Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב דרך חברת THG

guravi
שימו לב! השרשור הזה בן 3464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

בעקבות פרסום ביד2 לגבי רכב מסויים, יצרתי קשר עם המוכר והתברר שמדובר בבחור אירופאי שעבד בארץ כמה שנים וכשחזר לארצו הוא לקח איתו את הרכב.

התברר לו שהמסים שהוא צריך לשלם גבוהים מאוד ולכן הוא החליט למכור את הרכב בישראל.

לצורך העניין הוא שכר את שירותיה של חברת THG שמבצעת בדיקה לרכב, מעבירה אותו לארץ לקונה הפוטנציאלי למשך חמישה ימים שבהם הוא יכול להחליט האם לרכוש את הרכב או לא.

האם מישהו שמע על החברה הזו / מכיר את התהליך?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה זמן היה פרסום של איזה בחורצ'יק עם אותו סיפור. מדובר בהונאה ואני חושב שהוא אפילו לא ראה את הכסף שלו בחזרה

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עוקץ! היה פה כבר בחור שנעקץ.

תתקדם הלאה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו רמאות ב100%, לא שווה את זה.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

ראשית תודה על התגובות המהירות.

להבדיל מהסיפור על השוטר האנגלי, במקרה זה פנה אליי בחור שטען שעבד בחברה ישראלית שנסחרת בנסד"ק, האנגלית שלו הייתה ברמה טובה ולא כפי שהופיע בשרשור הקודם.

אמנם לא פניתי לחברה לברר על הבחור (אולי כדאי לברר / ליידע אותם) אבל זה נראה לי אמין.

החשש עלה לאחר שהחברה ש"מטפלת במכירה" פנתה אליי, חזרתי אליהם עם כמה שאלות ואז הגיע מייל שמסביר את התהליך ודורש להעביר את הכסף על מנת שהרכב יישלח לארץ.

וכמו שאמרו רבותינו:

פה חשדתי.jpg

במקביל לפנייה לפורום, שלחתי שאלה לחברה האם ניתן לבצע את התהליך ואת הכסף להעביר רק לאחר הקנייה - הרי המוכר טוען שהרכב בכל מקרה יימכר בארץ... עדיין מחכה לתשובה.

כמו כן פניתי ליד2 לגבי המודעה, שלחו תגובה שהנושא ייבדק.

עובדתית, הבוקר המודעה נעלמה - לא יודע מה משני התהליכים האחרונים גרם לכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...