Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי מספר הנקודות שיש לי (מצורף הדפס של מה שהוצאתי ברישיומט)

שימו לב! השרשור הזה בן 3412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אתמול סופסוף מצאתי סניף סופרפארם קרוב לבייתי שמוצבת בו מכונת רשיומט. שילמתי 10 שקלים וקיבלתי את המסמך המצורף:

IMG_1792r.jpg

למטה רשומות שתי עבירות מהירות שעברתי ב 2005 ו 2006. למעלה רשום שעברתי קורס "תיקון" שמבוסס על העבירות שעשיתי.

קראתי באתר של משרד הרישוי שהנקודות לא מתבטלות לאחר קורס הנהיגה המונעת אלא ביחד איתו שנתיים לאחר ביצוע העבירה. לפי הרישומים, הקורס בוצע ב 2008-2009. גם מאז הקורס ובטח ובטח שמאז העבירה האחרונה עברו שנתיים. למה בכל זאת, בתחתית המסמך, רשום כאילו עדיין יש לי 16 נקודות?

כמו כן, במאי 2009 עברתי עוד עבירת מהירות שעליה בעיקרון הייתי צריך לקבל שלילה + 10 נקודות. עו"ד שלי שטיפלה במקרה, הוציאה אותי עם שלושה חודשים על תנאי לשנתיים (המשפט היה בנובמבר 2011. מאז כבר עברו השנתיים על תנאי) ו 1500 ש"ח קנס. אני לתומי חשבתי שאת 10 הנקודות אני אקבל בכל מקרה אבל ע"פ המסמך הנ"ל הם לא נרשמו.

מישהו יכול לעשות לי סדר בבקשה?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם המענה הקולי של משרד התחבורה והם טוענים שהם לא יכולים לספק מידע כזה. שאלתי איפה ואמרו שבמשרד הרישוי. כששאלתי באיזה מספר טלפון ניתן להשיג אותם, נאמר לי שאין להם מענה קולי. חייבים לגשת לשם. אני מניח שזה עוד משרד ממשלתי שמשופע בבירוקרטיה וצריך לחכות שם עם אוהל בתור. כמו כן גם אין בעיר שאני גר בה וגם לא באחת הערים השכנות (איזור השרון). רק בנתניה או בפ"ת הכי קרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון - בפתח תקווה משרד הרישוי עובד די יעיל.

הייתי שם לא מזמן והכל רץ שם למרות שיש הרבה אנשים.

אוקיי. אבדוק אותו ביום חופש בקרוב

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לך לבזבז יום חופש

ברור שהנקודות לא בתוקף

אם חס וחלילה תעבור עבירה ומישהו ירצה לצרף את החדשות לישנות אז תפעל.

ולגבי משפט המהירות עורכת הדין שלך מסכמת עם התביעה כי האשמה תומר לעבירה של נהיגה במהירות בלתי סבירה לתנאי הדרך שעליה אין ניקוד ובא לציון גואל

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לך לבזבז יום חופש

ברור שהנקודות לא בתוקף

אם חס וחלילה תעבור עבירה ומישהו ירצה לצרף את החדשות לישנות אז תפעל.

ולגבי משפט המהירות עורכת הדין שלך מסכמת עם התביעה כי האשמה תומר לעבירה של נהיגה במהירות בלתי סבירה לתנאי הדרך שעליה אין ניקוד ובא לציון גואל

כבר שאלתי את עצמי איפה ישה כשצריך אותו :-D

תודה רבה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...