Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע שבי סמול בלוק מודל 90 מקורי,איזה שמן מנוע עדיף,סינטטי,חצי או מינרלי?(קמארו 90)

much
שימו לב! השרשור הזה בן 3398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה בכותרת

הגיע זמן הטיפול ואני מעניין לפנק את הרכב בשמן מנוע אייכותי, המנוע אומנם ישן אך מקורי(מעולם לא נפתח) ואינו צורך שמן במיוחד ולא מעשן,איזה שמן הייתם ממליצים לי לשים ובאיזה צמיגות ע"מ שלא יהיו נזילות והזעות מהאטמים וממחזיריי שמן?

תודה ויום טוב.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השאלה בכותרת

הגיע זמן הטיפול ואני מעניין לפנק את הרכב בשמן מנוע אייכותי, המנוע אומנם ישן אך מקורי(מעולם לא נפתח) ואינו צורך שמן במיוחד ולא מעשן,איזה שמן הייתם ממליצים לי לשים ובאיזה צמיגות ע"מ שלא יהיו נזילות והזעות מהאטמים וממחזיריי שמן?

תודה ויום טוב.

10W50

or 20W50

or 5W50

dosent matter as long as its 50

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה בכותרת

תודה ויום טוב.

תבדוק מה היצרן ממליץ ושים את זה

זה לפחות מה שאני הייתי עושה באוטו כמוש לך

עריכה אחרונה על ידי dudi oknin

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה המלצת היצרן אך ראיתי לא מעט אמריקאיות שעל פקק מילוי השמן שלהם רשום 5/30.

קובי, 20/50 למשל זה לא שמן מינרלי?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי על הפקק רשום 5/30,קובי,אם המנוע לא סטנדרטי,ז״א ראשים אחרים קאמשאפט,כל מיני קישקושים כאלה,זה משנה משהו או שעדיין מומלץ 10/50 או 20/50?

CELICA כמה פוזה8)

VTI כמה כח:twisted:

GTI6 כמה אחיזה:lol:

S2K4LIFE:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה- 5/30 נועד לאפשר למרימי השסתומים לפעול במזג אויר קררררר. קררררר הכוונה כמו שיש כעת במזרח ארה"ב ולא קר כמו בתל אביב.

ב 305 שלי אני משתמש בחורף ב 10/40 ובקיץ ב 20/50. אם נשאר 20/50 בחורף ב99% מהזמן אני לא מרגיש בעיה. לפעמים שסתום דופק כמה שניות עד שהשמן מתחמם.

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שאני מחליף שמן כל חצי שנה מקסימום שנה, אין טעם לרכוש שמן סינתטי או חצי סינתטי.

יש לי מנוע 305 ששיפצתי ב 1991 ומאז נסעתי כ 60,000 ק"מ עם שמן מינרלי ואין בעיות שאני יודע עליהם. המנוע לא "אוכל" שמן, שקט, ואין נזילות ומניע במכה ראשונה גם במזג אויר קר. היום הניע אחרי שבוע בלי בעיות.

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בשורה התחתונה, גלון שמן 20/50 מינרלי מחברה טובה יהיה מספיק טוב גם לחורף וגם לקיץ ?

אגב,גם אצלי המנוע 305 מקורי שנת 90 .

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל למה למעשה להסתפק בשמן מינרלי מיושן אם אפשר לפנק את המנוע ולהאריך את חייו עם שמן סינטטי מלא מודרני עם כל התוספים?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי,ונניח שהשיקול הוא לא כלכלי ואין לי בעיית תקציב ,איזה שמן סינטטי אייכותי הכי מתאים למנוע כזה?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...