Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש בעיה לשלוח לארץ מגן תחתון לפגוש?

GABIUBOGI
שימו לב! השרשור הזה בן 3485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

כמו ברוב רכבי הקיה פורטה בשנים 2009-2012 גם לי חסר את המגן מתחת לפגוש הקדמי. בהתחלה זה לא הפריע לי אבל עכשיו כשאני רואה שזה עולה באיבי רק 160 ש''ח כולל משלוח אני מת להזמין ולהתקין את זה.

האם יש בעיה עם גדול המשלוח? כי זו חתיכת שקית...

http://www.ebay.com/itm/08-11-OEM-KIa-Forte-Front-Bumper-Lip-1P-All-New-Cerato-/170613028465

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה.

עדיף שלא לרשום על החבילה מוצר לרכב אלא משהו יצירתי יותר למניעת דרישות משרד התחבורה שאמנם יספקו לך ללא בעיות אבל רק אם תצליח לתפוס אותם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קיבלתי חבילה בגודל זהה לפני חודש בלי שום בעיות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם החבילה תיעצר במכס, יהיה ניתן לשחרר אותה בשחרור מהיר מכיוון שלא מדובר בחלק שצריך אישור.

תשים לב שהמוכר ישלח את החבילה בדואר רגיל ושלום על ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...