Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ערמונים - איך נמנעים מאסון במטבח?

kramerica
שימו לב! השרשור הזה בן 3485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום אחרי הצהריים אני בסופר, רואה ערמונים. מתלהב ולוקח הביתה.

כמה שעות אחר כך מחמם תנור ל-220 מעלות, חורץ את הערמונים לאורך עם סכין ושם בתנור.

פחות מעשר דקות עוברות ואני שומע שני פיצוצים. כל התנור מפוצץ פרורי ערמונים. מוציא מהר את התבנית ומניח שיתקררו. איזו טעות, לא עוברת דקה ושוב פיצוץ שמחווה בכמה נוספים אחריו. מזל טוב - כל המטבח מטונף וזה הגיע עד לסלון.

כמובן שקודם כל אכלתי. היה מעולה.

10 דקות אכילה 30 דקות ניקיון (וזה כי עוד לא ניקיתי את התנור בכלל).

5 דקות נוספות ואני כבר פה בפורום כותב את ההודעה ותוהה מה לעזאזל עשיתי לא בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חורצים דרך הקליפה. חתך ממש, לא שריטה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקרו.

חורצים את הערמונים חריץ דק בקליפה שחודר את הערמון עצמו. (עומק של חמשה-שה מ"מ בערמון).

מנסיון שלי במיקרו שלי - 2 דקות, כל פעם 4 ערמונים. הטעם יוצא כמו בשדרה בפריז, רק בלי הפיח ובלי הפאסון.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני זורק אותם בטוסטר, לאחר חירוץ או קטימת חלק מסויים ממנו. אין נזקים היסטריים אצלי.

אם יזדמן לך למנגל בקרוב - אל תוותר על הערמונים לקינוח, הם יוצאים פשוט מעדן על האש.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז, אתה חי, חשבתי שנספית!

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היחיד שנהנה לשים אותם על רשת על הגז שישרפו כמו שצריך ויתפוצצו להנאתם?

לא זכור לי לכלוך יוצא דופן חוץ מכמה קליפות שרופות בתחתית הרשת, אבל ללא פיצוצים ושאר פירוטכניקה (ואני לא חורץ אותם וכו', פשוט מוציא מהשקית ומניח על הרשת מעל הלהבה).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...