Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חריקה ברוורס קיה ריו 2014

noknok
שימו לב! השרשור הזה בן 3446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אני כבר 5 חודש על קיה ריו סדאן 1.4 ידנית,

עשיתי עליה 7300 קילומטרים בערך והחל מאתמול התחיל רעש חריקה מטריד בנסיעה ברוורס,

הרכב תמיד עשה רעש מצחיק ברוורס(גלגל שיניים מסתובב מהר) אבל עכשיו יש גם חריקה לא נעימה,

האם דחוף לבדוק את זה במיידי? ממה זה יכול להיגרם ברכב כזה חדש?

המון תודה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תקליט את הצליל שנוכל לשמוע? תנסה לנפק לנו עוד פרטים - מתי זה קורה, אולי לא הכנסת את ההילוך עד הסוף בטעות?

ואם אתה חושד, גש למוסך שיוודאו שאין בעיה. ואם יש - שיטפלו, בשביל זה יש לך אחריות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי להקליט הוא חלש מידיי כדי שישמע פה,

הרעש הוא רעש חריקה כזה,לא חזק מאוד, זה לא קורה במהלך שילוב ההילוך אלא בזמן הגלישה לאחור עם הקלצ'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב באחריות מלאה, סע למוסך מורשה הקרוב לביתך, תשלב הילוך לרוורס לתן להם לשמוע.

לאבחן דבר כזה דרך הפורום קצת פחות אפשרי לדעתי.

גם חבל בכלל לשבור את הראש בעצות או רעיונות כאלה ואחרים, יש אחריות, רכב חדש. סע לקיה ושיהיה להם בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתי לנסות עכשיו לשחזר את הרעש כדי לבדוק אבל הרעש נעלם לגמרי..ממש במשך 5 דקות אני עושה רוורסים בתחנת דלק לשחזר את הרעש ו..כלום.

אמרו לי שיכול להיות שנתקע לי משהו מתחת לאוטו וזה השתחרר החוצה, השאלה היא אם דחוף לבדוק את זה במיידי או שאפשר לחכות עם זה לסופ"ש או אם זה חוזר באמצע השבוע לקחת את זה אז?

העניין פה זה לא ש"זה בעיה של קיה שהם יבדקו" ללכת עכשיו למוסך עם האוטו זה חצי יום עבודה ואצלי מאוד קשה להיעדר מעבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מישהו שאתה סומך עליו שיכול ללכת עם הרכב שלך למוסך? נניח אח/ות, חבר ממש טוב שאתה סומך עליו, אבא/אמא? אתה לא יכול לגשת למוסך ביום שישי?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לגשת למוסך ביום שישי,

השאלה היא אם זה בסדר "לסחוב" את התקלה עד יום שישי...אם זה יופיע לי שוב אני אנסה לפנות זמן במשך השבוע, אבל אם אין את הרעש יותר יש טעם ללכת למוסך "דחוף"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים,

הרעש חזר לי ביום חמישי,

לחיצה עדינה על הברקס מפסיקה את הרעש.

מחר יוצא לי להיות בצריפין ויש את מוסך הילוך שישי שהוא מורשה קיה והוא ממש קרוב אני שוקל ללכת לשמה, מישהו מכיר את המוסך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים,

הרעש חזר לי ביום חמישי,

לחיצה עדינה על הברקס מפסיקה את הרעש.

מחר יוצא לי להיות בצריפין ויש את מוסך הילוך שישי שהוא מורשה קיה והוא ממש קרוב אני שוקל ללכת לשמה, מישהו מכיר את המוסך?

שיבדקו דיסקיות אחוריות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...