Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה כל סוכן ביטוח שמדבר איתי לוחץ שאקח את הרכב למוסך שלו ?

martines
שימו לב! השרשור הזה בן 3428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי לי תאונה קטנה עם הרכב שדורשת פחחות.

השמאי שלקחתי העריך את הנזק ב X שקלים.

דיברתי מאז עם 4 סוכני ביטוח. השאלה הראשונה שמעניינת אותם זה אם תיקנתי את הרכב וכשאני אומר שלא מופעל עלי מכבש לחצים לשים את האוטו במוסך שהם ממליצים. וכל אחד ממליץ על מוסך אחר.

אחד הסוכנים התחיל להגיד משהו בסגנון של "ברגע שהרכב מגיע למוסך כשחברת הביטוח משלמת הוא מייד לוקח מחירים גבוהים בהרבה מאלה שהיה דורש ממך לשלם אם היית מגיע בלי קשר לחברת ביטוח".

זה מריח ריח מסריח של קומבינה.

יכול להיות שהסוכנים מקבלים משהו מבעלי המוסך שהם שולחים אליו ?

יכול להיות שמוסך שעובד לפי דוח שמאי מעגל פינות בשביל להשאיר לעצמו עוד רווח ?הרי חברת הביטוח תשלם את ה X שקלים לפי הדוח. ולא תיבדוק באמת שהכל בוצע לפי הוראות השמאי ...

ואם כך לא עדיף לי לקבל את הכסף מחברת הביטוח לקחת את הרכב ולתקן בעצמי ?

מישהו יכול לשפוך קצת אור על הנעשה מאחורי הקלעים של העולם הזה?

עריכה אחרונה על ידי martines
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר לשאול, למה יש לך 4 סוכנים. לא אמור להיות ביטוח אחד וסוכן אחד לאוטו?

מבחינת ביטוח זה גם משנה מי אחראי לנזק, אתה או מישהו אחר.

אם צד שלישי פגע בך לחברת ביטוח לא משנה איזה מוסך תתקן (אלא אם כן זאת אותה חברת ביטוח).

אם תאונה עצמית/או פגיעה ברכב אחר אז יוצא יותר זול להם שתלך למוסך שלהם (לחברת הביטוח ושוקה)

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו מה שקורה בסוכנויות שנגמרות בשם "ענק הביטוח" שם סוכני הביטוח בסרט נע. כל טלפון שאני מרים עונה סוכן אחר, וסה"כ ניסיתי לברר אם הצד הפוגע כבר מילא טופס פגיעה. וכל שיחה מתחילה בחקירה אם תיקנתי ואחר כך הרצאה על איפה אני צריך לתקן.

וכמובן גם סוכן הביטוח מהסוכנות שלי עם אותה מנטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שלקחת שמאי מטעמך, ולא שמאי שעובד עם המוסך או חברת הביטוח, זה כבר נקודת זכות. זאת מכיוון ששמאי אמור לשרת את האינטרסים שלך, ולא של המוסך במיקסום עלות התיקון או של חברת הביטוח בהקטנה שלו. לכל אחד אינטרסים מנוגדים ובד"כ זה בא על חשבונך.

אתה יכול לקבל הצעה בכל מוסך, אך על מוסכים שאינם בהסדר עם חברת הביטוח, תשלם השתתפות עצמית גבוהה יותר.

עדיין, אם אתה מקבל תיקון טוב יותר ומקיף יותר לטעמך, זה כדאי.

דרור- מנהל מוטורקאר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אשם בתאונה

לקחת שמאי שלך יופי

עכשיו קח את המוסך שלך לתיקון

ואת הכסף קח מחברת הביטוח שלך. אתה יכול לקבל גם את הכסף אפילו אם החלטת לא לתקן בכלל כולל מע"מ.

איך אני איתך?

אם רכב אחר אשם , אותה פרוצדורה רק מול חברת הביטוח של הרכב הפוגע, רק שם צפה ללא מנומס , שאתה הוא האשם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...