Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שחונה יום יום בנמל ת״א וחוזר עם שכבה של אבק מלוח על הפח

שימו לב! השרשור הזה בן 3451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן

שימוש בכל מיני תכשירי שימור וניקוי יעודיים יעזור (מאוד אפילו) לעכב את הנזק, בנוסף הייתי מציע לעשות ניקוי של המכלולים מתחת למכסה מנוע ומתחת לרכב דגריזר ולשמן מה שאפשר (צריך לשים לב שלא שמים שמן באזורים חמים ולקחת בחשבון שהם ילכו ראשונים :) )

אבל הצעות טובות יותר בטח יש בפורומים אנגלים - שם הם מתמודדים עם זה כל שנה ואוהבים את המכוניות שלהם בצורה כפייתית (אצלהם מפזרים מלח על הכבישים בחורף כדי שלא יווצר קרח)

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הזיהום הסביבתי הזה הורס את הצבע,תקחי את הרכב לדיטיילר מקצועי,צריך לעשות ניקוי יסודי לצבע{הרבה הרבה יותר משטיפה} וליישם ציפוי-COATING עמיד במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות רכב שכנראה עבר שגרה שכזאת, פשוט חלודה בכל מקום (חוץ מהפח עצמו באופן מפתיע), גם בחלקי המרכב, גם בחלקי המנוע השונים (הגלויים), לא מצאתי אזור שלא היה נגוע. (מדובר בהונדה פרלוד אגב, הרכב נסע יפה מאוד).

מלבד ההגנה על הפח והצבע, הייתי מנסה להגן גם על המכלולים השונים, וכאן תדרשי לפתרון יצירתי יותר לדעתי.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

600 מ' בקו אוויר - באיזור ערוני זה הרבה וכנראה ההשפעה נמוכה מאוד. רוב העולם חי בערים שקרובות לחופים.

בכל מקרה - כדאי לבצע שגרת ציפוי תקופתית.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורי גרים בקו ראשון לים בעשור האחרון. באוטו הקודם לא היה שום ציפוי ולא היו שום סימנים של קרבה לים. באוטו הנוכחי יש ננולקס ועדיין אין שום סימן של קרבה לים.

אכן בחניה של כמה ימים בלי תזוזה יש מאין פילם אבק לבן שנראה כמו מלח. מה שמעניין ש16 קומות מעל אין את זה במרפסת, לכן אני משאר שזה אבק שעבר איזה מוטציה עם מי מלח באויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ברכב חדש! עדיין לא דורש דיטיילינג. אבל מקום העבודה יושב על קו החוף.

כיסוי יעזור? עם כל הרוח שיש שם בטח ישרוט את הצבע.

חבל שאי אפשר לעזוב את מקום העבודה...

"ת' המעדיפה לעיתים להקרא ט'"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה ציפוי מומלץ ולאן מומלץ לגשת לטיפול מקיף שכזה?

....

טוב, מתחילה מעט להכנס לעניינים. לפי מה שקראתי nanolex הוא ציפוי זמני שאמור להחזיק 12 חודשים בעוד optocoat הוא ציפוי קבוע. על פניו דווקא הייתי הולכת על משהו לא קבוע שדורש טיפול חוזר אחת לשנה.

אשמח לשמוע המלצות והכוונות לאן לפנות ומה באמת עדיף.

עריכה אחרונה על ידי Trinity

"ת' המעדיפה לעיתים להקרא ט'"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...