Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוצרי wolf's chemicals בישראל

שימו לב! השרשור הזה בן 3308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ובמיוחד לספונסרים של הפורום

במסגרת ברור פרטים לגבי מוצר מול וולף נאמר לי שהם בתהליך של סגירת חוזה יבוא של המוצרים שלהם לישראל.

אני ממש אשמח לדעת מה הצפי לתחילת היבוא אם אפשר :)

(מבחינתי אפשר לגם לפרטי)

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשורה מאוד משמחת, אחת החברות האהובות עליי.

נקווה שהמחירים יהיו שפויים.

אין לי מושג מי היבואן, אבל הוא חייב לזכור שלפחות בתחום הדיטיילינג, כשהצרכן מאוד מעורב בתחום והמחירים שבחו"ל זמינים ונגישים גם לו (בתוספת עלות משלוח), יש צורך אמיתי בהפיכת המוצר לרלוונטי מבחינת תמחור כדי שיצדיק קניה בארץ.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשורה משמחת בהחלט.

עכשיו רק נשאר לייבא רק wolfgang,Griots,pinnacle,poorboys,blackfire,p21s,klasse,nanoskin ועוד 20 חברות ששכחתי :lol:

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת יבוא אמיתי והולם לסונקס, יש להם ליין מקצועי שלעולם לא נראה כאן עם היבואן הנוכחי והמעאפן הזה (קצת מעבר לנוזל חישוקים ושמפו).

היה נחמד אם היו מייבאים את gyeon, זאת חברה בין המעניינות שיצא לי להכיר.

בגדול שאר החברות שציינת, לא יודע עד כמה זה יתפוס כאן, תסתכל על חברות כמו auto finnese, gtechniq, dodo juice, carpro.

חברות טובות ללא ספק, שמציעות אחלה מוצרים (לאוטו פינס פחות מתחבר באופן אישי).

אף אחד מהם לא ממש התרומם כאן ומה שרואים במקומות כמו אוטוסטור זה סוג של שאריות, כנראה השיווק והדחיפה של ויקס בזמנו למוצרים של כימיכל גאייס היה אגרסיבי מידי או שהקהל פה לא פתוח לאלטרנטיבות.

עושה רושם שמאז תנופת הדיטיילינג, רק מג'ס, אופטימום (עם דחיפה ענקית של הרקולס), וכימיכל תפסו פה, מקווה שהמצב ישתנה כי באמת יש מקום לעוד שחקנים.

אני מאוד בונה על וולף, אם אכן יגיע ארצה.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאת Gyeon אני לא מכיר כלל אומנם נתקלתי בשם לא מעט פעמים בפורומים מחו"ל.

את סונקס וקאר-פרו לא ציינתי כי יש להם ייבוא כבר, חלש מאוד(וחבל מאוד) אבל יש.

הקהל יהיה פתוח במידה ויהיה מגוון והתמכור יהיה הגיוני, מה גם שהקהל מתעניין במה שידוע לו.

אני למשל, בחיים לא אקנה פוליש אנג'ל או סויסווקס , אני בטוח שהמוצרים איכותיים אבל התמכור הזוי ולא מוצדק לדעתי.

אני מעדיף לראות עשרות חברות עם מוצרים טובים לכל כיס מאשר שני חברות פרימיום עם קו מוצרים לבעלי הון בלבד.

אם ויקס היו מייבאים את וולף ונאנוסקין לדוגמא, רוב האנשים לא היו שומעים בחיים על CG או Gtech.

מקום לעוד שחקנים יהיה במידה והתחום יצבור תנופה ולא רק על גבי הפורום הזה ושניים אחרים.

בינתיים, תעשיית הלדים שולטת פה.

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש פה מקום לכל כך הרבה חברות עם מוצרים חופפים. זה לא שיש פה מאות אנשים שיהיו מוכנים להחזיק בבית 20 סוגים של וקסים לכל מצב רוח שיהייה להם

כשיש 3-4 מוצרים דומים אחד מהם ישאר על המדף הרבה זמן וליבואן זה ממש לא משתלם. גם רוב האנשים לא שוטפים את הרכב לבד ולא אכפת להם איך ועם מה שוטפים את הרכב כל עוד יש עץ ריח בסוף (וצמיגים\ שטיחים מבריקים ונוטפי שמן שקר כלשהו)

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד.

זה יגביר את התחרות כאן, ואם יהיה מדובר ביבואנים שונים - יש סיכוי להורדת מחירים וקבלת מוצרים חדשים ואף טובים יותר.

במקרה הגרוע? רצית מוצר? אין במלאי? לא נורא - יש משהו גנרי אחר שיעשה את העבודה.

אין מאות אנשים, אבל לא מעט אנשים חדשים מצטרפים יום יום לשריטה. יש מודעות וזה מעולה.

אוקיי, בתור התחלה לא תראה אנשים עם מחסנים שלא יביישו אף יבואן ממוצע בארץ (אהממ אהממ דיטיילנג וורלד, פסיכי מה שהולך שם), אבל זה גם יוכל להעשיר את שוק היד השנייה, אנשים ירצו לנסות מוצרים / או להחליף. כולם מרוויחים.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על הידיעה, נשמע מעניין ונשמח לדעת היכן יהיה ניתן להשיג.

נ.ב DANI.E - דיברתי עם היבואן של SONAX ויגיע משלוח גדול לפי מה שהוא אמר במרץ הקרוב, רחוק אבל לפחות עדיין מקווה שיקרה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת יבוא אמיתי והולם לסונקס, יש להם ליין מקצועי שלעולם לא נראה כאן עם היבואן הנוכחי והמעאפן הזה (קצת מעבר לנוזל חישוקים ושמפו).

יש ווקס מומלץ של סונקס? כזה שאינו נמכר כאן ובר רכישה בגרמניה למשל?

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווקס של סונקס - יש להם מוצר פרימיום שבו לא התעמקתי, מהסדרה השחורה שלהם.

עוד ווקס היברידי שמקריאה, הבנתי שמעולה, מסדרת אקסטרים עם האריזה הכסופה כחולה.

העיקר אצלם מבחינת הגנה, הוא אוטמי צבע ממש טובים שאין סיכוי למצוא פה, מה שגם הם מגיעים בפחיות תרסיס ולא ניתן להזמין ארצה.

תבצע חיפוש ברשת על sonax polymer net shield + sonax hybrid npt protect.

יש להם בנוסף מעיין ציפוי נאנו, הם היו בין הראשונים להציע את הטכנולוגיה אגב.

שמו ברח לי.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווקס של סונקס - יש להם מוצר פרימיום שבו לא התעמקתי, מהסדרה השחורה שלהם.

עוד ווקס היברידי שמקריאה, הבנתי שמעולה, מסדרת אקסטרים עם האריזה הכסופה כחולה.

העיקר אצלם מבחינת הגנה, הוא אוטמי צבע ממש טובים שאין סיכוי למצוא פה, מה שגם הם מגיעים בפחיות תרסיס ולא ניתן להזמין ארצה.

תבצע חיפוש ברשת על sonax polymer net shield + sonax hybrid npt protect.

יש להם בנוסף מעיין ציפוי נאנו, הם היו בין הראשונים להציע את הטכנולוגיה אגב.

שמו ברח לי.

אבדוק. אני יודע היכן להשיג את מוצרי הפרמיום שלהם בגרמניה, לכן שאלתי כמובן.

מצאתי את המוצרים הבאים:

- Sonax PremiumClass Nanolack

- SONAX XTREME Brilliant Wax 1 Hybrid NPT

- SONAX XTREME Protect+Shine Hybrid NPT

עריכה אחרונה על ידי RS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראשון זה האוטם/ציפוי העמיד ביותר שלהם, לפי מה שהבנתי, יישום בעייתי מאוד ( מגיע במיכל לחץ קטן 50 מ"ל + אפליקטור ייעודי).

השני זהו הווקס שקראתי עליו אחלה ביקורות (לא יודע לגבי עמידות, בדר"כ בביקורות ווקסים מדברים יותר על מראה וקלות יישום, מאשר על הגנה ואריכות ימיה).

אני הייתי הולך על השלישי, זה אחד משני הסילנטים שלהם שמגיעים באריזת תרסיס, ביקורות דיי מדהימות.

מתי אתה בגרמניה?

אפשר להעזר בך במקרה?

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכן ניתן להשיג את מוצרי סונקס בגרמניה? אני טס בסוף החודש לברלין.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראשון זה האוטם/ציפוי העמיד ביותר שלהם, לפי מה שהבנתי, יישום בעייתי מאוד ( מגיע במיכל לחץ קטן 50 מ"ל + אפליקטור ייעודי).

השני זהו הווקס שקראתי עליו אחלה ביקורות (לא יודע לגבי עמידות, בדר"כ בביקורות ווקסים מדברים יותר על מראה וקלות יישום, מאשר על הגנה ואריכות ימיה).

אני הייתי הולך על השלישי, זה אחד משני הסילנטים שלהם שמגיעים באריזת תרסיס, ביקורות דיי מדהימות.

מתי אתה בגרמניה?

אפשר להעזר בך במקרה?

יש סרטון באתר שלהם המדגים את הישום של ה-Nano. הוא אכן מגיע במיכל לחץ עם אפליקטור יעודי וע"פ המציג (עורך AutoBild) זה דווקא נראה לא מסובך ליישום.

מה אתה אומר - ללכת על האוטם Nano והסילנט תרסיס, או על הווקס קרנובה והסילנט תרסיס? (בינינו, הקרנובה וה-Nano, שניהם מסדרת הפרמיום כמובן, והם לא מוצרים יקרים בכלל: 29 יורו לקרנובה / 39 יורו לנאנו, כולל מטליות מיקרופייבר וכו'. לא אכפת לי לרכוש את השלישייה ולנסות. עד כה השתמשתי ב-845 של קולינייט, אלא שהוא נגמר לי...).

אני בגרמניה בעוד פחות מחודש (נוסע ל-10 ימים). וכן, אתה יכול להעזר בי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכן ניתן להשיג את מוצרי סונקס בגרמניה? אני טס בסוף החודש לברלין.

את מוצרי הפרמיום והאקסטרים שלהם ראיתי בסניפי ATU השונים. הם מפיצים מורשים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...