Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למחשב מדיה סנטר

EmptySoul
שימו לב! השרשור הזה בן 3457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך המלצה למחשב מדיה סנטר בסיסי שהוא יהיה מחובר קבוע לטלוויזיה.

אני לא צריך מפרט מפלצת אלא משהו בסיסי שיתן תמורה טובה.

על מה אתם ממליצים?

בטווחים של עד 1600 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש כאן ישנו מוצר חדש שנקרא "קוביה" , המכשיר לא יקר מחד ודי טוב על אף שנחשב די בסיסי מאידך.

יש דיון בפורום הנ"ל, תקרא את כולו.

נ.ב אין לי כל קשר לחברה, אני אפילו לא לקוח שלהם.

מקווה שהצלחתי לעזור

בהצלחה במציאת המכשיר המתאים עבורך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.aliexpress.com/store/product/Tiny-PC-4GB-DDR3-64GB-SSD-500GB-HDD-Intel-Core-i5-3317U-1-8GHz-Integrated-Intel/217312_1902467898.html

וכל מילה אחרת מיותרת ,

יש אפשרות לשחק בקונפיגורציה של המחשב ראה מה הכי מתאים לצרכים שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינטל נוק אופציה מעולה. ניתן לקנות אותו בארץ.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בעד הנוק, אבל בתקציב שלו הוא לא יקבל יותר מסלרון או דואל קור בסיסי, בשביל I3 יש צורך להרחיב את התקציב באופן מהותי.

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=BOXD34010WYKH-4-500&cart=141479912625395357&lang=heb

זה בתקציב נמוך:

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=BOXDN2820FYKH0-4-1TB&cart=141479912625395357&lang=heb

אפשר לעשות פה כמה שדרוגים לשפר אותו, אבל עדיין יהיה חלש יותר מהI3.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ על הנוק לשימושים הללו, בסרטי FHD או פיענוח 3D המעבד נוטה להתחמם ולהוריד תדר (לא בהתחלה, אבל לאחר כמה חודשים שבהן ההיטסינק קלט כמה גרגרי אבק), מה שהופך אותו למאוד איטי, למרות המיצוב של המערכת ע"י אינטל כמדיה סנטר, הוא יותר יתאים עבור גלישה ושימושים משרדיים בהם המעבד לא נמצא בעומס קבוע למשך הרבה זמן.

אם משתמשים בנוק, רצוי מאוד להתעלם מהנטייה להניח אותו איפשהו מאחורי הטלווזיה, מקום מאוורר יהיה מומלץ.

עריכה אחרונה על ידי saay222
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקחת מארז קטן יחסית ולדחוף בו לוח MINI ITX, עם איזה מעבד דואל קור סביר או אפילו i3.

הנה משהו מKSP ב1889₪:

Intel Core i3 4160 3.6Ghz 3MB L3 Cache s1150 - Tray‎

Arctic Freezer 11 LP CPU Cooler‎

Asus H81I-PLUS LGA1150, Intel H81, DDR3 1600, PCI-E, VGA, DVI, HDMI‎

G.Skill 4GB DDR3 1600Mhz PC3-12800 F3-1600C11S-4GNT‎

HGST Travelstar 5K1000 HTS541010A9E680 1TB 5400RPM‎

Antec ISK 310-150 Mini-ITX Desktop Case with 150W PSU‎

הרכבת חבילה מחלקים שבמבצע

עם דואל קור זה ייצא בלי חריגה בכלל. אפשר להקטין הרדיסק ל500GB ולהוריד את המחיר.

ההרדיסק הוא של לפטופ (גודל 2.5") שכן זה מה שאפשר להכניס במארז.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי לפני שבועיים את המחשב הבא:

http://www.aliexpress.com/store/product/DHL-Free-Shipping-Linux-Win7-Win8-OS-4-USB3-0-Ultra-PC-Intel-Core-i5/217312_1902126489.html

הגיע תוך שבוע בערך.

שירות מעולה של המוכר, קיבלתי הסברים ותשובות להרבה שאלות שהיו לי מאוד מהר ובאופן מקצועי ואדיב.

הותקנו חלקים בדיוק כמו שביקשתי.

עובד מצויין. מריץ XMBC זמן פופקורן ועוד. 1080P רץ חלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

R'n'B, בתיאוריה זה יפה ונחמד,

אבל אתה מקבל מחשב בלי אחריות, עם אופציות שדרוג מאוד מוגבלות, בלי מערכת קירור - מה שאומר שתחת מאמץ כנראה תהיה פגיעה בביצועים, הרדיסק SSD 64GB שלא מספיק לכלום.

מה גם שמניסיון עם מחשבים סיניים כאלו, לרוב האמינות שהם מראים נחותה מהותית ממחשב שמורכב מרכיבים של מותגים, לוח אם של ASUS יציג במרבית המקרים אמינות מאוד טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ על הנוק לשימושים הללו, בסרטי FHD או פיענוח 3D המעבד נוטה להתחמם ולהוריד תדר (לא בהתחלה, אבל לאחר כמה חודשים שבהן ההיטסינק קלט כמה גרגרי אבק), מה שהופך אותו למאוד איטי, למרות המיצוב של המערכת ע"י אינטל כמדיה סנטר, הוא יותר יתאים עבור גלישה ושימושים משרדיים בהם המעבד לא נמצא בעומס קבוע למשך הרבה זמן.

אם משתמשים בנוק, רצוי מאוד להתעלם מהנטייה להניח אותו איפשהו מאחורי הטלווזיה, מקום מאוורר יהיה מומלץ.

נראה לי כמו בעיה ספציפית אצלך.

יש לי את ה-NUC i5 החדש כבר כחצי שנה, מריץ סרטי בלוריי 3D ללא שום בעיה, ומעולם לא הרגשתי שום גמגום.

אם לא צריך בלוריי 3D מלא, אז אפילו ה-NUC סלרון הבסיסי יעשה את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי נוק בעצמי, אני עובד בזה, הניסיון שלי הוא על כמה יחידות.

המערכת נבנתה עם מערכת קירור מספיקה, אבל גבולית, ולכן הבעיות לא יתחילו מייד.

יכול להיות שאצלך הוא מקבל אוורור טוב בלי שום קשר, אז הוא נמצא טיפה מתחת לטמפרטורה המותרת למעבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...