Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוצרי wolf's chemicals בישראל

שימו לב! השרשור הזה בן 3307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

RS -אין טעם ללכת על זוג מוצרים לאותו היישום, מיותר מאוד במקרה הזה.

יש הגנות שמיועדות ליישום נקי, האוטמים של סונקס נועדו ״לשבת״ מעל פח שעבר הכנה טובה ותו לא, אחרת ההגנה תפגם לחלוטין.

המלצה שלי, sonax polymer net shield (או בקיצור sonax pns), ומעל, פעם בכמה שטיפול sonax brillient shine detailer (בקיצור bsd), ויש לך שילוב אולטימטיבי אמיתי שיתן לך כל מה שתבקש.

לגבי יישום הנאנו, זה אכן נראה קל, אבל ממליץ לקרוא ביקורות מחו״ל (שם גם המקצוענים מסתבכים).

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה:

אין שום איזכור לגבי ה-PNS באתר הגרמני של SONAX / אצל המפיצים המורשים בגרמניה. רק באתר האמריקאי של SONAX המוצר קיים (וגם הוא בספריי).

בקיצור ולעניין, הקרנובה פרמיום ווקס ועליו ה-SONAX XTREME Protect+Shine Hybrid NPT, האם זה שילוב טוב?

(הרכב יעבור דיטיילינג ולאחר אשמח לשוב ולטפח אותו בעצמי. בבית הוא חונה תחת חנייה מקורה / סגורה. בעבודה הוא תחת כיפת השמיים - רק בנתב"ג אין לעובדים חנייה מקורה. ביזיון).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד טיפה והיית מצליח.

http://www.sonax.de/Produkte/(filter_category)/11576/(search)/1/(so)/17/(node)/21028/222100-SONAX-XTREME-Protect-Shine-Hybrid-NPT

כמו שאמרתי, זה מהליין המקצועי, לא מהליין של המוצרים לשימוש ביתי/חובבני.

בגדול המוצר הזה כמעט זהה למוצר הבא,

http://www.sonax.de/Produkte/(filter_category)/11576/(search)/1/(so)/17/(node)/21028/222100-SONAX-XTREME-Protect-Shine-Hybrid-NPT

ההבדל?

זמני איחוי לפני הבאפינג, (יש הטוענים לעמידות משופרת מעט של ה-pns, אבל אני בספק).

בכל מקרה, או ווקס, או אוטם, לא ביחד.

במקרה ובחרת ווקס? תשאיר אותו נקי מטופינגס ומגלייזים מתחתיו, במקרה הנ"ל ולעניות דעתי, דיטיילר טוב ככל שיהיה יהרוס את התכונות הטבעיות של הווקס ואת התנהגות המים שלו.

אוטם מעל ווקס קארנובה איכותי כמו זה, פשוט אוברקיל מטורף.

בחרת באוטם? שוב, רק על פח נקי, במקרה הנ"ל האוטם (אחד מהתרסיסים) ישמח מאוד אם תשתדך לו את brilliant shine detailer, מוצרים שמחמיאים ומשלימים מאוד אחד את השני (אותה הטכנולוגיה).

בהצלחה!

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד טיפה והיית מצליח.

כמו שאמרתי, זה מהליין המקצועי, לא מהליין של המוצרים לשימוש ביתי/חובבני.

בגדול המוצר הזה כמעט זהה למוצר הבא,

ההבדל?

זמני איחוי לפני הבאפינג, (יש הטוענים לעמידות משופרת מעט של ה-pns, אבל אני בספק).

בכל מקרה, או ווקס, או אוטם, לא ביחד.

במקרה ובחרת ווקס? תשאיר אותו נקי מטופינגס ומגלייזים מתחתיו, במקרה הנ"ל ולעניות דעתי, דיטיילר טוב ככל שיהיה יהרוס את התכונות הטבעיות של הווקס ואת התנהגות המים שלו.

אוטם מעל ווקס קארנובה איכותי כמו זה, פשוט אוברקיל מטורף.

בחרת באוטם? שוב, רק על פח נקי, במקרה הנ"ל האוטם (אחד מהתרסיסים) ישמח מאוד אם תשתדך לו את brilliant shine detailer, מוצרים שמחמיאים ומשלימים מאוד אחד את השני (אותה הטכנולוגיה).

בהצלחה!

הלינק שנתת הוא למוצר אותו מצאתי (NPT). התכוונתי שלא מצאתי את ה-Sonax Polymer Net Shield.

אז לסיכום, בעברית קלה ופשוטה - במקרה של הפוקוס (לבנה) ותנאיה המחייה שלה, מה עדיף - אוטם או ווקס?

עד כה (לאו דווקא על הפוקוס, אלא בכלליות) ברב המוחלט של המקרים נעזרתי בווקסים (היו שני מקרים בחייי שהשתמשתי באוטם צבע, ב-QMI, אם אתה זוכר אותו).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש ב wolf hb וכן בדיטיילר שלהם כשנתיים. חומר מעולה.

אשמח לרכוש בארץ בתלות במחיר הוגן.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה מחזיק שנתיים? גם העמידות לשריטות וגם הברק?

מרוב שdetailed clean מתעקבים עם העדכון של המוצרים שלהם באתר אני על סף קניה של אופטי-קוט. נראה לי יוצא זול יותר (לא דורש את התחזוקה של הQD) ואמור להיות עמיד יותר

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלינק שנתת הוא למוצר אותו מצאתי (NPT). התכוונתי שלא מצאתי את ה-Sonax Polymer Net Shield.

אז לסיכום, בעברית קלה ופשוטה - במקרה של הפוקוס (לבנה) ותנאיה המחייה שלה, מה עדיף - אוטם או ווקס?

עד כה (לאו דווקא על הפוקוס, אלא בכלליות) ברב המוחלט של המקרים נעזרתי בווקסים (היו שני מקרים בחייי שהשתמשתי באוטם צבע, ב-QMI, אם אתה זוכר אותו).

ig צודק, שולח לך פרטית עם הסבר ולינק מתוקן.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה מחזיק שנתיים? גם העמידות לשריטות וגם הברק?

מרוב שdetailed clean מתעקבים עם העדכון של המוצרים שלהם באתר אני על סף קניה של אופטי-קוט. נראה לי יוצא זול יותר (לא דורש את התחזוקה של הQD) ואמור להיות עמיד יותר

לא מחזיק שנתיים אבל שנה בצורה טובה מאוד. חזרתי על התהליך לאחר שנה במכונית אחת. השניה עם הגנה 11 חודש והמצב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

לא חושב, לא יצא לי להשתמש במוצריי וולף יש משהו מעניין?

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי את הבודיגארד שלהם. אותי הוא מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...