Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוס מנצח לא מחליפים, או: התחדשתי בפיאט בראבו

אלעד
שימו לב! השרשור הזה בן 3413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפולקסווגן בורה שליוותה אותי ואת אשתי במשך השנתיים האחרונות נגנבה, וקם הצורך לרכוש רכב נוסף הביתה.

התקציב הוגדר, הצרכים אופיינו והחיפושים הקדחתניים נפתחו, כאשר בסופם עומדת בחניה שלי פיאט בראבו בורדו יפהפיה שנת 11' שאפילו עדיין נמצאת באחריות היצרן.

למה בראבו?

כי היא ממש יפה, כי בתקציב שלה אין משהו שיודע לעשות לי נעים כמו שהיא עושה לי, כי היא מאובזרת לעייפה (סנסיישן), כי לפחות מהניסיון שלי, מוניטין האמינות שלה הוא מוחלט, כי עלויות האחזקה שפויות וכי ביננו, את החלום להיות בעל אלפא 147 כנראה כבר לא אגשים, אז לפחות אקנה משהו שדי מזכיר אותה.

המכונית הספציפית שלי הספיקה לגמוע כבר 62K ק"מ, בבדיקה שלי לא נמצאו בעיות מיוחדות (או לכל הפחות: לא כאלה שלא ניתן לפתור אותן במסגרת האחריות) ולשמחתי, נפלתי על מוכר שכל מילה ומילה שהוא הוציא מפיו ביחס לעברו של הרכב הצלחתי לאמת, ואפילו די בקלות.

ונעבור לתודות:

תודה לחברים כאן שעזרו לי, כל אחד בדרכו הוא: itaysamurai, Cuore Sportivo, 504L, peter, AviZvi (מה זה השמות האלה?! אנחנו בכלל בישראל?).

תודה לאשתי שהסכימה בסוף להתפשר ולעשות אותי מאושר (היא בכלל היתה נעולה בהתחלה על מאזדה 3, אללי...).

תודה להוריי שהביאוני עד הלום.

סליחה ומחילה מכל מי שמגיעה לו תודה ושכחתי לציינו.

תמונות, כמו גם עדכון הסמלון, תגענה במועד מאוחר יותר.

עריכה אחרונה על ידי אלעד

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש...

חבל שלא קנית יפני. אין על האמינות של היפנים.

עריכה - אחרי התמונות, אני רואה שיש לך מצב Race בגיר. סחטיין.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידוש פנסים יכול לחכות קודם חשוב יותר מדבקת פורום לתוספת כ"ס!

תתחדש האופי שלה נראה מאוד איטלקי, סע בדרכים טובות :)

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם.

לצערי, במהלך הסופ"ש הקרוב אני צפוי להיות מעט עסוק ובהתאם לכך ענייני האחריות (ובכלל זה הפנסים) ייאלצו להמתין לסופ"ש הבא. אבל אני יכול להרגיע אתכם: הם אכן נמצאים כבר בתוכנית העבודה.

מקודם סיפרתי שאשתי התפשרה, ולכן גם אני נדרשתי לפשרה מסויימת: המנוע הוא אומנם 1.4T-Jet, אבל התיבה היא רובוטית. זאת היתה הדרישה שלה ואני מקבל אותה בהבנה. ככלות הכל, מי שיעשה את עיקר השימוש בבראבו הזאת זאת היא, לי יש את הרכב של העבודה.

אני בסה"כ חי עם התיבה הזאת בשלום ואפילו למדתי לחבב אותה, אבל אם לא הייתי נדרש לפשרה הזאת, הייתי ממתין בסבלנות עד שהייתי מוצא אחת ידנית.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב.:

יתרונות נוספים ששכחתי לציין:

1. פרמיית ביטוח זולה בצורה מפתיעה: חובה+מקיף+שמשות+גרירה+רכב חלופי+כל נהג מגיל 24=3,300 ש"ח. תמורת 60 ש"ח נוספים קיבלתי גם ביטול השתתפות עצמית.
  2. מתישהו בעתיד - TMC :onfire:
  3. מתישהו בעתיד היותר רחוק - חומוס צ'יפסלט וחמוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...