Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו התחזה אליי וקיבלתי במקומו שלילה ודוחות בגובה של 2250 שקל, ו16 נקודות, מה לעשות?

viper05
שימו לב! השרשור הזה בן 3400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים לכולם, ממליץ לכם לקרוא את זה! כי לכו תדעו אולי זה יעזור פה למישהו.

אתמול בשעה 16:00 אחה"צ אני מקבל שיחה ממשטרת ראש פינה. בשיחה שואל אותי בן אדם שמזדהה כשוטר למה לא הגעתי לתחנת משטרת ראש פינה בשעה 8:00 בבוקר. חשבתי שבהתחלה שמישהו מסתלבט עליי, אז לא ממש ייחסתי לזה חשיבות ולמען האמת כמעט ניתקתי לו בפנים. לאחר שהוא ממשיך את השיחה ומסביר לי שהוא לא צוחק ושהרשיון שלי נשלל ל30 יום, הפכתי להיות כבר יותר רציני.

התברר שבתאריך 2/1 (יום שישי), מישהו נהג ברכב ליסינג מסוג יונדאי של חברת קרדן (חברה מטעם אוויס) ,נתפס על מהירות של 150 קמ"ש והזדהה בעצם בשמי ע"י שימוש ברשיון הנהיגה שלי (הפלסטיק) שנמצא אצל משטרת ראש פינה לאחר שלקחו לו את רשיון הנהיגה. השוטר הביא לי 2 ברירות, הראשונה להגיע אליהם והשניה להגיש תלונה על התחזות, מה שכמובן עשיתי.

בהתחלה עוד חשבתי שהרשיון נגנב מתוך הרכב במוסך שהרכב שלי היה בו כמה ימים אך לאחר שהגעתי לתחנה הבנתי שהדבר לא יכול להיות עקב הדברים הבאים:

הגעתי לתחנת משטרת פתח תקווה על מנת לבדוק אם העניין אכן אמיתי או שבכל זאת השיחה נעשתה ע"י אחד החברים שלי שהחליט לצחוק עליי קצת. הנושא התברר כאמין ולאחר בדיקה שהשוטרת הנחמדה עשתה במסוף גילינו שיש לי עוד 2 דוחות. הראשון הוא דוח שנמסר באופן פרונטלי לידי מבצע העבירה בגובה של 1000 שקל על חניה בחניית נכה בנכה (ממתי דוח חניה נמסר פרונטלי בהצגת רשיון נהיגה ולא מודבק על שמשה!?!?) ועוד דוח על אי עצירה בתמרור עצור.

כל הדוחות האלה התקבלו על 2 רכבי יונדאי שהושכרו בחברת קרדן מטעם חברה מסויימת שחברת קרדן לא מוכנה לתת לי את שמה עקב חסיון לקוח אבל כמובן שהנושא יתברר כשהחוקר יתקשר אליהם.

לאחר מכן הוצאנו את הדוחות שאני לא מזהה ואת הדוחות שהיו לי בעבר והשווינו כמובן בין החתימות. התאמה כמובן שלא הייתה וכמו כן מעולם לא השכרתי רכב בחברת קרדן.

מה שקורה אצלי כרגע זה ככה , לקחו לי את הרשיון נהיגה ל30 יום (בעוד שעה זה יסתדר) יש נגדי 2 זימונים לבית משפט, דוחות בגובה 2250 שקל ועוד 16 נקודות. כמובן שכל זה יתבטל בעוד כשעה, לאחר שאני אסדיר את העניינים שוב פעם בתחנת המשטרה (לאחר שיחה עם משטרת התנועה).

המלצה שלי לכולכם, תבדקו איפה התעודות שלכם. יכול להיות שמישהו משתמש לכם בשם ולוקח הלוואות, דופק דוחות על ימין ועל שמאל, משכיר רכבים וה' יודע מה עוד.

ועוד משהו, לא ברור לי מה זה החלם והבזיון הזה שיכול לקרות ע״י כולה שימוש בפלסטיק. איך השוטרים לא יכולים לזהות בן אדם בצורה יותר טובה אלא רק ע״י התבוננות לשניה אחת בפלסטיק שגם ככה הם לא באמת מסתכלים בתמונה שלו.

המשך יום מעולה.

עריכה אחרונה על ידי viper05
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השאלה שלי היא איך הרישיון שלך הגיע לידי מישהו אחר?

ידעת שהוא נגנב?

ידעת שהוא אבד?

ברגע שקיבלת את השיחה הרישיון שלך היה עליך?

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי דוח הנכה,במידה ובמהלך רישום הדוח הנהג מגיע לרכב הוא מקבל אותו ביד(נמסר ביד),במידה ולא מבוצעת הדבקה על שמשת הרכב.

לגבי זיהוי נהג על פי תמונה מרישיון,שכל אחד ינסה להזכר מתי לאחרונה עודכנה לו התמונה ברישיון הנהיגה....

אכן סיפור מקומם ומרגיז.המשך לעדכן

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי לא ברור מהיכן הגיע הרשיון ( הפלסטיק ) שלך לאותו מר X

ילמד את כולם לקח לא להשאיר תעודות אישיות ברכב.

המהדרין אפילו לא משאירין את רשיון הרכב , ברכב.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שהכל יסתדר במהרה, דבר אחד לא מובן לי, איפה פיזית היה הרשיון שלך בכל הסיפור הזה? האם הוא הועתק או נגנב? מתי בדיוק זה קרה?

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצילום ברישיון נהיגה שלי הוא בגודל של בול ומלפני עשרים שנה... אני לא מזהה את עצמי שם.

מעניין לשמוע אם הרישיון שהוצג בפני השוטרים היה שכפול/זיוף או תעודה שנאבדה/נגנבה לפות"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכונים: התקשרתי בבוקר ל*9666 , המס הזה. הוא של משטרת התנועה הארצית. הם אמרו לי שאני אפקסס להם את מספרי הדוחות שאני טוען שאינם שלי. מספרי הדוחות צריכים להיות רשומים ע״י המשטרה בעת הגשת התלונה עם חותמת של שוטר. הלכתי שוב פעם לתחנה והוספנו את מספרי הדוחות לתלונה. פקססתי את התלונה למשטרת התנועה. את 2 הדוחות הם הקפיאו לי כרגע ואת הדוח של המהירות לצערי הוא לא הוקפא כי הוא הועבר כבר לבית המשפט בצפת ( מה לעזאזל קורה פה!?) נאמר לי שאני צריך לפנות לבית המשפט ולשלוח להם אותו הפקס על מנת שיבטלו את העמדתי לדין.

המקרה הכי הזוי לרגע זה הוא שהשוטרת אמרה שהתיק סגור. איך לעזאזל סגור?! האי יש להם מספרי רכב, חברת השכרה שהושכרו ממנה הרכבים ע״י חברה שחברת ההשכרה מחוייבת לתת את השם של החברה למשטרה. אותו הנוהג ברכב מן הסתם נוהג מטעם אותה החברה ברכבים האלה ככה שניתן לעלות על הבן אדם בעניין של חצי שעה אם לא פחות. בסופו שלצדבר היא אמרה לי שהתיק הועבר למשטרת התנועה( משטרת התנועה לא מתעסקת בהגשות תלונה נגד התחזות) . מישהו יכול לומר לי מה עושים? אני לא רוצה שהסיפור הזה ייזרק לפח . וגם איך הגיוני לסגור תיק בזמן שישכמה דוחות פתוחים. צריכים לברר מי עשה את הדברים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את הפורום רוץ קח עו"ד + חוקר פרטי ותתבע אותו באזרחי + פלילי.

אין לך יותר מדי ברירות.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם (בימי קדם) היה נהוג להשיב לעתים לשאלות חברי הפורום מצד פות"ש.

שא ברכה ידידי והלוואי והעניין יפתר לטובתך.

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אענה על השאלות כמו שהבחור פה מעליי כתב(אגב כמה שאלות נענו בהודעה השניה שלי).

אז ככה, הרשיון שלי היה במשטרת ראש פינה עקב זאת שעצרו את אותו הבן אדם שהתחזה אליי והוא בעצם נתן להם את הרשיון שלי.

איך הרשיון הגיע אליו ה' יודע. יש לי רק 2 השערות לגבי איך הוא יכל להגיע אליהם והם:

לפני בערך כ8 חודשים עשיתי בדיקה לרכב שרציתי לקנות,הבדיקה נעשתה בחיפה ולאחר הבדיקה אני זכרתי שהרשיון שלי לא נמצא. לא ידעתי אם הוא נשאר שם בטעות או לא אך לא ייחסתי לזה ממש חשיבות (תלמדו מהמקרה הזה!)

אפשרות אחרת לא ממש נראית לי סבירה, חשבתי לרגע שהוא אולי נלקח מתוך הרכב שלי שהיה במוסך אך התברר לי מהר מאוד שזה לא הגיוני.

הייתה עוד פעם שפרצו לי לרכב לפני כשנתיים וגנבו לי את המערכת ועוד טלפון נייד נוסף שהיה לי בתוכו אך אין לי שום זכר לרשיון נהיגה שנגנב.

ברגע שקיבלתי את השיחה הרשיון שלי לא היה עליי כמובן.

הרשיון שהוצג בפני השוטרים הוא אכן הרשיון שלי ,השוטר שלח הודעה תמונה לשוטרת שהגשתי מולה את התלונה ואכן זיהיתי את הרשיון כרשיון הפלסטיק שלי.

לאחר מכן השוטרת צילמה אותי ושלחה לו הודעת תמונה על מנת שיזהה אותי והוא אכן אמר שאין התאמה בין הפנים שלי לבן אדם שנתפס.

חבל שאין איזשהו פרוצדורה יותר מעמיקה במצבים כאלה,כמו שיחת טלפון או לא יודע מה. אבל במדינת חלם כמו שלנו אין למה לצפות כל כך.

השאלה שלי למומחים בנושא היא כזאת : הרכבים הושכרו בתאריכים X ע"י חברה Y.

אם הרכבים הושכרו ע"י חברה אז בטוח ישנו תיעוד של הנוהג באותו הרכב באותה החברה(תקנו אותי אם אני טועה).

הדרך לעלות על הבן אדם הזה אמורה בעיקרון להיות מאוד קלה אני צודק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא - כיון שקרוב לודאי שגם במעמד ההשכרה הוא הזדהה עם הרשיון שלך.

מכל מקום - המסקנה החשובה שלך היא להקפיד לשמור על הרשיון - אצלי הוא בארנק, וגם רישונות הרכב צמודים אלי. היה כאן ויכוח גדול לני כמה חודשים על נושא זה וקיבלתי די הרבה תגובות שליליות על הגישה שלי, הנה מתברר כי צדקתי.

ד"א - כבר סיפרתי כן סיפור דומה - לפני למעלה מ-20 שנה זומנתי לחקירה במשטרת פ"ת (אני תושב חיפה) - כיון שהוגשה תלונה על אדם שגנב תיקים בחנות והסתלק ברכב זהה - כולל המספר - לשלי. כמובן שחוץ מבזבוז ים + קנס חניה לעירית פ"ת נוקיתי מכל אשמה, ושמחתי חששותי מקבלת דוחות על שם הרכב התבדו.

יש כאן גם קטע משעשע - איזה מזל שהיו לך דוחות קודמים, כך שהשוטר יכול להשוות חתימות. מה היה קורה אילו היית משולל דוחות?

שיהיה לך בהצלחה, ועדכן אותנו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...