Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיביק חדשה - מה עדיף "אלבר" או "מאיר" ?

beamvelavan
שימו לב! השרשור הזה בן 3392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חמי רוצה להתחדש ודי נעול על הונדה סיביק חדשה סדאן.

באופן טבעי הלך להתעניין ביבואן המוכר "מאיר". הסיביק דגם קומפורט עולה 141,500. יש גמישות קלה מאוד במחיר.

סיפרתי לו ששמעתי שאלבר התחילו ביבוא מקביל של סיביק מארה"ב , במחיר זול יותר מהיבואן הרשמי. הלכנו להתעניין ויצאנו די מבולבלים.

מה עולה בנתיים מההשוואה :

אלבר : מציעים דגם באבזור LX במחיר 131,900. מאיר : דגם באיבזור COMFORT במחיר 141,500.

אלבר : הרכבה בארה"ב. מאיר : הרכבה בטורקיה. (כרגע אנחנו מסוכסכים עם שתיהן....)

אלבר : גיר רציף 7 מהירויות . מאיר : גיר אוטומט רגיל 5 מהירויות עם תפעול גם מההגה.

אלבר : מוביל איי , מולטימדיה מלאה כולל אינטרנט וWAZE. מאיר : מולטימדיה פחות משוכללת.

אלבר : צמיגי פיירסטון 15" על חישוקי ברזל וטסות כעורות . מאיר : צמיגי מישלן 16" על חישוקי מגנזיום יפים ומקוריים.

אלבר : אחריות שלהם , מוסכי אלבר. מאיר : אחריות מאיר .

השאלות שלא ברורות :

1. איזה רכב עדיף כחלופה כוללת ? אם המחיר היה זהה ובהתחשב במחיר הזול יותר של אלבר ? (כנראה שבסוף הפער 3-4 אלף לטובת אלבר). איזה איבזור עדיף ?

2. האם ההבדל בגיר נותן עדיפות לאחת מהן ?

3. האם יש לחשוש מאחריות ושירות של אלבר למול יבואן רשמי וותיק ?

4. האם יהיה לדעתכם ירידת ערך שונה לשתי החלופות ?

תודה להארות/הערות/ חוות דעת !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהפרש כזה מה יש להתלבט ?

מוסכי הונדה ממש בסדר ויש להם נסיון והכרות עם הסיוויק. מוסכי אלבר בטח טובים בתחזוקת רכבי ליסינג בחלפים הכי זולים שיש.

ממי תרצה לקבל אחריות ושירות ?

הגיר של הסיוויק המוכרת של מאיר מצויין , הגיר הרציף שבזו של אלבר ככל גיר רציף בטח בעל אופי מוזר ומרעיש.

לקנות רכב עם גלגלי 15 עם טאסות למול מגנזיום מקורי 16 ?

מה בעצם היתרון של אלבר - מולטימדיה סינית קצת יותר משוכללת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו כולנו כבר יודעים{וחששנו שזה מה שיהיה}, שיבוא המקביל שווה לת*ת!

ראיתי את הרכב הזה של אלבר. זה בדיוק רכב של חברות השכרה בארה"ב.

נא לא ליפול בפח, בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי הגרסאות עברו מתיחת פנים ולא יצא לי לנהוג בסיוויק סדאן המחודשת, אבל אני זוכר שנוחות הנסיעה הייתה בינונית למדי אז אולי חישוקי "15 בכלל עדיפים. צריך לבדוק גם את איכות ההרכבה שכן אני זוכר שזו הטורקית הייתה פשוט גרועה. תיבה רציפה תהיה יותר חסכונית על חשבון האופי אך מי שרוכש סיוויק סדאן הוא לרוב שמרן, אז אולי עדיף להיצמד לשמרות ולתיבת ההילוכים האוטו' הרגילה ולקחת את זו המשווקת ע"י מאיר.

בכל מקרה זו מכונית בינונית למדי (שוב, לפני מתיחת הפנים) וממש לא שווה את מחיר הפרימיום שמבקשים עליה. יש אופציות עדיפות או זולות יותר במחיר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיויק האמריקאית כבר עברה מתיחת פנים והגיר הרציף היה חלק ממנה, הדגם שבארץ עדיין לא עבר מקצה שיפורים.

אני חושב שזו של אלבר אטרקטיבית יותר, מגנזיום אפשר לקנות לבד והפער במחיר עדיין נשאר.

כמו שאמרו כאן, יש המון אפשרויות עדיפות על הסיויק סדאן, במיוחד על זו של מאיר ב-140K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיויק האמריקאית כבר עברה מתיחת פנים והגיר הרציף היה חלק ממנה, הדגם שבארץ עדיין לא עבר מקצה שיפורים.

אני חושב שזו של אלבר אטרקטיבית יותר, מגנזיום אפשר לקנות לבד והפער במחיר עדיין נשאר.

כמו שאמרו כאן, יש המון אפשרויות עדיפות על הסיויק סדאן, במיוחד על זו של מאיר ב-140K.

מצטרף לזה שההצעה של אלבר אטרקטיבית יותר !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

דילמה לא פשוטה אני מעריך שמאיר יצטרכו להיפרד מתג המחיר של 140K.

יקח זמן (לפחות על רכבים באחריות) עד ששוק המשומשות יקבל בברכה את רכבי אלבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיביק של אלבר, מה יש לחשוב.

ראשית דבר הגיר הרציף עדיף על גיר אוטומטי פלנטרי מיושן בעל 5 הילוכים בלבד שמלווה את דגמי הונדה מזה שנים רבות ללא שינוי.

הביצועים בדגם של אלבר טובים יותר משמעותית ובכלל מצויינים מאד (8.8 שניות תאוצה!) והרכב עדיין חסכוני יותר.

שנית מערכת המולטימדיה כאמור טובה יותר באלבר וכוללת גם וייז והדגם באלבר כולל גם מערכת לזיהוי תאונות של מובילאיי שזה יפה מאד.

המגנזיום שמוצע במאיר לעומת הטסות שמוצעות באלבר, זה מה שמשנה?? זה בכלל לא צריך להוות שיקול, אפילו לא שיקול זעיר.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההתלבטות? מצד אחד רכב זול יותר וטוב יותר ומהצד השני יקר ומיושן.

לגבי אחריות רשת מוסכי היבואן, לא הייתי דואג - מדובר ברכב אמין ופשוט לתחזוקה ולא שמעתי תלונות עד כה על המוסכים של אלבר. מצד שני, במאיר המחירים במוסך לא היו מביישים מרצדס (מנסיון עם סיויק ואקורד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאיר מוכרים סיוויק האצ'בק וסיוויק סדאן. מדובר בשתי מכוניות שונות לחלוטין שהמשותף להן הוא רק מנוע ושם זהים. מעבר לכך מדובר בשני רכבים שונים לחלוטין.

אם אני מבין נכון אז הסיוויק של אלבר שונה מהן באותה המידה.

המשמעות היא שאי אפשר להשוות את הסדאן של אלבר לסדאן של מאיר כאילו זו אותה המכונית. וההבדלים הם לא רק באבזור.

מה לגבי לקחת את הרכבים לנסיעת מבחן?

מה לגבי הסיוויק האצ'בק? (לי יש ידנית) חוץ מכך שיתר קטנה אמורה להיות עדיפה על הסיוויק סדאן של מאיר. את האמריקאית אני לא מכיר.

למה הוא כל כך נעול על סיוויק? לדעתי יש אופציות עדיפות במחירים הללו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין שתי האפשרויות, הייתי הולך על אפשרות 1.5: לך ל"מאיר", אבל קח את ההאצ'בק. הרבה יותר איכותית, כרגע למיטב זכרוני נמכרת ב- 135K.

זה בתנאי שתצליח להשתחרר ממה שננעלת עליו כבר....

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...