Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נקודות חלודה ברכב

שימו לב! השרשור הזה בן 3422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, באוטו (קורולה 99) ישנן נקודות חלודה מסביב לדלתות ובכל מיני מקומות אחרים. סך הכל הרכב נוסע בסדר (גם מוסכניקים אומרים) והוא מטופל בזמן וכמו שצריך אבל המצב הקוסמטי לא מזהיר פנים, יש גם קילופי צבע בגג ובתא מכסה מטען. זה פחות מפריע כי אני תמיד יכול לצבוע במחיר סביר, אבל החלודה מדכאת אותי כי עד לפני כמה זמן היו במקום אחיד ועכשיו התגלו עוד כמה נקודות קטנות ולכן זה מדכא כי זה מתפשט וזה לא נעים. יש מכות חנייה כאמור, אבל זה קרה גם במקומות שאין. יש משהו נקודתי שיכול לעזור או פשוט לנסוע איתה עד שאני ארצה למכור ?

אני אובייקטיבי, אבל באמת שלא ראיתי אף קורולה עם חלודה, לא ישנה ולא חדשה וזה מעצבן.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חומר של טמבור שנקרא ממיר חלודה , קונים ומורחים על זה , יפה זה לא יהיה אבל זה ימנע את התפשטות החלודה

אפשרות אחרת היא במידה והחלודה שטחית לשפשף עם נייר זכוכית את האיזור עד לניקוי כל החלודה , לצבוע עם יסוד צורב 2 שכבות ומעל צבע

קח בחשבון שחלודה זה כמו סרטן לרכב , אם לא עוצרים בזמן הטיפול הופך להיות יקר יותר עד שהופך ללא כדאי. (לעיתים צריך ממש לחתוך חתיכה ולהטליא עם שיוף וצביעה וכד ' , מה שלא הייתי עושה לקורולה 99 רכב שיש הרבה ממנו

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, כעיקרון במכת חנייה אחת שיש לי ברכב יש פס חום כזה כאילו הצבע התקלף, נראה כמו חלודה. בסף הדלתות ישנן גם פסים קטנים כאלו. צד שני, נקודות שטחיות גם באיור הדלתות. האם ניתן לצבוע את זה באיזה ספריי "אומלל" שיחזיק לכמה חודשים וכל פעם להתיז ממנו?

חשבתי על לצבוע את הגג של הרכב בהמשך הדרך, לא ידוע אם זה כבר משתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריי על חלודה זה מתכון לאסון, החלוקה מלמטה,תמשיך,להתפתח

אם אתה רוצה לרסס צבע מפחית, צריך לנקות,את החלודה , ואז יסוד וצבע סופי אחת לכמה זמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שצריך נסיון בכדי לקבל תוצאה טובה,

אבל אפשר להשיג תוצאה סבירה גם בתנאים ביתיים,

כמובן שצריך קצת נסיון , וזה יקח קצת נסיונות וקצת סבלנות אבל זה אפשרי

והדבר החשוב ביותר היא ההכנה, היא לוקחת המון זמן, הרבה יותר מהצביעה עצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...