Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מושב אסלה 'רוקד'

PsyOr
שימו לב! השרשור הזה בן 3449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי בעיה עם מושב אסלה (לא הזולים מפלסטיק), הוא כל הזמן "רוקד" - זז לצדדים עם קצת לחץ עליו.

בתמונה מופיעים החלקים שזזים:

1.jpg

אציין שהמושב מחוזק היטב לאסלה, רק החלק הזה זז כאילו בלי קשר לחיבור לאסלה.

מה אני עושה לא בסדר?

כבר החלפתי מושב אסלה רק בגלל השטות הזאת וגם בחדש אותה תופעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגים חדשים.

לא נראה לי שזה קשור להברגה, הברגים מחוזקים, החלק התחתון שנוגע באסלה לא זז, רק המוט הקצר הזה (ב2 הצדדים) ממשיך לזוז לא משנה כמה הברגים מחוזקים.

זה פשוט משגע.

הבורג פרפר מפלסטיק איתו מברגים את האומים, אבל שוב זה לא נראה לי קשור כי הברגים מחוזקים עד הסוף.

אגב איפה אפשר להשיג את הפרפר הזה ממתכת? (לא יודע מה המידה של האומים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאלץ לפתוח את הפרפרים מלמטה ולשחרר את הבסיסים מהאסלה. כאשר הצירים יהיו בחוץ תהיה לך גישה לבורג שמחזק את המוט הקטן לבסיס.

אחר כך תצטרך להחזיר את הכל למקום.

נוסע על:

טויוטה פריוס 2019.

טויוטה קורולה 2008 רובוטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק!

משום מה הברגים שם החליטו לקחת קצת חופש.. אחרי חיזוק המושב לא זז, כמעט, עדיין יש טיפה תזוזה לצד (רק כשאני מנסה להזיז אותו)..נראה לי שזה קשור כבר לחיבור אחר שמתחבר למושב, לא יודע אם אפשר להגיע למצב שהמושב מקובע בלי לזוז בכלל.

תודה!

אגב, יש דרך 'מיוחדת' להבריג את הברגים הארוכים? שמתי לב שבאחד הצדדים כשאני מחזק את האום יותר מדי אז הבורג יוצא מהחיבור שלו..

עריכה אחרונה על ידי PsyOr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

טוב מקפיץ את הנושא, נשבר לי ה-ז$# מהמושב אסלה המעפן הזה, העיקר עולה מעל 100 שקל על כלום.

פעם שנייה שאני קונה את החרא מושב הזה בשביל לגלות שההברגה המעפנה שלו באיכות יותר ירודה מ'הכל בדולר' בעליאקספרס.

למי שלא מכיר את סוג האסלה\ההברגה שלה (אין תמונה של הזבל הזה בגוגל) - זה כמו בתמונה בהודעה הראשונה, העיגול מתכת הזה (עדין כמו נייר טואלט) שמתחתיו יש 2 חורי הברגה ואת הבורג שאותו צריך לחזק כדי שהמושב לא ירקוד.

זה מגיע גם עם פלסטיק עגול בקוטר של העיגול שיש לו 2 חורים, מן בורג אחיד כזה שאותו מבריגים לאחד משני החורים וחתיכת גומי בצורה של חרוט, אום ושייבה. (כמובן הכל כפול 2).

בקיצור - 2 החורי הברגות מתחת לעיגול 'מתכת' הזה, לא מהאיכותיים בלשון המעטה, כל פעם אני מוצא את עצמי מנסה שוב לחזק\להבריג את הבורג לחור רק כדי לגלות שהוא רופף קצת בפנים עד שייפול בפעם הבאה.

מושב אסלה די חדש, אבל אני לא מתקרב יותר לסוג החרא הזה.

אשמח להמלצות על מושבי אסלה נורמליים שאני לא צריך כל יומיים לחזק הברגות או לחטוף ג'ננה על האיכות המחורבנת שלהם, אלא אם כן עדיף כבר לקנות מושב אסלה מפלסטיק זול ואז לא יהיו לי תלונות גם ככה על האיכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את הפלסטיק הרגיל וזהו. גם מושב אקריליק של 400 שקל עם חיבורים ממתכת בציפוי כרום, בסוף יירד מהאסלה בחתיכות. האחרון שלי היה ממלמין עם פורניר, וגם הוא רוקד. הכח שאתה מפעיל עליו גם כגבר בעל משקל ממוצע, הוא פשוט עצום מול ארבעת הברגים המסכנים האלה.

המושב פלסטיק הרגיל לא יאכזב אותך. אם אתה רוצה קצת עיצוב, קח לך פרוייקט אומנותי, צבע לבד.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה די מצער, אבל הניסיון שלי דומה: המושבים הזולים יותר עמידים יותר.

קנה הכי זול שיש.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקוריים שמגיעים עם אסלות איכותיות מחזיקים שנים ולא נטרקים. ממליץ לחפש בכיוון הזה אם יש תקציב.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון להגיד שהפשוטים מחזיקים יותר זמן, ולהיפך.

תקנה מחברה טובה (פלאסון) ולא יהיה לך בעיות.

ד"א נראה לי שבכלל לא מתאים לשים הפשוטים מפלסטיק לשירותים שלך, שכנראה יש לך מונו בלוק (הנייאגרה יושב ממש על האסלה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את הפלסטיק הרגיל וזהו. גם מושב אקריליק של 400 שקל עם חיבורים ממתכת בציפוי כרום, בסוף יירד מהאסלה בחתיכות. האחרון שלי היה ממלמין עם פורניר, וגם הוא רוקד. הכח שאתה מפעיל עליו גם כגבר בעל משקל ממוצע, הוא פשוט עצום מול ארבעת הברגים המסכנים האלה.

המושב פלסטיק הרגיל לא יאכזב אותך. אם אתה רוצה קצת עיצוב, קח לך פרוייקט אומנותי, צבע לבד.

מושב אסלה איכותי לא יירד בחתיכות. הנזק שיכול להיות הוא מנפילה שלו ע"ג האסלה עצמה.

כ"כ - צבעת פעם בעצמך מושב אסלה שאתה מייעץ לו לעשות כן ? (לא למיצג - אלא אחרי הצביעה, לשבת עליו בשימוש יום יומי)

הרי בסוף הצבע יידבק...אתה יודע איפה... 8)

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולגי,

מבחינת עיצוב, אמנם לא אני צבעתי אלא מישהי מהעבר (הרחוק). נשארו כמה זכרונות, אחד מהם הוא עיקרון של שמירה על חדר אמבטיה נקי ויפה, גם לרווק 8)

התכוונתי לצביעה (ועיטור, בהדבקה למשל.) של מכסה האסלה בלבד. לא מה שמכונה "הקרש".

אני מניח שאת הצירים של מושב האקריליק שלי היה ניתן להציל אם פעם בכמה חודשים היתי מפרק\מסיר קורוזיה\משמן\מרכיב בחזרה. אבל מי חושב על זה?

לאיזה נוסטלגיות הביא אותי שרשור של אי שביעות רצון ממושב אסלה.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...