Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 vs סקודה אוקטביה

door2005
שימו לב! השרשור הזה בן 3399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה שלא תכנס לסוכנויות ותבדוק בעצמך?

אני יכול לכתוב רק על מזדה,כי לי יש מזדה 3 ספיריט 2.0

היא גם חזקה 165 כ"ס וגם מאוד מאובזרת.

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האחרות אני לא יכול להגיד, אבל לגבי שקודה, אני יכול להגיד שמודבר ברכב מרווח למידי בקטגוריה, יש הרבה מאוד גם לאורך וגם לרוחב מקום מאחור (גם כאשר הזיזו את מושב הנהג לא מעט אחורה), הרכב רחב ומרווחת למדי ליושבים מקדימה. כמו כן יש תא מטען ענק - מאוד פרקטי, עיצוב סולידי ולא מנקר עיניים.

האם עומדת על הפרק אפשרות לשקול דגם יקר יותר עם מנוע חזק יותר, למשל אלגנס 1.8T? בדגם הזה מתלה אחורי נפרד.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האחרות אני לא יכול להגיד, אבל לגבי שקודה, אני יכול להגיד שמודבר ברכב מרווח למידי בקטגוריה, יש הרבה מאוד גם לאורך וגם לרוחב מקום מאחור (גם כאשר הזיזו את מושב הנהג לא מעט אחורה), הרכב רחב ומרווחת למדי ליושבים מקדימה. כמו כן יש תא מטען ענק - מאוד פרקטי, עיצוב סולידי ולא מנקר עיניים.

האם עומדת על הפרק אפשרות לשקול דגם יקר יותר עם מנוע חזק יותר, למשל אלגנס 1.8T? בדגם הזה מתלה אחורי נפרד.

כמה עולה ה1.8?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר 154K, הנה מחירון של שקודה. אם מענין אותך, אז יש גם גירסת סטיישין, הנה מחירים.

אני מניח שתוכל להסתדר על מחיר נמוך יותר במיקוח.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 מאובזרת יותר. אגב, בדה מרקר התפרסם היום מבחן שעימת 5 מכוניות בסגמנט: קיה סיד, פיג'ו 308, פולקסווגן גולף, סיאט לאון ומאזדה3 בגרסת 2.0 ליטר. אוקטביה לא הייתה שם, כיוון שהמבחן כלל גרסאות האצ'בק בלבד, אבל התמודדו שם גולף ולאון שהן בעצם דומות למדי לאוקטביה. לאון הוכתרה שם כקניה הטובה ביותר. מאזדה 3 כמכונית לנהג ו-308 נצחה את המבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 מאובזרת יותר. אגב, בדה מרקר התפרסם היום מבחן שעימת 5 מכוניות בסגמנט: קיה סיד, פיג'ו 308, פולקסווגן גולף, סיאט לאון ומאזדה3 בגרסת 2.0 ליטר. אוקטביה לא הייתה שם, כיוון שהמבחן כלל גרסאות האצ'בק בלבד, אבל התמודדו שם גולף ולאון שהן בעצם דומות למדי לאוקטביה. לאון הוכתרה שם כקניה הטובה ביותר. מאזדה 3 כמכונית לנהג ו-308 נצחה את המבחן.

הלאון מגיעה מאובזרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בעניין הסקודה ראפיד ספייסבק החדשה? היום הייתי בסוכנות והרכב נראה טוב מאוד עם מגנזיום 17", גג שמש פנוראמי מלא, מנוע 1.4 tsi עם 122 סוסים על אדרנלין שמשתווה בביצועים למאזדה 2.0 אם לא יותר, במושב האחורי גם 1.80 יתרווח ואיכות החומרים שופרה פלאים לאומת הראפיד של 2013.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 1.4 tsi עם 122 סוסים על אדרנלין שמשתווה בביצועים למאזדה 2.0 אם לא יותר

אתה נהגת על מזדה?

ומזדה על R18 215/45 איך נראת?:-)

רק במקרה אחד האנדרנלין יזרום בעורקיך,זה כאשר תראה לפניך את שני אגזוזי מזדה מתרחקים ממך מהר מאוד....

עריכה אחרונה על ידי leo69

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 130k לא תמצע לא אוקטביה מאובזרת ולא מאזדה 2.0 מאובזרת.

המאזדה עולה 142 והאוקטביה 137, אלא אם יש לך מועדון "חבר" ויהיו לך הנחות עליהן.

שוב, כמו שהזכרתי מקודם, ב 120k תמצא ראפיד/ספייסבק שהן החזקות ביותר שתמצא במחיר הזה ודי מאובזרות, או את המצובישי לאנסר 1.8 שדובר עליה בפורום שיש עליה הנחה יפה ואיבזור נרחב.

עריכה אחרונה על ידי inon007

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הצריכת דלק של המזדה? ובאיזה תמהיל?

60%עיר +40% חוץ לעיר הממוצע אצלי 7.2ל/100 ק״מ.אני עם הרכב עשיתי כ 3000ק״מ והממוצע הזה נכון לכלל המרחק שעשיתי.יותר מאוחר אני אצרף צילום של לוח השעונים שלי.

מזדה עולה כ142 אלף,אבל מאוד כדאי לראות את רשימת האבזור המאווווווד ערוכה שמקבלים עם הרכב.יש שם כמה צעצועים שגם ברמה אחת מעל מזדה לא מקבלים.

עריכה אחרונה על ידי leo69

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...