Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש את המכונית המהנה ביותר בנסיעה עירונית

איתן_כ
שימו לב! השרשור הזה בן 3428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא כתב שלא מעניין אותו כ"כ ביצועים וכוחות סוס ואחיזה. הוא לא מדבר על הנאה מנהיגה אלא מנוחות ופאר.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שצויין לפני אפשרות נוספת היא באמת אלפא ג'ולייטה ידנית אם תמצא ברמת גימור גבוהה.

לגביי סדרה 1 וa class לך תבחן אותם בסוכנות ברמת הגימור הגבוהה ותראה אם הן מספקות אותך מבחינת פאר לדרישותייך.

בהצלחה.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לך פעם ריפודי עור ברכב ?

אתה מחנה בשמש ?

אם התשובות הן לא וכן בהתאמה אל תתקרב לריפודי עור.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לך פעם ריפודי עור ברכב ?

אתה מחנה בשמש ?

אם התשובות הן לא וכן בהתאמה אל תתקרב לריפודי עור.

היו לך פעם מושבי עור?

הייתה לי שנתיים אלפא 159 עם מושבי עור בצבע שחור. אין דקה שאני לא מתגעגע. ואין בעיה של חום, אוורור וכד׳ אם המושב איכותי.

לפות״ש - כפי שציינו מעלי, לדעתי האלפא ג׳ולייטה ״תפורה״ עליך. חפש בפרט את רמת הגימור מילאנו שהגיע מעט מאוחר יותר הכוללת את כל הפינוקים כגון מושבי עור (מאוד יפים ואיכותיים ביותר) וגג שמש כפול (!). יש הצע רחב ברמות המחירים שאתה מציין, כמו גם אפשרות לגיר ידני, במיוחד בדגמים שהגיעו מוקדם יותר (הראשונות הגיעו ללא אופציה לאוטומט...). הביצועים מצויינים (170 כ״ס) מבלי להיות צרכן דלק כבד מדי (מנוע טורבו 1.4, סטופ-סטארט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה מעניינת, למרות שאני לא יודע בדיוק אם נכנסת בתקציב והיא גם לא ידנית אבל היא מאוד ייחודית זה הסיטרואן DS5.

אני חושב שמדובר ברכב מרשים ביותר שמספק חוויה מיוחדת.

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...