Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש גומי לדלת נהג

non22
שימו לב! השרשור הזה בן 3451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

הגומי בדלת נהג אצלי נקרעה וחסרה חתיכה באזור הנעילה ונכנסת משם מלא רוח וזה סתם מציק.

יש רעיון לאילתור שאפשר לעשות כדי להשלים את החסר?

או שאולי מישהו מכיר פירוקיות באיזור אשדוד שמחזיקות פונטו?

תודה.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו גומייה אוניברסלית לדלת והיא נמכרת לפי 22 שקל למטר. (בדר"כ אפשר להתאים אותה לרוב כלי הרכב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע אם יהיה אפשר להתאים אותה לאזור שאני צריך לפונטו שלי?

ד"א איך מוציאים את הישן? כל העניין הזה דבוק בדבק? אם כן אז משיכה תעזור או הקטע עם החימום של המקום וכל זה?

(הכוונה לא לדלת עצמה אלה הפתח שאליו נכנסים)

עריכה אחרונה על ידי non22

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לקישור.

מצאתי באיביי 4 מטר של גומי בצורת D (מה שאני צריך) עם דבק מאחורה ב20 שקל.

יש מצב שאצליח להשלים רק את החלק החסר שאין לי בלי להוציא את מה שכבר יש לי.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על הבלבול, חשבתי בטעות שמדובר בגומיה של החלון.

אם כך אכן קנה חתיכה קטנה ותדביק אותה לשארית הגומיה עם סופר 7.

אל תסתמך על ההדבקה לגוף הדלת, עדיין יהיה לך חורים בין שני חלקי הגומיה, תגיע למצב שיש לך גומיה שלמה אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה תודה זה התכנון, לחתוך ולהוציא את החלק שחצי בחוץ, להשלים את החסר עם הגומי החדש ולחבר את הקצוות של החדש והישן עם דבק.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגב הגומיה יש פס מתכת, לחתוך אותו מומלץ מאד עם כלי יעודי שיעשה חיתוך ישר פלס, אחרת לחבר בין שתי גומיות שונות לא תתן לך את התוצאה הרצויה.

אפשרות נוספת תהיה לבקר בפירוקיה ולנסות למצוא גומיה שלמה. לדעתי זה לא אמור להיות יקר, ויעבוד הרבה יותר טוב מהרכבה של מספר גומיות "ביחד" - מניסיון אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, הזמנתי כבר ואני אנסה את החיבור עם סכין יפנית ואם אצטרך אז הרבה סבלות בלחתוך, להדביק ולהתאים, בכל מקרה זה לא באזור שנכנס אליו מים או משהו גם ככה אז אני פחות מודאג מה"איכות" זה רק בשביל הבידוד.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חותך רק את ה"בשר" (הגומי הרך שהתפרק) אז כנראה שתסתדר אבל אם אתה רוצה לחתוך חלק שלם מהגומיה כולל הגב (החלק שמתלבש על השלדה של הרכב) סכין יפנית ממש לא תספיק לך.

בכל מקרה בהצלחה ותעדכן איך יצא (רצוי אפילו עם תמונות של לפני ואחרי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חותר רק את ה"בשר", שהוא בעצמו בחלק שהתפרק נראה שהיה מודבק כמו שאני רוצה להדביק את החדש, שבא גם רק ה"בשר" (צורת ה-D) עם דבק מאחורה.

אני אעדכן, בנתיים מחכה למשלוח.

עריכה אחרונה על ידי non22

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...