Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מומחי אמזון?

Charge
שימו לב! השרשור הזה בן 2295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אני קונה פעיל מאוד מחו"ל אך כרגע רק מאיביי (כמה מאות עסקאות).

לאחרונה נחשפתי לאמזון ואני רואה שהרבה קונים שם, רציתי לדעת מה היתרונות של אמזון על פני אתרי המכירות האחרים?

כמו כן כמה שאלות, האם באמזון אפשר לשלם באמצעות פייפל?

הכנסתי את הכתובת הישראלית שלי ואת כרטיס האשראי שלי לחשבון ואני לא מבין איפה אפשר לראות את עלות המשלוח למוצרים שאני מסתכל עלייהם מבלי להגיע עד הCHECK OUT.

תודה.

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא התעמקתי עד כדי כך ביתרונות וחסרונות, אני בטוח שיש מדריכים ברשת.

באמזון אי אפשר לשלם ישירות מפייפל, אלא רק אם יש לך כרטיס דביט של פייפל.

עלות משלוח תראה רק לפני רגע התשלום. אל תדאג - אתה לא מתחייב לשלם לפני שאתה רואה את הסכום. בנוסף, גם אם הזמנת ומיד התחרטת, אתה יכול לבטל (עד 30 דקות, אם אני זוכר נכון).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאמזון יש שירות תשלומים, סוג של מתחרה לפייפל

https://payments.amazon.com/customer

לכן לא יהיה פייפל בכל מקרה באתר הזה (בלי קשר לזה שהוא שייך לאיביי ואז פה יש עניינים אחרים...)

בעמוד מוצר אתה יכול לראות אם המוצר נשלח לארץ או לא נשלח, למשל:

"This item does not ship to Tel-Aviv, Israel."

אם המוצר אכן נשלח, תוסיף לסל קניות ואז תלחץ על CHECKOUT. שם תראה מחיר סופי עד הבית עם שליח.

המחיר כולל את מחיר המוצר, משלוח ומיסים אם צריך.

חשוב! את התשלום לבצע אך ורק בדולרים, לא לתת לאמזון לבצע המרה לשקלים כיוון ששער הדולר שלהם גבוה מאוד ועדיף כבר שההמרה תתבצע על ידי חברת האשראי (ההפרשים יכולים להיות גם עשרות שקלים).

שיטת עלות משלוח - עלות המשלוח לרוב, ממה שיצא לי (רכיבים אלקטרוניים, ביגוד וכו') זה מינימום $14 משלוח (תלוי בקטגוריות ובסוגי מוצרים מסוימים).

על כל 450 גרם יש תוספת של $2.

את העלויות המדויקות ניתן לראות כאן:

http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=596198

זו הסיבה שאני אישית תמיד מרכז לי כמה מוצרים על מנת לחסוך בעלויות המשלוח, כמובן כל עוד המחיר הסופי מתחת ל-$75 על מנת לא להיות מחויב במיסים.

אז למשל קניתי מוצר מסוים, המשלוח עולה $16 והוספתי רמקול נייד לסל קניות, עלות המשלוח עלתה בעוד כ-$1 בלבד.

אז מהבחינה הזו מאוד משתלם.

עם זאת, אם הוספתי מוצר שהמחיר שלו יקר מדי ועובר את ה-$75 למרות שהמשלוח עלה רק בדולר בודד, עלות המיסים לעיתים לא משתלמת ועדיף לרכוש בנפרד.

שיטת גביית המיסים - אמזון גובים מיסים לפי חישובים שלהם, גם אם זה לא מדויק לפי הארץ, עדיין משלמים להם כרגיל. לא צריך לדאוג.

כאשר המוצר מגיע ארצה, אם לקחו ממך $30 מיסים ובארץ לקחו להם רק $20 בהתאם לחוק, אתה תקבל את ההפרש ($10) לאשראי שלך תוך 60 ימים.

אם בארץ לקחו מהם $50, יותר ממה ששילמת, אמזון סופגים את זה.

זה שירות WIN-WIN. ברגע ששילמת, זה המחיר הסופי. אתה רק יכול לקבל החזר על המיסים במידה ולא גבו מהם בארץ או רק חלקית.

שיטת המשלוח - השיטה מתחלקת ל-2:

UPS - משלוח מהיר יותר, מגיע עם שליח של UPS עד הבית (הרכב החום עם הלוגו הצהוב)

i-parcel - רוב המשלוחים נשלחים איתם, משלוח איטי יותר (כ-10-14 ימים מההזמנה ועד קבלת המוצר),

ובארץ אתה מקבל את החבילה באמצעות דואר שליחים של דואר ישראל.

i-parcel זו חברת בת של UPS לכן היא אמינה וטובה, אין חשש.

זה פשוט סוג של מיתוג לשירות שליחים זול וגם איטי יותר.

זמני משלוח לארץ (בהתאם לסוג המשלוח) ניתן לראות כאן:

http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=201118430

טיפ שחרור ממכס: על מנת לזרז שחרור חבילות במכס ישראל, מומלץ לעדכן בפרטים האישיים בחשבונך את מספר זהות שלך כך שהמכס יוכל לזהות מי הנמען.

אצלי למשל UPS התקשרו פעם אחת ושאלו מה ת.ז שלי, אבל מאז ששמתי את מספר הזהות בפרטי החשבון, לא התקשרו אלי.

טיפ חיפוש: כאשר אתה מחפש מוצר ורוצה לראות רק מוצרים שניתן לשלוח ארצה, בצד שמאל מעל אפשרויות הסינון יש כותרת "International Shipping" ומתחתיה תיבת סימון עם הטקסט "Ship to Israel". סימון התיבה יבצע סינון ויציג רק מוצרים הניתנים לשלוח ארצה.

מניסיון אישי, זה עובד 90%. לעיתים תכנס למוצר שכן מופיע בתוצאות אך יהיה כתוב שלא ניתן לשלוח ארצה, כנראה שזה עדיין לא מושלם אבל כן חוסך זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה ב ebay כל עוד השילוח הוא חינם.

מוצרים קטנים.

אני אוהב את המכרזים שיש ב-ebay.

שמע מאז שב ebay התחילו עם תוכנית הגלובל שיפינג המחירים האמירו בצורה דרסטית.שלא כמו באמזון ב ebay לא תקבל זיכוי באם הייתה גביית מס יתר על המידה.

השירות לקוחות באמזון הוא BY FAR יותר טוב ,אמזון מטפלת בך ולא החנות שממנה קנית ב EBAY.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

D30DK תודה רבה על התשובה המפורטת!

הממשק של אמזון אכן נראה מעולה רק זה דיי טיפשי שאת מחיר השילוח אתה יכול לראות רק בCHECKOUT, באיביי לדוגמה אתה יכול לראות את מחיר השילוח עוד בדף החיפוש לפני שנכנסת לדף של המוצר עצמו מתחת לכל מוצר רשום מחיר השילוח.

מכיוון שאני קונה לרוב פריטים בודדים ובהפרשי זמן זה חסרון בשבילי שכל משלוח מתחיל מאזור ה14$ כי באיביי רוב המשלוחים הם חינם, מה שכן שיטת גביית המכס שלהם אכן מצויינת ללקוח.

האם בת.ז אני צריך להכניס את ת.ז של שם הנמען או של בעל כרטיס האשראי? תודה.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

D30DK תודה רבה על התשובה המפורטת!

הממשק של אמזון אכן נראה מעולה רק זה דיי טיפשי שאת מחיר השילוח אתה יכול לראות רק בCHECKOUT, באיביי לדוגמה אתה יכול לראות את מחיר השילוח עוד בדף החיפוש לפני שנכנסת לדף של המוצר עצמו מתחת לכל מוצר רשום מחיר השילוח.

מכיוון שאני קונה לרוב פריטים בודדים ובהפרשי זמן זה חסרון בשבילי שכל משלוח מתחיל מאזור ה14$ כי באיביי רוב המשלוחים הם חינם, מה שכן שיטת גביית המכס שלהם אכן מצויינת ללקוח.

האם בת.ז אני צריך להכניס את ת.ז של שם הנמען או של בעל כרטיס האשראי? תודה.

הת.ז של בעל הכרטיס המשלם ,עבור שיחרור מהמכס אם נדרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אמאזון? מלבד השירות, יש מוצרים שתמצא רק באמאזון ולא באיביי, יש מוצרים שבאיביי לא תמצא מוכר שישלח לארץ (ובאמאזון כן)

ואולי (באופן מפתיע), כבר נתקלתי בכמה מקרים שמצאתי את אותו מוצר בדיוק במחיר זול יותר באמאזון מאשר באיביי.

אם המוצר אכן נשלח, תוסיף לסל קניות ואז תלחץ על CHECKOUT. שם תראה מחיר סופי עד הבית עם שליח.

המחיר כולל את מחיר המוצר, משלוח ומיסים אם צריך.

כדי לחסוך זמן מספיק להכניס את המוצר לסל וללחוץ בסל על

estimate VAT postage & packaging

(אני מתייחס לאמאזון UK). אמנם כתוב ESTIMATE אבל מעולם לא ראיתי הפרש מהמחיר בעת התשלום.

חשוב! את התשלום לבצע אך ורק בדולרים, לא לתת לאמזון לבצע המרה לשקלים כיוון ששער הדולר שלהם גבוה מאוד ועדיף כבר שההמרה תתבצע על ידי חברת האשראי (ההפרשים יכולים להיות גם עשרות שקלים).

נכון. אני מקבל מכ.א.ל 50% הנחה מדמי ההמרה אבל גם מי שלא מקבל יגלה כנראה שעדיף לשלם לאמאזן במט"ח. בקנייה האחרונה שלי אמאזון רצו 180 ש"ח על תשלום בשקלים. בחרתי בתשלום בליש"ט וחוייבתי ב- 170.9 ש"ח (בלי ההנחה המחיר היה 172.9 ש"ח).

טיפ שחרור ממכס: על מנת לזרז שחרור חבילות במכס ישראל, מומלץ לעדכן בפרטים האישיים בחשבונך את מספר זהות שלך כך שהמכס יוכל לזהות מי הנמען.

אצלי למשל UPS התקשרו פעם אחת ושאלו מה ת.ז שלי, אבל מאז ששמתי את מספר הזהות בפרטי החשבון, לא התקשרו אלי.

או שלא. גם ממני UPS ביקשו מספר ת.ז. פעם אחת בלבד ובפעמים הבאות לא (ולא שמתי אותו בחשבון).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל בין המזון קום לאמזון יו.קיי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

amazon.com אמריקאי, וכמובן ש-uk בריטי.

מבחר מוצרים שונה.

דמי משלוח שונים.

חיבורי חשמל אנגליים ולא אמריקאיים.

יש גם fr (בפעם האחרונה שקניתי טלפון הוא היה הזול ביותר), וגם de ו-it ודומנ גם es - אבל אותם טרם בדקתי.

לאתר האמריקאי יתרון כאשר אתה נזקק לשירותי שילוח, כיון שהשירותים הישראליים פועלים מארה"ב ולמיטב ידיעתי לא מאירופה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת שהזמנתימאנגליה נשלחה מספרד ואחת שהזמנתי מצרפת נשלחה מאנגליה.

בסופו של דבר מדובר בענפים של אותה חברה, אבל בכל זאת יש ביניהם הבדלים. הקו התחתון הוא שמדובר במקור אמין לקניות ברשת, ולא חשוב מה סיומת ה-URL.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ברור לי שההבדל בין קום ליו.קיי הוא אמריקאי כנגד בריטי, התכוונתי להבדלים בצורת העבודה של החברה, מה יש כאן שאין שם וכו' או שהכל רק מסתכם במחירים\מוצרים שונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב משלוחי ה I-parcel יחסית טובים וזריזים

אם אתם רוצים לקצר קצת זמן אז שולחים מייל ל iparcel ומבקשים את מספר המעקב הישראלי (כאשר החבילה נוחתת בארץ) ואיתו אפשר לעקוב מתי החבילה הגיעה לדואר שליחים הקרוב לביתך.

למשל מוצרים שהזמנתי בבלאק פריידי הגיעו למוקד שליחים בשישי בבוקר, מבלי לתאם איתם כלום, נסעתי לשם הבוקר עם המספר ואספתי את החבילה.

אני מעדיף את זה מאשר לשבת בבית לחכות לשליח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שההבדל העיקרי מבחינתך הוא נושא השילוח - עלות, זמנים והזקקות לחברות שילוח שגוזרות את הקופון שלהן (יחד עם שלטונות המס האמריקאיים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...