Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון צבע רגב עם צבע אקריליק

gggg2
שימו לב! השרשור הזה בן 3451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מתכנן לתקן חלודה במכונית שלי ע"י צביעה באקריליק, עכשיו השאלה שלי אם אין בעיה פשוט לקנות צבע אקריליק מכל חנות אומנות ולהשתמש בו, איך אני מתאים בדיוק את הצבע של המכונית שלי עם הצבע של האקריליק?

איך אני מסיר את החלקים עם החלודה? יש לי מכונה של נייר חול (משייף עם נייר חול) האם זה יספיק? האם זה מסוכן ויכול להיות שבכלל לא ניתן לשייף חלקים כלשהם? איך זה עובד?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בשביל להבין יותר טוב, אתה הולך לקנות צבע כלשהוא שלאו דווקא מותאם לרכב, בלי צבע פריימר ולהשתמש בו? אין לך שום סיבה לעשות את זה.

לכל רכב יש קוד צבע והולכים לחנות צבעים ייעודית ומזמינים שם צבע.

תיקון פגיעות זה תהליך מורכב, צריך לשייף , לצבוע צבע יסוד, ומעליו את הצבע הרצוי. ומעל הצבע שכבת לקה.

טיפול בחלודה יש כל מיני דרכים - בצע חיפוש( ולא קולה זה לא באמת מסיר חלודה).

חוץ מזה, חכה לתגובה יותר מקצועית משלי.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מסיר חתיכות חלודה רופפות, משייף אותה עד שהיא דקה, משתמש בממיר חלודה (חומר שבתהליך כימי ממיר את החלודה לצבע בסיס) ואז צובע מעל. כמובן שעדיף עם פריימר, לקה וכו', אך בכל מקרה אלא אם אתה צובע את כל החלק זה לא יראה אותו הדבר ויהיו הבדלי צבעים.

יש לך את טופקולור בת"א שמוכרים צבעים ע"פ קוד הצבע של הרכב (הם יקרים לדעתי) ויש עוד חנויות שמתעסקות עם זה.

זה תהליך שצריך לדעת איך לעשות אותו וללמוד אותו, לכן השאלה איזה תוצאה אתה מחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע יש את כל הגג וכמעט צד אחד שלם של הרכב שעם צבע דאויי והרבה שריטות, הפגוש לא חלוד אבל ב 60% ממנו או שהצבע קולף ורואים את הפח או שהוא שבור לגמרי, בחלון אחורי יש קצת חלוגה ובגריל קדמי יש דיי הרבה חלודה.

אני מחפש פיתרון פשוט, אני יודע שזה קשה להשיג תוצאה אחידה ללא צביעה של כל הרכב אבל הייתי רוצה ספריי צבע שיתאים (כחול כהה פולו MK3 מישהוא יודע איזה מספר צבע זה?) ויש לי לקה כבר, השאלה אם אני עובר עם נייר חול מנקה איפה שצריך ועובר עם הספריי צבע הזה - (מה שתציעו? וכמה הוא אמור לעלות?) ולאחר מכן לקה בשביל השתקפות האם זה יספיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

יש מקומות בהם אפשר לקנות צבע בגוון זהה של הרכב בתרסיס לשימוש עצמי. התוצאה לא יפה כמו אצל פחח אבל למי שמחפש זול - זה הכי זול שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...