Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה כיף לתאם מראש נסיעת מבחן, להמתין, ולגלות בסוף שהרכב בכלל לא באולם (קרסו)

Stone
שימו לב! השרשור הזה בן 3457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתנצל מראש על המגילה :|

ביום שני תיאמתי נסיעת מבחן להיום על מיקרה ידנית באולם התצוגה ברעננה, מתוך כוונה לרכוש את הרכב במסגרת המבצע של "חבר". הנציגה בטלפון ביקשה לא לאחר, כי גב' בשם אילת תחכה לנו שם. חמש דקות לפני התייצבתי בסוכנות, כדי לא לבזבז את הזמן של אילת, שהייתה עסוקה עם לקוחה אחרת. בכל זאת נאלצתי להמתין כעשרים דקות, אבל אין תלונות, ברור לי שאלה חודשים של מבצע וכולם עסוקים.

אחרי תהליך קצר של טפסים והזנת פרטים, התכוונו לעלות לרכב, רק שלהפתעתנו, הוא כלל לא שם, ולדברי אילת מישהו לקח אותו ללא ידיעתם כבר בבוקר. היא עוד מספרת שהמיקרה תמיד שם, ופשוט היום לקחו אותה והיא תהיה שוב ביום ראשון.

פה אני כבר אני שואל את אילת מה בדבר הזמן והמאמץ שנדרש ממני להגיע אליהם באמצע היום, ולמה למרות שוידאתי ותיאמתי נסיעה מראש, שחררו את הרכב בבוקר בלי לבדוק? התשובה שלה הייתה שרכב היא לא יכולה להמציא לי יש מאיין, ובנוגע לפיצוי זה כבר משהו אחר.

ניסיתי לבדוק אילו אלטרנטיבות יש. אמרתי, תני לי לנהוג על האוטומטית לפחות (אני אחזור בשביל הידנית), או על הג'וק הידני ואז אני יכול לפנות לטרייד שלכם (אולי מישהו השאיר שם ג'וק) ולראות אם שווה לי למתוח את התקציב – אי אפשר, אין רכבים.

"אוקיי, אז מה בנוגע לפיצוי שדיברת עליו?" אני שואל. פה אילת כבר אומרת שבגלל שאני זכאי למבצע של חבר אז גם ככה אין לה יכולת להציע לי כלום. וזה כבר הקש ששבר.

מילא להמתין, מילא שאין אלטרנטיבות, מילא שמנהל הסניף ששמע הכל לא טרח בכלל לבוא ולהגיד מילה בנושא. אבל כשאומרים לי שעל בזבוז הזמן שלי שבכלל לא פשוט היה לי לפנות, לא יכולים לבוא לקראתי בכלום, בגלל שאני במבצע של "חבר", זה כבר ביזיון.

מה הם אומרים בעצם? שאם לא הייתי זכאי למבצע, אז היו מפצים אותי במשהו, אבל בגלל שגם ככה קניתי בזול, אז הזמן שלי לא שווה כלום? אם פה זה מתחיל, איפה זה ימשיך? אם וכאשר אני אאלץ להפעיל את הכיסוי של האחריות, אני אקבל יחס אחר בגלל ש"גם ככה קניתי בזול"?

ושיהיה ברור, לא חיפשתי איזו הנחה באחוזים על הרכב, או שמישהו יוצא כסף מהכיס וייתן לי כמו שקורה במקרים של הזמנת טכנאי שלא מגיע. 200 שקל הנחה על איזו תוספת (ידיות, ג'אנטים), או שהיו נותנים לי מיקרה ליום להתרשמות (שכירות של ידנית ליום), וככה הייתי לפחות מרגיש שהזמן שלי שם היה שווה משהו. בכל מקרה הייתי גם מוכן לשים 2000 שקל במקום "דמי רצינות" וכדי שישמרו לי צבע מסוים.

במקום זה, קיבלתי תשובה ש"אני יכול לפנות לכל סוכנות אחרת של קרסו". תודה באמת.

התקשרתי מייד לשרות לקוחות (14:00), אמרו שיחזרו אליי בהקדם האפשרי. "ההקדם האפשרי" כנראה לא היה עד סוף יום העבודה.

חבל שהחוק להגנת הצרכן לא חל גם פה, אולי היו טורחים לבדוק עם מי הם קבעו ואם אפשר לשחרר רכב או לא. אבל מה זה משנה? הרי לפי היחס, אני אחד מאלף שרק עומד בתור, ועוד למיקרה.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נראה לי ששירות הלקוחות של קרסו מככב ובגדול לאחרונה בפורום, מעניין !!

אתה כן משנה!, אם אתה תקנה אלטרנטיבה אחרת, וההוא מהשרשור של המגאן יקנה משהו אחר, אז בסוף אולי זה יעשה משהו..

עריכה אחרונה על ידי omar87

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה נציג של קראסו בפורום, אולי כדאי לתת לו הזדמנות שיעביר את זה הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אין!

זה לא יתואר, איזה עולב!

מה הם כבר יכולים להציע לך שיפצה אותך על היחס המזעזע?

אתה תמיד יכול לפנות לתקשורת הצהובה, עין תחת עין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו, איזה זלזול.

בגלל שאתה זכאי למבצע של חבר אז לא מגיע לך פיצוי (אפילו חרוז).

אישית לוקח את רגליי משם והולך לקנות ממקום אחר..אולי אפילו יד שניה :p

לא חושב שמגיע למקומות כאלו שמטפלים ביד מזלזלת (אני בטוח שאתה לא הראשון) שיקנו מהם רכב מהחברה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אין!

זה לא יתואר, איזה עולב!

מה הם כבר יכולים להציע לך שיפצה אותך על היחס המזעזע?

אתה תמיד יכול לפנות לתקשורת הצהובה, עין תחת עין.

אין לי עניין להצהיב. תיאור מקרה ענייני ונאמן למקור, מספיק.

על הכרטיס ביקור שלהם כתוב "שמונים שנות ערכים, קבוצת קרסו".

איזה ערך עוסק בטרטור לקוח לסניף שאין בו בכלל את הרכב, ואז להגיד לו, מצטערים, חלה טעות, תחזור שבוע הבא.

גם הוט ובזק היו עושים את זה "מצטערים, הטכנאי התעכב, תתאם לשבוע הבא", ואז נכנסה חקיקה.

אז כל מה שנותר לי הוא לשתף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעצבן מאוד,מבין אותך,אבל תבדוק בסוכנות אחרת,חבל שתפסיד רכב במחיר טוב שאולי תאהב.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קרה לי עם יונדאי גם,

קבעתי נסיעת מבחן על i10, מגיע מעט לפני הזמן - הרכב לא נמצא. מעצבן.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, מה יש לך לחפש במיקרה, באמת אני מצטער אבל אחרי נהיגה ונסיעה בשתי הדורות האחרונים (כשהדור הנוכחי היה חדש-גם בחברת ההשכרה), אני ממש מצטער לומר אבל זה חרא אוטו, לך תחפש מכונית אחרת באותו תקציב, באמת שלא חסר (אם כי לא היה מזיק אם היה עוד) אבל בכל זאת שיילכו לעזאזל, אם היו מתייחסים אליי ככה הייתי יורד מכל העניין של לקנות מהם מכונית. רק ככה הם ילמדו שאנחנו לא לקוחות שבויים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטת מצליח מודל 2015 - תבוא תבוא, לא תהיה נסיעת מבחן אבל אתה כבר הגעת לא? אז בטח תכנס ותקנה בכל זאת או אולי תקנה משהו יותר יקר....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם ידעו כבר מהבוקר שהרכב לא נמצא, למה הם לא יצרו איתך קשר ואמרו לך לא להגיע ?

הם לא ידעו. היא אפילו אומרת לי "תראה החתמתי אותך על טופס, הייתי בטוחה שהרכב פה".

ממש עוזר לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ יודעים למכור רכב לכאלה שקונים ללא נסיעת מבחן ולא שואלים שאלות.

הנדירים שיודעים למכור גם עם נסיעה וגם עם הטרדה, הופכים למותג, ע"ע עומר אבארט.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהולך בסוכנויות שיש מבצעים של חבר/הוט/מורים, זה פשוט ביזיון לא מתיחסים לאף אחד, רק רוצים להחתים על הטופס ולעבור ללקוח הבא שרק רוצה לקנות, בלי שאלות, בלי נסיעת מבחן, ואם אתה איטי אז קום ותן למישהו אחר לשבת כי אני צריך להגיע למכסה שלי. אבל רק אנחנו אשמים, פשוט מתיחסים גרוע ללקוחות ורק בגלל איזו הנחה של 8 אלף מסכנים(שאם מיקוח אפשר להשיג בלי מאמץ במיוחד לאור סוף השנה), אנשים אומרים לעצמם לא נורא, עדיין כדאי לי לקנות. במקרה שלך הייתי נכנס למנהל האולם ולא יוצא עד שהוא נותן לך פיתרון, מצידי שיבוא אליך נציג עם הרכב מתי שנוח לך לנסיעת מבחן, או שיבדוק בטוח יש רכב כזה בטרייד או אפילו צמוד לאחד העובדים שאפשר לצמצם אותו אליך, או אפילו להחזיר את הרכב שלקחו, אותך זה לא מעניין ולא הייתי עוזב עד שהייתי מקבל פתרון שהיה מתאים לי. דווקא לדבר על פיצוי שעוד לא נתת מקדמה, ואתה עוד לא סגור על הרכב, לא נכון בעניי, נגיד היו נותנים לך טיפול חינם ובסוף אתה לא מעוניין ברכב בכלל?. אני הייתי מגיע לפיתרון בקשר לנסיעת מבחן, ורק אחר כך דורש פיצוי. אגב לחבר יש ועד מאוד חזק, נסה לפנות אליהם עם הסיפור ותראה איך דברים זזים מהר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת "חבל שהחוק להגנת הצרכן לא חל גם פה"? ברור שהוא חל. מה אתה רוצה לעשות ולדעתך החוק לא מאפשר?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...