Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין להתקין ספוילר, עלויות ופחח מומלץ

שימו לב! השרשור הזה בן 3462 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני רוצה להתקין ספויילר על הפולו 2012 שלי.

רציתי לדעת כמה כדאי לשלם על עבודת התקנה + צביעה?

ואם מישהו מכיר פחח טוב באזור ירושלים, אשמח לשמוע.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

יעזור לנו מאוד אם תוכל להראות תמונה של הספוילר שנדע להעריך את כמות הצבע הדרושה , האם הוא מותקן עם ברגים או דבק וכו וכו'.

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכנן להזמין בדיוק כזה

ישנה הדבקה במקום ברגים, וזה מגיע ללא צבע.

אגב, מישהו יכול להגיד לי עד כמה בטוחה ההדבקה הזו? האם זה עם סיליקון שחור חזק?

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות של צביעה ופחחות בלבד תעלה בין 100 ל 150 ש"ח.

בקשר להתקנה אני לא יודע מחיר מדוייק אבל אני מאמין ש150-200 על ההתקנה.

עריכה: אני ממליץ לך לבצע את ההתקנה בעצמך זה לא כ"כ מסובך, עם מדריכים ביוטיוב והחומר הנכון אתה יכול לחסוך המון.

עריכה אחרונה על ידי yaari30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי סומך על ספוילר שמותקן בהדבקה. לדעתי, עניין של זמן עד שהשמש/גשם/שילוב שלהם ישמיד את הדבק ופתאום באמצע נסיעה זה יעוף על מישהו.

אם כבר ספוילר, שוב, לדעתי בלבד, אך ורק בהברגה לרכב.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוסטבאסטר,

אתן לך דוגמא אישית קניתי מפירוקייה ספויילר מקורי של אלרו שהגיע ביחד עם המכסה בגאז', הספויילר היה תפוס גם עם ברגים וגם עם הדבקה (מקורית של היצרן).

כדי להפריד את הספויילר מהמכסה של הבגאז' הייתי צורך להוציא 4 ברגים ולאחר מכן הספויילר עדיין הרגיש שהוא תפוס ממש ממש ממש חזק לבגאז' ולא משנה כמה משכתי אותו כלום לא זז, הדרך היחידה להסיר אותו הייתה שימוש בפאן בטמפרטורה גבוהה מאוד עד שהדבק נמס לחלוטין וניתן היה להוציא את הספויילר, כך שאני כן סומך על ספויילר שנצמד עם הדבקה בלבד אך ורק עם השתמשו בדבק איכותי ולכן אני ממליץ לעשות את העבודה לבד (או לפחות לדעת באיזה דבק משתמשים כדי להדביק אותו!).

קיבלתי הצעות מכמה פחחים על הצביעה של הספויילר חלק הציעו 100 וחלק 150, הלכתי לבחור אחד שהציע 150 כי ראיתי שהעבודות שלו באמת טובות.

10743812_10202711781267875_1685119116_n.jpg

10726527_10202711788068045_1970026189_n (1).jpg

IMG-20141020-WA0008.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יערי, יכול להיות שאתה צודק, כי כמו שאמרתי זו היא דעתי בלבד.

אבל עדיין, אני לא הייתי לוקח סיכון עם כזה דבר. אם כבר ספוילר (אגב, שוב לדעתי בלבד, זה ייראה מכוער על פולו), אז הייתי עושה את זה בהברגה.

לך תדע באיזה דבק השתמשו כשהתקינו את הספוילר באלרו ואיזה תהליך עשו כדי לחזק אותו כדי שהוא יהיה כזה חזק כמו שתיארת. אני לא יודע אם אפשר להגיע לרמה כזאת בהתקנה בארץ כי אין לי באמת מושג איך התקינו ובאיזה דבק השתמשו בהתקנת הספוילר באלרו שממנה פירקת אותו.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין לגמרי את החששות שלך, אבל אני חושב שאם זה לא היה מחזיק כמו שצריך ובאותה המידה מסכן אנשים על הכביש, פשוט לא היו משתמשים בזה.

בכל מקרה, העלויות כולל התקנה יכולות להגיע ל200 שקל או יותר?

ואיפה יש פחח טוב באזור ירושלים?

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התקנתי בגולף ספוילר עם דבק בלבד (סופר 7), את ההתקנה עשיתי בעצמי (שכבה נאה מאד של דבק, קיבוע וייבוש במשך 4-5 שעות כשרצועת ראצ'ט מקבעת את הספוילר לרכב, עיגון הרצועה לגלגלים ויצירת לחץ רב), הספוילר הזה לא יתנתק מהדלת האחורית לעולם, לא בחתיכה אחת זה בטוח.

הדבק - סופר 7 , הקטע הוא רק לדאוג שיש הפעלת לחץ קבוע על הספוילר במשך זמן הייבוש.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לא ספויילר אבל אצלי ברכב מותקן בהדבקה דיפיוזר אחורי בתחתית הפגוש, הוא שם מעל שנה ולא עושה רושם שהוא הולך לאנשהו בזמן הקרוב.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התקנתי בגולף ספוילר עם דבק בלבד (סופר 7), את ההתקנה עשיתי בעצמי (שכבה נאה מאד של דבק, קיבוע וייבוש במשך 4-5 שעות כשרצועת ראצ'ט מקבעת את הספוילר לרכב, עיגון הרצועה לגלגלים ויצירת לחץ רב), הספוילר הזה לא יתנתק מהדלת האחורית לעולם, לא בחתיכה אחת זה בטוח.

הדבק - סופר 7 , הקטע הוא רק לדאוג שיש הפעלת לחץ קבוע על הספוילר במשך זמן הייבוש.

אם וכאשר תרצה להוריד את הספויילר, האם הדבק הזה יגרום לנזק לצבע? יוריד שכבה של צבע?

אין צורך בחתימה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע עד כמה הדבק המדובר חזק , אבל בוא נאמר שאת הדבק המקורי כדי להוריד הייתי צריך פאן + 2 מברגים שטוחים להכניס מתחת ולדחוף החוצה בעוצמה, נשארו כמה שריטות על המכסה בגאז' (המכסה מהפרוקיה לא המכסה שלי ;) ) אבל הספויילר ירד בשלמותו.

בכל מקרה אם אתה מרכיב ספויילר עם דבק תהיה בטוח שלא תרצה להוריד אותו זה לא סיפור פשוט..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוסטבאסטר,

אתן לך דוגמא אישית קניתי מפירוקייה ספויילר מקורי של אלרו שהגיע ביחד עם המכסה בגאז', הספויילר היה תפוס גם עם ברגים וגם עם הדבקה (מקורית של היצרן).

כדי להפריד את הספויילר מהמכסה של הבגאז' הייתי צורך להוציא 4 ברגים ולאחר מכן הספויילר עדיין הרגיש שהוא תפוס ממש ממש ממש חזק לבגאז' ולא משנה כמה משכתי אותו כלום לא זז, הדרך היחידה להסיר אותו הייתה שימוש בפאן בטמפרטורה גבוהה מאוד עד שהדבק נמס לחלוטין וניתן היה להוציא את הספויילר, כך שאני כן סומך על ספויילר שנצמד עם הדבקה בלבד אך ורק עם השתמשו בדבק איכותי ולכן אני ממליץ לעשות את העבודה לבד (או לפחות לדעת באיזה דבק משתמשים כדי להדביק אותו!).

קיבלתי הצעות מכמה פחחים על הצביעה של הספויילר חלק הציעו 100 וחלק 150, הלכתי לבחור אחד שהציע 150 כי ראיתי שהעבודות שלו באמת טובות.

Better safe than sorry, דבר כזה שפתעום עף על מי שנוסע מאחוריך במהירות גבוהה יכול להיות ממש אסון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3462 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...