Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש את המכונית המהנה ביותר בנסיעה עירונית

איתן_כ
שימו לב! השרשור הזה בן 3435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

התקציב שלי הוא בסביבות 120-140 אלף ש"ח, אבל אני יכול גם למתוח אותו גם עד 170 אלף ש"ח.

הקריטריון החשוב ביותר הוא הנאה, אבל לאו דווקא זו המתקבלת מהרבה כוחות סוס ו/או התנהגות כביש בסיבובים, כי רוב הנסיעה היא בתנועה עירוני זורמת. יותר חשובים מושבי עור ושאר אביזרי פינוק.

מעוניין במשומשת בלבד מהמודלים 2009-2013 (כדי שמישהו אחר יספוג את ירידת הערך הגדולה).

נסיעה שנתית כ 10 אלפים ק"מ בשנה.

חמישה מקומות ישיבה.

רצוי גיר ידני, אבל אני ריאלי ויודע שלא ניתן למצוא בקבוצה הזו.

המועמדות כרגע הן:

סדרה 3 (אם כי עשיתי נסיעת מבחן על 316 חדשה עם חבילת M ספורט, היא מרגישה פשוטה למדי, אבל ראיתי שיש משומשות עם מושבי עור וכו').

אינפיניטי G37 (טרם נהגתי, קראתי שיש לה בונוס של צליל מנוע מהנה, מצד שני שלוש מאות ומשהו סוסים שאני לא חייב באים עם מחיר של צריכת דלק גבוהה)

מרצדס C

לקסוס IS250

מזדה 6 2013 בדרגת הגימור הגבוהה.

יש המלצות? אולי בכלל לשקול SUV?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, אם הדגש על נהיגה עירונית, עדיף רכב קטן וזריז על גדול וחזק. בפרט, שאין פה חיפוש אחר כוח והתנהגות כביש.

הייתי מציע לך להסתכל בכיוון של מכוניות כמו אאודי A1/A3, מרצדס A CLASS, אלפא מיטו ברמת הגימור הגבוהה מגיעה עם סלון עור, וכו'.

להבדיל - יש כמה מכוניות קטנות וייחודיות שתוכל אפילו להנות מהן כחדשות בתקציב (ואפילו עם גיר ידני!) כמו לנצ'יה אפסילון ברמת הגימור פלטינום, פיאט 500C (קבריו) שאני אישית הייתי בוחר אם אלו היו הדרישות שלי.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

שכחתי לציין את התנאי של 4/5 דלתות.

אמנם יש לנו גם מיצובישי גרנדיס כרכב לנסיעות משפחתיות, אבל אני מפזר בבקרים שלושה ילדים.

A קלאס בהחלט באה בחשבון (ואולי המתחרה סדרה 1 שאותה אפשר להשיג גם כידנית משומשת).

השאלה היא אם הן מעניקות תחושת פאר כמו האחיות הגדולות שלהן.

בעקרון, לאחר ניסיון רע עם שירוקו, אני לא שוקל אף רכב שצ'מפיון מייבאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לפזר כמה ילדים אין צורך ברכב ענק. A CLASS יכולה להתאים - בחנתי אותי לפני כמה חודשים כתחליף אפשרי לבראבו, היא ממש מכונית נעימה מאוד לנהיגה, קומפקטית אבל מספיק מרווחת בשביל ילדים מאחורה. תבדוק הצע משומשות, אני בטוח שכבר יש בנות שנה שמחפשות קונה.

עוד אפשרות מעניינת במיוחד אם אתה מחבב ידניות, אלפא ג'ולייטה - יש משומשות במגוון רמות גימור כשהגבוהות מפנקות בהחלט. ידניות במצב טוב, אגב, נחטפות.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

A או 1? תלוי ברמות גימור. עקרונית, שתיהן מרגישות איכותיות (בעיקר הבימר לדעתי), אך רמות האיבזור המקומיות אינן עשירות במיוחד (לפחות לא ב-1, כל עוד אין עליה קיט M או תג 135M).

שתיהן לא מרווחות במיוחד ותאי המטען שלהן לא בדיוק מרשימים בנפח. ה-1 מהנה יותר לנהיגה, בעיקר בוורסיות עם יותר פלפל (נגיד - 118i, היות ואין 125i בארץ).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אכן מניח ש A קלאס או סדרה 1 יספיקו.

השאלה, שהתשובה עליה היא סובייקטיבית, היא מי מהן תיתן את התחושה המפוארת יותר?

איך אתה מגדיר מפוארת? אף אחת מהם אינה רכב פאר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה מגדיר מפוארת? אף אחת מהם אינה רכב פאר...

זהו, לכן שאלתי בהתחלה על סדרה 3 וכיו"ב.

אני מחפש פאר בסביבת הנהג - מושבי עור וגדג'טים שיתנו תחושה לנהג קרובה לזו שמציעות האחיות הגדולות (או שאלך על האחיות הגדולות...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיני זה אחלה אבל יתכן שחורג מעל התקציב. מיני ONE נמכרת ב-150K, אבל יש לה מנוע שיתכן ולא יספק אותך (1.2 ל' ו-102 כ"ס). מעליה יש את הקופר עם מנוע 1.5 ל' ו-136 כ"ס אבל המחיר כבר 175K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...