Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאן לשלוח תלונה לגבי חסימת מעברי חציה בבקרים?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 3457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שכנה שלי היא חד הורית וממש מיואשת: בכל בוקר הורים לא מתחשבים חוסמים את מעברי החציה כאשר הם מורידים את ילדיהם בגן הילדים הסמוך, וילדיה שלה לא יכולים לחצות בביטחה אל ביה"ס.

ייעצתי לה לפנות לעיריה והיא גם סקפטית וגם לא יודעת למי בעיריה. כמו כן - האם מייל למשטרה גם יעזור? לאן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משטרה, משטרה, משטרה.

אולי זה ידרוש ללכת לתחנה ולהגיש תלונה, ועוד תלונה ועוד תלונה עד שיתייחסו.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משטרה לא תתייחס לזה, אני עובד מאוד צמוד בעבודתי עם המשטרה, דברים כאלה הם בטיפול הרשות המקומית. וגם הם לא תמיד יכולים להתמודד עם הנושא, מלבד פקחים שיגיעו ויחלקו דוחות חניה.

משטרה במקומות מסוימים בארץ אפילו לא אוכפת חניה, כל עוד יש לרשות המקומית פקח, הכל עובר לטיפולה, בשעות הלילה המאוחרות כשאין פקחים אז הדבר עובר למשטרה, ומנסיון הם לא עושים 90 אחוז מהפעמים כלום בנושא.

ברחובות באזורי בתי הספר אנשים עושים את אוטו דבר, העירייה ביצעה "פשיטה" של כמה שבועות רצופים בהם חילקו דוחות כל הזמן לכל אדם שעצר אפילו לדקה ועזב את רכבו, וירד להוביל את הילדים, כל אדם שלא עצר במפרצי החניה המיועדים או במקומות המסומנים קיבל דו"ח. בנקודת זמן מסוימת זה כבר רץ בין ההורים שמקבלים דוחות ולא לעשות את זה יותר, והם הפסיקו לתקופה, אבל עכשיו שוב חוזרים לאט לאט לעשות את זה.

לכן מציבים את השיטור העירוני בבקרים, באזורים בהם יש ריכוזים של מוסדות חינוך. אך גם השליטה על זה היא קשה מכיוון שישנה כמות עצומה של מוסדות חינוך בעיר.

אין פתרון אמיתי לדברים האלה, אנשים במדינה הזאת חא*** מוחלטים, לא מעניין אותם מאחרים חוץ מעצמם.

המלצתי היא ליצור קשר טלפוני עם המוקד העירוני באזור מגורייך ולמסור את פרטי המפגע, הדבר בטיפול הרשות המקומית.

עריכה אחרונה על ידי m.l
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...