Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לקניית hu

NisoS16
שימו לב! השרשור הזה בן 3412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נגנב לי alpine 9855, מה שאומר שאני צריך לחפש לו תחליף.

על האלפיין הייתי מבסוט עד השמיים. אהבתי בלי סוף את איך שהוא נשמע ולא היה אכפת לי שאין לו usb aux או פיצ'רים כאלה ואחרים.

אני מחפש הצעות ליוניט 1din באיזור 1500, לא אכפת לי יד שניה. מה שחשוב לי זה שישמע טוב, ושיהיו 3 יציאות למגבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תציין קצת יותר פרטים לגבי אופן העבודה שעבדת עם המכשיר הזה כדי שנוכל לכווין אותך,מגבר/ים,רמקולים-אקטיבי/פאסיבי/בי-אמפ...

כמו כן למה שלא תחשוב על רכישה של אחד כזה מיד 2 אם אהבת אותו והתחברת,המחיר יהיה פחות ככל הנראה מהתקציב שרשמת.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי פירוט איך נגנב, נגנב מהאוטו. רק היוניט, לא לקחו דברים אחרים כנראה היו לחוצים בזמן.

הייתי יותר משמח להביא כזה מיד שניה אבל לפי מה שהבנתי הוא בקושי קיים ביד 2, במיוחד עם גלייד טאצ' שעוד לא התקלקל. לכן אני שואל אם אולי יש משהו שלדעתכם ישמע לי טוב כמוהו בטווח המחיר הזה.

בנתיים העבודה עליו היתה חיבור לסאב וקומפוננט 2 חלקים שמוגברים מאותו מגבר 4 ערוצים. עבודה עם הקרוס של הקומפוננט, וחיתוך בין הסאב לקומפוננט עם הקרוס של המגבר.

הdefeat של המכשיר היה נשמע הכי טוב בעייני, וככה שמעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא בא לך לחפש עוד אחד כזה (שלדעתי ניתן למצוא במצב טוב אחרי חיפוש) אני לא חושב שיש משהו מהדגמים כיום שמתחברה בו מבחינת איכות צליל וגם מבחינת מחיר.

לדעתי תלך על האופציה הלא פחות טובה שזה הפיונר PRS80,יש כאן אחד בפורום בתקציב שלך אם אני לא טועה,מכשיר מעולה.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הprs80 לעומת האלפיין באיכות הצליל?

ואם לומר את האמת מאוד בא לי לחפש עוד 9855, אהבתי אותו כל כך. הדרך היחידה שאני מכיר לחפש יד שניה זה הפורום פה. ואני עוקב פה אחרי המכירות הוא קיים רק בקושי לצערי. יש לך אולי רעיון נוסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מכשיר דיי ישן וקצת קשה למצוא אותו למכירה ביד 2,אם תחפש טוב ותתעזר בסלבנות אתה תוכל למצוא אחד.

הפיונר זה מהסדרה החדשה של 2014,לפי מה שהספקתי לשמוע הוא נשמע טוב,יש לו עוד המון אופציות במידה ותרצה להשתדרג בעתיד.

במקומך? הייתי עושה הרצה על האלפיין,במידה ולא הייתי מוצא כלום,הייתי או קונה ממישהו את הפיונר או מזמין חדש מחו"ל.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...