחר כך באינטרנט על המוסך.

איפה ראית שהוא רוצה שיגדילו לו את המתנה?

איפה ראית שהוא התעצבן שלא עובדים מהר מדי לטעמו?

לא מבין אותך.

החלפת שמן ופלטר לא לוקח 3 שעות איך שלא תהפוך את זה.

הוא לא רצה שום הגדלה - תנו את מה שכתוב בשובר, תתיחסו כמו בני אדם ושחררו אותי.

הרי ברור שהם לא עושים את זה מטוב לב, אלא כגימיק שיווקי - קבל שמן ופילטר ותתחתן איתנו עד הטיימינג.

הסוכן האידיוט לא קולט את זה, וזו התוצאה.

המטרה היא לא רק עכשיו לדחוף לך בעדינות עוד דברים, אלא לקנות אותך להבא ע"י עריכת היכרות נעימה.

אצלי בפיאט וביונדאי קיבלתי שובר זהה, קיבלו אותי מיידית וביצעו את הדברים תוך חצי שעה.

כמובן שהמשכתי לטפל שם עד שמכרתי את הרכבים.

אם היו עושים לי את מה שמתואר פה היו מפסידים אותי.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה ראית שהוא התעצבן שלא עובדים מהר מדי לטעמו?

בזה שהוא מכנה את העובדה שלא סיפקו את השירות בפרק הזמן שהוא ראה לנכון כשירות "מחריד" ושהוא יצא "מזועזע" (וגם "בושה").

באמת?!

מה כבר קרה?!

כמישהו מגזים באופן כל כך בוטה, זה אומר משהו על האופן בו הוא מתנהל וגישתו לנותני שירות.

לא הסתדר, לא הסתדר.

גם לקבל שירות במתנה וגם לבכות על זה שלא מבצעים את השירות בתנאים שהוא רוצה... שלחו אותו לחפש, ובצדק.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לפי דעתי עליך לפנות לאגוד המוסכים ולהגיש תלונה .

על מה? "דיברו אליי לא יפה"?

זה נכון שאותו טיפול לא לוקח 3 שעות גם אם עושים אותו ממש ממש לאט, אבל עסק עצמאי עושה את החישובים שלו ומעדיף

להכניס עבודות שמכניסות יותר כסף באותו רגע, כדי לשחרר לחץ במוסך או שרק מאוחר יותר מגיעים הסאנג'רים של הפילטר-שמן, מי יודע?

גם לי היה שובר כזה, ביקשתי לבוא בשישי, אמרו ששישי זה יום לחוץ וקצר והם מבצעים טיפולים כאלה באמצע השבוע.

היה לי מובן לחלוטין למרות שזה דרש קימבון לו"ז לא ממש נוח.

אולי כעצמאי אני יכול לראות עוד זוית ולא חושב שכל בעל עסק מנסה לז**ן אותי, נסו את זה פעם.

ובכל מקרה, בבקשה, קצת פרופורציות.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קביעת תור לשעה מסוימת אינה מבטיחה כניסה מידית.

היא מבטיחה בסה"כ רישום הרכב במשרד.

לאותה שעה מזמנים מס' רכבים וע"פ צרכי המוסך מכניסים אותם לשרות.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שזה מוסך וברור שהייתי מחכה, אבל לומר בנימה מעצבנת 3 שעות?? ולא ביקשתי דבר נוסף מעבר לטיפול שהיה כתוב. מה הקשר להגדיל? כנראה שמר צביקה פיק מקושר עם המוסך. אני מבטיח לכולם שאם זה היה כרוך בתשלום, ולאחר שקבעתי תור מראש, 3 שעות לא הייתי צריך לחכות. אז כן זה מעצבן שבישראל אין באמת מתנות חינם. ואני אחד שהכי מפרגן שצריך, למשל מוסך רון, יחס מדהים מקצועיות, תמיד קיבל אותי יפה, גם כשהיה מדובר בבדיקה חינם, בנאדם מדהים!! אני מאוד מבין נותני שירות, אבל יחד עם זאת כפי שנאמר פה, אם היו באמת נותנים לי את מה שמגיע ומבלי לדחוף את האלמנט, אז אני הייתי רוצה ושמח לחזור אליהם.

עריכה אחרונה על ידי bennnn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...