Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת צמיגים אחוריים לגטס. (175/65/14)

BenM
שימו לב! השרשור הזה בן 3341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חג שמח,

לאחר שאת הקדמיים החלפתי ל EfficientGrip Compact (מרוצה מאד אגב),

נותן לי להחליף את האחוריים וכאן אתם נכנסים לתמונה;

- האם כדאי לי להחליף גם את האחוריים לגודייר שיהיו זהים לקדמיים?

- קבלתי המלצות על פירלי

P4 CINT. מה עדיף?

עריכה אחרונה על ידי BenMalka

Mazda 6 GG Luxury 2.0 07 - Exciting Zoom Zoom

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מרוצה מהגודייר, אני לא רואה סיבה להימנע מרכישה של זוג נוסף תואם.

הגודייר עדיפים ע"פ ה-P4 בכל מה שקשור לדירוגי ה-EU Label.

אם כבר מבחינת פירלי המתחרה פחות או יותר של הגודייר מבחינת הנ"ל הוא ה-P1.

יש תקציב כדי לפתוח אולי אפשרויות נוספות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תקציב, אם יהיה צמיג שיהיה שווה בשבילו למתוח את התקציב אז אני אעשה זאת.

אבל בינינו, כמה כבר יהיה הבדל? זה צמיגים אחוריים לא קדמיים..

על מה היית ממליץ תום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר אמרתי, אם אתה מרוצה מהגודייר, לך בשקט על עוד זוג.

אם אתה בכל זאת רוצה עוד כמה אפשרויות בשביל להתלבט ביניהם ולבדוק מה זמין וטרי בצמיגיות אפשר להעיף מבט על (סדר רנדומלי):

קונטיננטל אקו או פרימיום קונטקט 5 (יכול להיות שבארץ יש עדין רק את ה-3/2), טויו NE02, קלבר דינקסר HP3, מישלין אנרג'י פלוס, יוקוהמה בלוארת' AE01.

יכול להיות שפספסתי כמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המישלין למשל יקרים מהגודייר בכ 100 ש“ח לצמיג. השאלה שלי אם בפועל אני ארגיש הבדל ששווה לשלם בשבילו את ההפרש או שאני משלם בסה“כ על מותג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישלין מתומחרים גבוהה כמעט תמיד, כנראה בעיקר בגלל השם.

לא שלא מדובר בצמיגים טובים באופן כללי.

יש מי שטוען שהם רכים קצת יותר (אגב, גם לגבי קלבר שמחירם קרוב יותר לגודייר).

אין לי נסיון השוואתי בין השניים בכדי להעיד.

בסה"כ מדובר בהפרש של פחות ממחיר טנק דלק עבור הרכישה שלך. ובפריסה למשך שירות הצמיג זה זניח.

אבל שוב, טוב לך עם הגודייר - תישאר איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טום, לפי מה שהבנתי מחיפוש בגוגל המותג קלבר לא נחשב לצמיג מהרמה העליונה כגון מישלין גודייר ופירלי. הוא נחשב למותג יותר חסכוני של מישלין (גם היבואן בארץ זה אותו יבואן).

גילוי נאות, לא מזמן החלפתי לרביעית קלבר HP3. הם מרגישים באמת קצת יותר רכים וממש שקטים, אבל אולי בגלל שהם חדשים.

אני מקווה שהם לא יתייבשו מהר, מניסיון ממישלין שהתייבשו אחרי שנתיים וחצי וקיבלו סדקים.

המחיר היה כמעט כמו הגודייר, רק התאריכים שלו היו ממש חדשים, פחות מחודשיים מהיצור.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק שמדובר במותג חברת בת למישלין, ובהתאם שהם מתומחרים נמוך יותר.

אבל אין בכך כדי להימנע מהם ובסה"כ מדובר בצמיגים טובים.

האיזכור שלהם מצידי היה פשוט בפעם הראשונה כחלק מהאלטרנטיבות שאפשר לבחון (ויספקו בהחלט נסיעה ביונדאי גטס), ובפעם השניה בענין אלמנט הרכות שהוזכר בחלק מהביקורות. כנראה שזה משהו של צרפתים :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום בן,

אני ירון מב.מ.ב אנחנו היבואנים והנציגים של חברת גודייר בארץ.

בנוסף להמלצה של תום וחברי הפורום אני מפנה אותך לאתר השני שלנו -מתקדם יותר שם תוכל לקרוא ולראות את הדירוגים של הצמיגים http://www.itire.co.il

וכמובן לכל שאלה אני כאן

עריכה אחרונה על ידי itire.co.il
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן - לא הצלחתי למצוא ביקורות ממשיות על הצמיג בשאלה (קיימות על גרסאת "כל העונות" שהינו צמיג שונה שאינו משווק בארץ למיטב ידיעתי).

האיזכורים היחידים שמצאתי לו הם באתרים ברזילאים.

בכל אופן, נראה שמדובר בממשיך דרכו של גודייר NCT5 שמקבל בפני עצמו, למיטב זכרוני והמעט שבדקתי, ביקורות פושרות בלבד.

ההפרש בין השניים עומד על כ-30 ש"ח בלבד. משכך, ובשל דירוגי EU עדיפים במעט ובכלל ההתאמה לזירה האירופאית, בהתלבטות בין השניים, לטעמי האפישנטגריפ עדיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תום, תודה רבה.

אני אלך על האפישנטגריפ וזהו..השאלה שלי אם יש לי צורך לעשות כיוון פרונט מחדש כשאני מחליף צמיגים אחוריים? פשוט עשיתי לפני כחודשיים כשהחלפתי בולמים מקדימה.

אגב, עד איזה שבוע מקסימום של 15 אין בעיה שאני אתקין על הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפה של הצמיגים האחוריים לא אמורה להשפיע על כיוון הפרונט של הגלגלים הקדמיים, למיטב ידיעתי.

אם יש שחיקה לא אחידה בצמיגים הקיימים, יתכן ודרוש כיוון אופנים.

אתה מתכוון שבועות של 2015?!

אם ההמלצה הכללית בפורום היא על חצי שנה, אזי מדובר ב-2014 באמצע אוגוסט שזה שבוע 33.

צמיג שאוכסן בתנאים נאותים, אין בעיה עקרונית גם יותר מזה (אם כי לא הייתי עובר את השנה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

באתר טייר-קלאב תוכל למצוא את ה-Toyo Proxes CF-2 המוכר והמעולה בעלות של 313 ש"ח כולל מע"מ, איזון והתקנה.

הצמיג מיוצר ביפן ומצטיין באורך חיים גבוה, חסכון בדלק וביצועי בלימה ואחיזה משופרים.

בנוסף, על כל זוג צמיגים תקבל Dream Card מתנה בשווי 100 ש"ח לקניות ברשתות קבוצת FOX.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...