Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה לגבי רמקולים

drvm
שימו לב! השרשור הזה בן 3468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, נתחיל מזה שהרכב המדובר הוא I-20

יש מגבר ברכב. המערכת היא HU.

1) שאלה כללית קודם כל, האם זה משמעותי האם אני מחבר את הקומפוננט מקדימה או מאחורה? אני מתכנן לעשות לבד ואם זה לא ממש משמעותי זה יחסוך לא מעט עבודה לחבר אותם בדלתות האחוריות שכבר יש הכנה.

2) כאשר התקנתי את המגבר אז המתקין אמר לי שהיא ביצע ניתוק לרמקולים האחוריים, האם זה חשוב ? למה זה משמש בדיוק ?

ואני שואל זאת כדי להבין האם צריך לבצע ניתוק גם לרמקולים הקידמיים במידה ואני אכן מעביר לשם את הקומפוננטים.

עכשיו התכנון הוא כזה:

למגבר לחבר את 2 הקומפוננט לקדימה של הרכב ו -2 רמקולים הקידמים היום שהם המקוריים שבאו עם הרכב להעביר לאחורה והם יהיו מוגברים באמצעות המערכת המקורית.

השאלה אם עדיף לחבר אותם גם למגבר (2 ערוצים) את כל 4 רמקולים בגישור או להשאיר אותם למערכת המקורית?

אני צריך המצלמה בבקשה לקומפוננט מחיר עד 600 שח (קיבלתי המלצה מחבר על ה- Focal 165A מה דעתכם ?)

תודה רבה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.הקופוננט צריך להיות מותקן מקדימה.

2.ניתוק = חיתוך החוטים בלבד ,פירוק זה כבר עניין אחר.

אם הוא רק ניתק אותם משמע חתך את החוטים ברמת הכניסה לדלת אתה יכול לחבר אותם שוב.

בכל אופן מיקום רמקולים בדלתות האחוריות הוא מיקום לא אקוסטי.

אתה גם לא תקבל באס כמו שצריך ,התקנה של רמקולים 6X9 על המגש האחורי תהיה הרבה יותר יעילה לדעתי.

בנוגע לקומפוננט הפוקל טובים

בתקציב של בין 400-700 שח יש לך מספר סטים שאתה יכול לשקול :

Focal 165a

Focal 165as

GTO6508C JBL

Tempo 6 Morel

TSA1605C Pioneer

REF6530CS Infinity

Cs65 Cerwin Vega

SPG17CS Alpine

ARC AUDIO Xdi6.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה

הסיבה שאני לא שם 6*9 זה כי אני לא רוצה לחתוך את המגש האחורי..

יהיה הבדל משמעותי אם קומפוננט מקדימה ו 2 מקוריים בדלתות אחוריות

לעומת 2 קידמיים מקוריים ו 2 9*6 במגשה אחורי ?

לפי דעתי מה שראיתי הוא לא התעסק עם הדלתות כאשר הוא שלף את ה HU

הוא כנראה חתך והלחים את המגבר (שמחובר כמובן לממיר מתח כי זה מערכת מקורית) לכבל של הרמקולים ומשם לבננה שמתחברת למערכת.

ברגע שאפרק שוב אראה בדיוק מה הוא עשה ואתייעץ על כך.

תודה על מבחר הדגמים אך עם מגבר מה צפוי לתת לי תוצאה טובה יותר? אם תוכל להיות קצת יותר קונקרטי 2-3 דגמים

נגיד הפוקל ה 165A (לא ראיתי בזאפ לדוגמא 165as)

ואולי עוד 2 מחברה אחרת..

ואם מישהו יכול לענות לי על השאלה מה עדיף לחבר את כל ה 4 רמקולים בגשר או קומפוננט למגבר ו 2 למערכת מקורית?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היא לא להשתמש בברמקולים המקוריים כלל

אלא להתקין קומפוננט קדמי +6X9 אחוריים ,על כל פנים כל סטאפ עם רמקולים 6X9 יהיה טוב יותר על זוג 6.5 אינצ אחורי בדלתות.

אם אתה לא רוצה לחתוך את המגש האחורי עבור 6X9 אתה יכול לשקול רכישה של סאב קומפוננט קדמי ולהשאר ורמקולים מקוריים אחוריים בדלתות

שמוגברים ע"י המערכת המקורית.

בנוגע לדגמים הייתי הולך על אחד הפוקאלים

או על המורל או על האלפיין.

ברגע שאתה מחבר 4 רמקולים בחיבור מקבילי למגבר 2 ערוצים

אין לך שליטה על כל זוג ערוצים בניפרד, אני הייתי מחבר את האחוריים למקורי ואת הקומפוננט הקדמי למגבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או תודה רבה עכשיו אני יותר מכוון בהרבה זה מה שאעשה ככל הנראה

מה זה הסאב קומפוננט (סאב בנפרד + קומפוננט? או קומפוננט כולל סאב?) מצטער על הבורות..אתה יכול להמליץ לי על כאלה ? ואז אשים אותם כמו שאמרת בקדימה מוגברים ואחוריים בדלתות למקורית

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמקולים בדלתות האחוריות כבר יש לך הם רק מנותקים.

אני מציע לך לחבר אותם בחזרה ,להתקין סט קומפוננט שגם הוא מחובר להגברה של הרדיודסיק

ולרכוש סאב בסיסי טוב אותו תגביר ע"י המגבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

King אמיתי אתה, עוזר לי מאוד

אתה חושב שכבר יש רמקולים בדלתות והם רק לא מחוברים ? איזה סיבה יש להם לעשות כזה דבר ?

אבדוק זאת.._(ואם יש לך מידע בנושא אשמח) בכל אופן אם אין אעביר את הקידמיים לאחורה ובקדימה אשים קומפוננט,

אבל עם הגברה של ה HU ישמעו מהם טוב ? נראה לי שאלך על המורל או הפוקל 165A.

*בגדול אני רואה שלא ממש משתלם להביא רמקולים מחו''ל ההפרש לא כ"כ משמעותי או שאני טועה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2) כאשר התקנתי את המגבר אז המתקין אמר לי שהיא ביצע ניתוק לרמקולים האחוריים, האם זה חשוב ? למה זה משמש בדיוק ?

ואני שואל זאת כדי להבין האם צריך לבצע ניתוק גם לרמקולים הקידמיים במידה ואני אכן מעביר לשם את הקומפוננטים.

ע

תודה רבה רבה

אני מסתמך על מה שאתה אומר,ובכל אופן אם אתה לא בטוח תברר את העניין.

אם ישמעו מהם טוב זה מאוד תלוי באיכות של המערכת המובנת ברכב

ברוב המקרים קומפוננט 6.5 אינצ יהיה עדיף על רמקול קוואסלי מקורי באותו גודל.

לא כל דבר משתלם להביא מחו"ל ישנם מוצרים שכן וישנם כאלו שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...