Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מומחי אמזון?

Charge
שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההזמנה שלך בוצעה בהצלחה לפי מה שרשום בהודעה,

אתה יכול לעלות מולם בצ'אט או במייל, הם עונים ממש מהר ויוכלו לאשר את ביצוע ההזמנה או לשלוח לך מחדש את המייל.

אבל באמת שהכל נראה תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מבקש את דעתכם.

אני רגיל להזמין מאמזון גרמניה/UK מידי פעם והייתי רגיל שהמחיר המוצג כולל שליח עד הבית, תוך פחות משבוע, וכל המיסים.

הזמנתי זוג נעליים מהאתר הגרמני שנשלחו על ידי מוכר אוסטרי.

בסופו של דבר לקח שבועיים, לא היה מספר מעקב עד שהתלוננתי היום וקיבלתי מספר מעקב לדואר ישראל (!). הסתבר שהחבילה ממתינה בסניף הדואר הקרוב לביתי עם חיוב מכס של 108 ש"ח.

עכשיו לא ברור לי האם אני יכול להתלונן על החיוב במכס אצל אמזון כי אני לא בטוח שהעיסקה היתה עם הבטחה שאין עוד הוצאות.

הם גם די העלימו באופן יסודי את כל הכפתורי יצירת קשר מהאתר שלהם.

אם הייתי יודע מראש, הייתי מזמין מהאמזון האמריקאי.

המחיר היה זהה אבל שם היה מדובר על אספקה של שבועיים, לעומת שבוע שהיה אמור לקחת מהאירופאי.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנה עם מיסים וכל העלויות כלולות היא אך ורק אם אתה מזמין כאשר המוצר הוא Sold by Amazon או Sold by XXX and Shipped by Amazon וסוג המשלוח הוא AmazonGlobal.

אם הזמנת ממוכר פרטי שלא משתמש בלוגיסטיקה של אמאזון, או במשלוח סטנדרטי ולא AmazonGlobal התנאים האלו לא תקפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד מוודאים בצ'ק אאוט אם המחיר כולל מיסים ומשלוח, ורק אז מקבלים החלטה לגבי הקניה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

לא רציתי לפתוח נושא חדש, אז אכתוב פה.

מסתבר שאמזון קצת דפוקים בראש...

הזמנתי פריט באמזון הגרמני ולא טרחתי לבטל את התראת המחיר ששמתי עליו בגמל. לאחר יומיים קיבלתי התראה מהגמל שמחירו של הפריט ירד קצת. יומיים! הפריט כמובן עוד לא הספיק להגיע אלי. אז שלחתי מייל לשירות של אמאזון וביקשתי price match. מה הם ענו לי? ענו שאינם יכולים לתת לי את ההנחה אבל אני מוזמן לסרב לקבל את הפריט כשהשליח יגיע ואז הוא יוחזר אליהם ואני אקבל זיכוי מלא, ובנתיים לעשות הזמנה מחדש לפריט לפי המחיר העדכני.

כלומר הם מוכנים לשלוח את הפריט חזרה אליהם פלוס לשלוח מחדש אלי ואני אקבל את המוצר במחיר הזול יותר, וכל זה במקום פשוט להחזיר לי את ההפרש בין מחיר המוצר לפני יומיים למחיר הנוכחי :loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי חנויות בארה״ב:

יש חנויות שאם הן מורידות את המחיר 30 ימים אחרי שקנית הן מחזירות לך את ההפרש (אם תבקש)

ויש חנויות שלא

גם בחנויות שלא עושות price match אתה יכול להחזיר את מה שקנית, לקבל את מחיר הקניה ולקנות מחדש במחיר הנוכחי

אני מכיר את זה בתור מנטליות של ״אין כפתור כזה״:

אם זה נוהל שהמוכרת מכירה, אין לה בעיה לצאת מגדרה ולעזור. אבל אם אתה מבקש משהו שאין לו נוהל היא תקועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאמזון היה בעבר נוהל של price match אבל הוא השתנה לפני כמה שנים, אין יותר הורדה בדיעבד של מחירים.

מכיוון שחלק מהמדריכים ברשת לא מעודכנים, ניסיתי את מזלי בכל זאת - לא הצליח.

נו שוין, החזר גביית המיסים העודפת שקיבלתי בלי קשר, באופן אוטומטי כעבור חודש (על אותו מוצר) היה גבוה יותר מההפרש. :shock:

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי פריט באמזון הגרמני ולא טרחתי לבטל את התראת המחיר ששמתי עליו בגמל. לאחר יומיים קיבלתי התראה מהגמל שמחירו של הפריט ירד קצת. יומיים! הפריט כמובן עוד לא הספיק להגיע אלי. אז שלחתי מייל לשירות של אמאזון וביקשתי price match. מה הם ענו לי? ענו שאינם יכולים לתת לי את ההנחה אבל אני מוזמן לסרב לקבל את הפריט כשהשליח יגיע ואז הוא יוחזר אליהם ואני אקבל זיכוי מלא, ובנתיים לעשות הזמנה מחדש לפריט לפי המחיר העדכני.

כלומר הם מוכנים לשלוח את הפריט חזרה אליהם פלוס לשלוח מחדש אלי ואני אקבל את המוצר במחיר הזול יותר, וכל זה במקום פשוט להחזיר לי את ההפרש בין מחיר המוצר לפני יומיים למחיר הנוכחי :loco:

מניסיון אישי עם אמזון גרמניה, הם כן נותנים Price Match, ואני מדבר על מקרים שקרו לאחרונה.

אבל יש צורך להתעקש ולהחזיר כמה מיילים, לרוב אני אפילו טורח לתאר להם את כל התהליך שייקרה ואת כאב הראש לשני הצדדים אם אני אסרב או אקבל ואחזיר.

יש לציין אבל שיש לי כ100 הזמנות רק בחודשים האחרונים מאמזון גרמניה, ייתכן וזה גם קשור לרמת השירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מסרב לקבל פריט מאמזון שנשלח ע"י UPS או IPARCEL הוא יוחזר ואז אני אקבל את הכסף חזרה כולל משלוח???

לא ידעתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ציטוט מהמייל שהם שלחו לי:

"You can refuse the delivery when the driver comes for delivering the parcel and we will refund for the order and you can place the new order with the new price for the item."

לא אוכל לאמת את זה כי אני לא אטרח לעשות את הבלאגן הזה בשביל הכמה שקלים הנחה שיש על המוצר שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עברתי על 4 דפים שכתבו פה, אני בטוח שהסבירו לך טוב מה זה אמאזון.

ברגע שגיליתי את דף המבצעים של אמאזון, הפסקתי להכנס לאיביי!

רכשתי מהם לא מעט באמאזון תוך כמה ימים המוצרים אצלי, אפילו קרה מקרה שהמוצר היה כבר בארץ והחלטתי לקנות מוצר יקר יותר, הם ספגו עליהם את כל העלויות (כולל מיסים, משלוח + משלוח ששילמתי על השליחה חזרה אליהם!!) בלי להגיד מילה!

שירות לקוחות הכי טוב בעולם, ומחירים טובים כשיש מבצעים.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב- עדכון קטנטן.

קיבלתי מייל מאמאזון... :lol:

האמת, זה משהו מדהים. הם שלחו את ההזמנה שלי בתוך שבוע מיום ביצועה, הפריט נחת בתוך יומיים ונאסף.

והיום קיבלתי מייל שאני מקבל החזר מס! משהו כמו 11 ש"ח.

לא ייאמן.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אחד נפל בשבי... תתחדש ותיהנה.

תמיד אפשר למצוא מחיר טוב יותר איפה שהוא במקום אחר,

אבל המקום שבו אמזון שברו את השוק הוא אופן הטיפול בדברים שמשתבשים. ללא תחרות.

מבחינת פסיכולוגית, הרבה יותר נעים לקבל החזר של 10₪ כעבור חודש מאשר הנחה ברגע הקנייה של 20₪... או שזה רק הראש הדפוק שלי?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק אתה.

כשקנית, הסכמת למחיר שהוצג לך. לגלות בדיעבד שהוא נמוך יותר, זה הרבה יותר נחמד ממה שהורגלת אליו- לקבל הנחה (קופון, התמקחות, WHATEVER) בזמן הקנייה.

אכן, המחירים של אמאזון מעט גבוהים יחסית (משלוח וכדומה) לעומת מקומות אחרים. לכן כמעט שלא רכשתי מהם בעבר. אבל, יש דברים שעכשיו אחפש קודם כל שם- בגלל השירות המנצח שלהם. לא מפריע לי לשלם קצת יותר, אבל להיות משוכנע שאקבל את הציוד-ומהר יחסית.

האמת שהופתעתי, לא ציפיתי לכלום, מבחינתי העסקה הייתה ונגמרה...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...